knk kanaka

Łódź

Opinie o knk kanaka

Seba

Magazynier/kierowca co powiecie ? warto ? zaprosili na rozmowę ale po tym co tu czytam to :(((((((((((

trelelemorele

Byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej stanowisko laborant. Jednym słowem tragedia, najpierw kwestionariusz jakby to była niewiadomo jaka korporacja. Cieszą się, że umiesz obsługiwać maszyny, rozmowa po angielsku. Pytania w kwestionariuszu pod tytułem "jak pogodzisz życie zawodowe z osobistym? , jak widzisz siebie za 10 lat? Jesteś pilotem samolotu, wsiada 10 osób, wysiada 5, ile lat ma pilot?". A potem wyskakują z najniższą krajową, po kilku miesiacach 1900 przez 2 lata, bez zapewnionego awansu w trakcie, jak zrezgynujesz musisz oddawać ogromne sumy za "szkolenie". Nie dziwię się, że ogłoszenie od maja cały czas wisi, bo kto pójdzie tyrać za takie pieniądze..... zwłaszcza wykształcony.

one
@trelelemorele 01.08.2017 15:52

dodaj że z 1900, to 400 jest obiecane na 1500 na umie. tak więc jeśli coś nie podpasi pracodawcy, to nie ma "premii" i zostaje ciułanie za 1500 lub odejście z karą umowną 10 000zł, tak że zamiast zarobić, to za to że pracujesz jeszcze im być może zapłacisz. Prawdopodobnie ta suma 10 000 za parę godzin szkolenia w Sądzie by nie przeszła, a gdyby ktoś jeszcze wykazał, że 400zł płacy jest umówione na gębę, to by im się trochę oberwało; no ale nie idziecie tam do pracy jako prawnicy, żeby się w to bawić (takie rozterki prawne).

Gosia
@trelelemorele 01.08.2017 15:52

O czego ja się dowiaduje o byłej firmie . Nareszcie prawdę piszą ,też tam pracowałam i nie polecam tej firmy . Ludzie szkoda waszych nerw .

asia

witam. wpisałam nazwę tej firmy, bo natchnęła mnie myśl, że może popełniłam błąd, rezygnując z zawarcia umowy przed pół roku z kanaką. Samo stanowisko było fajne i trochę było mi szkoda - nie chcę dokładnie opisywać. W każdym razie nie podpisałam umowy nie ze względu na zarobki czy warunki pracy lecz przed obawami, o których piszą moi poprzednicy. Podsunięto mi do podpisania inną umowę niż wcześniej ustalone warunki. Nie będę dokładnie o nich pisała, ale jednym z nich była owa kasa pod stołem... nie tylko to. Biorąc to pod uwagę stwierdziłam, że pracodawcy nie grają fair play. Po waszych wpisach widzę, że się jednak nie pomyliłam.

Karolina

@Były pracownik czy przed podpisaniem umowy zostałeś w pełni poinformowany o wszystkich warunkach pracy? Czy długo pracowałeś w Knk kanaka? Czy ktoś jeszcze miał takie doświadczenia jeżeli chodzi o warunki umowy? Czy są jeszcze jakieś aspekty, dlaczego nie polecasz tam pracy? Informacje będą przydatne dla osób poszukujących pracy.

Przestrzegam przed pracą, brak szacunku do pracownika, brak przestrzegania prawa pracy, część pensji wypłacana pod stołem. Praca 6 dni w tygodniu za grosze. Jeżeli ktoś ma trochę rozumu i ambicji to nie praca dla niego. Praca dla desperatow i alkoholików, nawet ukraincy bardzo źle się wypowiadają na forach o tej firmie.

qwerty

Jednym słowem: ODRADZAM, jakikolwiek kontakt z tą firmą. Nadają się jedynie jako podmiot donosu do PIP i urzędu skarbowego. Na umowie oczywiście najniższa krajowa, dodatek do marnej wypłaty "pod stołem". W przypadku L4 oczywiście można zapomnieć o bonusie. Szef twierdzi, że należy chodzić nie na L4 a brać urlop w trakcie choroby. Po takim komentarzu nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Cała firma zarabia grosze. Nie są przestrzegane zasady bhp. Brak rekawic, okularów ochronnych, maseczek. Środki chemiczne mieszane w zwykłych miskach, dosłownie reką w rękawiczce, albo kawałkiem wieszaka. Praca jako laborant totalna pomyłka. Tak naprawdę to ciężka fizyczna praca. Noszenie ciężkich rzeczy, przerzucanie stosów ubrań jako wsadów. Obsługa pieca do polimeryzacji bez rękawiczek w 120 stopniach. Za dwa razy większe pieniądze lepiej iść do Biedronki. Należy bardzo uważać na aneks, który dawany jest do umowy. Firma każe sobie płacić na 3 miesięczne "szkolenie" 10.000 zł (sic!). Szkolenie to istnieje oczywiście na papierze bo w trakcie człowiek uczy się tylko rzeczy, którymi zajmuje się na co dzień. Jest to zwykłe wdrożenie w obowiązki. Firma próbuje się bronić przed odchodzeniem kolejnych pracowników, którzy wytrzymują około miesiąca i dlatego wprowadziła pseudo szkolenie. Jeżeli ktoś chce stracić zdrowie i nerwy to polecam! Jedno krzesło na 6 osób. Trzeba stać przy maszynie i patrzeć jak coś się barwi pół godziny bo "szefostwo nie lubi jak ktoś siedzi".

tydzień

Można mówić wiele o firmie i kierownikach, skupię się jednak na faktach dot. pracy w biurze. Na początku obiecywano szkolenie i pomoc na każdym kroku, po zatrudnieniu zostaję się samemu z problemami. Praca polega na pytaniu się co 5-10 min "co mam robić" i zwykle odpowiedź brzmi "nie wiem, spytaj kogoś innego" więc jeśli nie masz doświadczenia w pracy w biurze będzie na początku bardzo ciężko. Później jak już się ogarnie całość praca fajna, czego nie można powiedzieć o atmosferze w biurze. Faktycznie, jak już ktoś tu napisał, oferowana jest najniższa krajowa, bez perspektyw że w najbliższym czasie kilku miesięcy się to zmieni. Jeśli lubisz codziennie zostawać ok 20 min dłużej jest to coś dla Ciebie. Praca dla ambitnych. Mam nadzieję, że mój wpis pomógł.

Płakać

Tylko płakać naprawdę. Pozdr

Praca laboranta, to ciężka fizyczna praca, która wiąże się z obsługa maszyn barwiących, dźwiganiem wiader i pchaniem ciężkich wózków. Wynagrodzenie to 1500zl, najniższa krajowa na konto reszta do ręki, niestety o wypłatę trzeba się dopominać, o zwrot za badania lekarskie również. Brak odzieży roboczej. Praca na dwie zmiany, a gdy będzie więcej pracy mowa nawet o trzech zmianach, nadal za takie samo wynagrodzenie.

Patora

ktos
@Patora 05.05.2017 17:28
Witam, na stanowisko laboranta tylko najniższa krajowa? Czy to jest adekwatne do obowiązków? Praca od poniedziałku do piątku?...

na dwie zmiany, często też w soboty. nadgodziny i soboty płatne, ale tylko z podstawy. Do tego pracy bardzo dużo, dużoo nauki, dużo wiedzy. Płaca zupełnie nieadekwatna do obowiązków.

abcd
@Patora 05.05.2017 17:28

Tak jak pisze "ktos". Warunki nieciekawe. Dodatkowo kartą przetargową do negocjacji wyższej pensji jest umiejętność obsługi maszyn barwiących, a to wiąże sie z dźwiganiem (5-10 kg) wiader, czyszczeniem filtrów, przerzucaniem wózków mokrych ubrań, które też swoje ważą. Fizycznie ciężka praca.

Nowa

Witam, ile zarabia osoba na stanowisku laborant? POZDRAWIAM

Rex
@Nowa 04.04.2017 19:26
Witam, ile zarabia osoba na stanowisku laborant? POZDRAWIAM

Najniższa krajowa na umowie + dodatek. Nie warto.

Nick

Oj widzę,że posty nam coś poginęły..brakuje opinii Same i Wero. Ciekawe dlaczego ?????

Same

To czemu tam już nie pracujesz.? Napisz jakie maja zarobki i za ile godzin....

Jaro

Domyślam się, ale to jest przecież..takie mało fajne....Jak tak można oszukiwać ludzi? Wyraziłem tylko swoja opinię, przedstawiłem tylko fakty, a ....prawie wywołałem burzę..... coś w tym chyba musi być.....

Super Jaro

Wszystkie pozytywne opinie wpisuję właścicielka firmy ,to żadna tajemnica Jaro

@Super Jaro 07.10.2016 17:10
Wszystkie pozytywne opinie wpisuję właścicielka firmy ,to żadna tajemnica Jaro

Dzięki Super Jaro... w końcu ktoś miał odwagę, aby napisać jak jest w tej firmie..

Jaro

Cyt: "Nie wolno nam nigdy znieważać osób (np. poprzez popularne wulgaryzmy, epitety) i publikować ich prywatnych zdjęć lub danych osobowych (bez ich zgody), ponieważ w taki sposób naruszylibyśmy ich dobra osobiste...." i proponuje poczytać: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

Jaro

Taka strona jest po to, aby móc wyrazić swoją opinie o fimie , więc nie rozumiem czemu Wyrocznia jest taki zdziwiony. W opinii nie ma wulgaryzmów, są tylko fakty ,a ty za ujawnienie danych osobowych możesz mieć problemy...

Jaro

A Wyrocznia jak już wiem pracuje w tej Firmie i się domyślam kim tam jest.. I dlatego bardzo się dziwię, że robi na forum takie rzeczy. Komu jak komu ale ...........to po prostu nie wypada. A potem się wszyscy dziwią, że opinie są negatywne i nie zachęcają do podjęcia pracy....

obecny pracownik
@również obecny pracownik 27.10.2016 10:08
Nie gadaj głupot , dobrze wiemy jakie są u nas zarobki i od czego zależą. Ludzie pracują, bo nie mają zbytnio wyboru. Pracować...

Nie chcę za to żadnej podwyżki. Prawda jest taka ze lubię tą pracę a Ty miałeś gdzieś i pracę i ludzi. Myślisz ze pisanie na forach jaki to jesteś biedny ci pomoże? Ten, komu chce sie pracować będzie natomiast jesli tobie sie nie chciało to tylko twój problem. Teraz możesz TYLKO Pisać swojej "krzywdzie"... Pozdrowienia i promocji na chęci i szczerość zamiast buty, lenistwa itd...

również obecny pracownik
@obecny pracownik 28.12.2016 16:55

Czytaj uważnie. Ja się nie użalam nad sobą a jedynie napisałem, że pracować trzeba i już. Nie ma co piać z zachwytu. Praca jak praca. I nie rozumiem jak to miałem gdzieś pracę i ludzi. Chyba nie do końca wiesz z kim pracujesz...Pozdrawiam

Jaro

Na stanowisku kierowcy zatrudniają na najniższą krajową.. Ostatnio miałem bardzo wiele przeżyć z tą firmą.. podaj mail priv, to napisze dokładnie jak tam jest.

Jaro

Cały czas dają ogłoszeni, że zatrudnia kierowce, magazyniera i nie wiem jeszcze kogo. Przestrzegam przed tą firmą. Zatrudniają na najniższą krajową, nie ma co marzyć o podwyżce... Firma jak to mówią jej pracownicy nikogo się nie boi. Robią co chcą, umowy nie można się doprosić....Nie polecam

Kozack

Tez polecam praca w Kanace to dla mnie zaszczyt. Ci co pracują tu ze mną wiedza jak tu jest wszyscy co robią tu hejty na nasza firmę robią to z czystej zazdrości. Pozdrawiam i zapraszam do naszego zespołu wszystkich tych którzy chcą pewnej i stabilnej dającej rozwój i sarysfakcje pracy.

Alaina

Śmieszne rzeczy piszesz fotograf chyba należysz do tych którzy pracowali i nie pasowali do tej firmy i zostałeś wyrzucony a teraz boli ale cóż pozostaje ci tylko pisać i pisać i pisać nic innego. Ja tylko mogę napisać ze zarobki rosną jest miła atmosfera wystarczy porozmawiać z ludźmi którzy pracują w Kanace ale tak jak tu ktoś wcześniej napisał nie każdy może tu pracować i to boli. Ludzie nie rezygnują z pracy w Kanace takich nie ma to Kanaka rezygnuje z ludzi. Ja jestem bardzo zadowolona ze tu pracuje. Pozdr

Rexi
@Alaina 10.12.2015 11:38

Alaina ty masz bardzo wybujałą wyobraźnię:-) znam minimum kilka osób, które zrezygnowało z tego dziadostwa. A wszystkich, którzy jeszcze zostali serdecznie pozdrawiam i naprawdę współczuję.

Fotograf

Mana, prawdopodobnie w biurze jest troszkę inaczej, ale z tego co zauważyłem to dziewczyny zmieniają się z prędkością kosmiczną, nie polecam zaczynać tu kariery, szkoda tylko czasu, bo zarobki maaaaaaarne

Fotograf

Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wierzycie, sprawdźcie sami:):):)

olek

pozdro, jest dobrze, praca jak praca

ela

Ok twoja racja mój spokój pozdro!!!!

Nie będę dyskutować z tobą Robin Nie polecam kanaki !!!omijać szerokim łukiem

ktosiek
@ela 11.07.2015 08:36
Nie będę dyskutować z tobą Robin Nie polecam kanaki !!!omijać szerokim łukiem

Ela whatever, jesteś hejterem i tyle twojego.

Robin

Ela nie jestem lekarzem ale diagnoza moze byc tylko jedna nieuleczalnie chora brak możliwości wyleczenia. Przykre żal mi cię. Pozdrawiam i polecam cała Kanake.

ela

Robin a co ty się tak tych błędów czepiasz każdy może je popełniać a w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie każdy może pracować prawda ty to masz szczęście :-)

Robin

Ela powinnaś książkę napisać pod tytułem ostatnia pokrzywdzona przez los hejtowanie to twój sposób na życie naucz sie ortografii bo znowu popełniłaś sporo błędów ortograficznych jeżeli jesteś taka mocna i piszesz takie brednie to sie podpisz bo jesteś mocna w gębie ale słaba w życiu. Kanaka 100000 % polecam.

ela

Robin gdzie ty pracujesz ?? Że polecasz tą firmę ! Jaki socjal? obowiązki pracownika po za obsługą maszyn,stanowisk pracy !! 1 Sprzątanie Łazienki 2 Sprzątanie Stołówki 3 Pensje na konto zawsze z parodniowym poślizgiem 4 Pracownicy w biurze myją okna,sprzątają pomieszczenie 5 Aroganccy właściciele 6 Brak premij 7 Kary finansowe za błedy głównie przełożonych 8 Brak szacunku dla pracownika , chyba ze liżesz właściciel [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> 9 wynagrodzenie najniższa krajowa Jak możesz polecać tą firmę Pracowałam tam zwolniłam się bo nie mogłam wytrzymać,omijajcie szerokim łukiem tą firmę. Praca głównie dla zdeterminowanych Ukraińców

Robin

Ela nie obrażaj ludzi to tylko świadczy jaka jesteś prymitywna po za tym popełniasz błędy ortograficzne w pisowni kogo to obchodzi co piszesz wywalili cię z prasowalni i żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska nie chce mi sie z tobą pisać każdy kto pracuje w Kanace wie jak jest a ty możesz sobie popisać i to potwierdza jak bardzo cię boli ze tu nie pracujesz. Polecam Kanake w 100000% a Ela niech wraca na rynek do handlu tam jest jej miejsce no i warunki naprawdę super praca na świeżym powietrzu można sie opalic szczocha pod drzewem i do przodu tak trzymaj Ela.

ela

Żal to mi was pracują tam same nie wykształcone osoby traktują was wszystkich jak wielkie nic i wam to pasuje szkoda że tak dużo osób odeszło np. Z prasowania jak bybylo tak dobrze to by tak osoby nie odchodzily. I nie obrażaj osób bo pokazujesz twój poziom. NISKI!!!!!

Robin

Do Eli Pluskoty która pisze ze to nie ona żal mi ciebie żal ci widzę tez Kanaki boli cię widzę strasznie ze tu nie pracujesz bo cały czas o tym tu bzdury piszesz takich jak ty tu nie zatrudniają daj sobie spokój jak jesteś taka mocna to sie ujawnij napisz to ja Ela Pluskota a nie. Pozostało ci tylko pisanie - pisanie pisanie nic nie jesteś w stanie więcej zrobić żal mi ciebie. Pozdrawiam cała pralnie i wzory. Kanaka is The Best tak trzymajcie i gońcie takich leszczy właściciele.

ela

Nie jestem Ela Pluskota,nie wiesz nie używaj nazwisk dla Ciebie był raj dla mnie zmarnowany czas

Robin

(usunięte przez administratora) ta pijaczka i alkoholiczka która płacze nad swoim losem bo pracy nie moze znaleźć widziałem cię Ela ostatnio na rynku widzę ze od handlu skarpetkami trochę ci sie poprzestawiało i nie pisz tu takich głupot bo i tak ci nikt nie uwierzy. Pracowałem w rożnych firmach i uważam ze Kanaka jest na wysokim poziomie ale tu potwierdza sie fakt ze wpisy negatywne robią pajace które nie pracują w naszej firmie bo sa za ciency i to was boli nie każdy moze tu pracować a ty Ela przestań płakać nierobie i nieudaczniku życiowy. Ja polecam Kanake w 100000 %

ela

A ty zawsze lizalas dupsko jednej pani brzydalu ja nie mam nad czym płakać. Ty powinnas raczej nie sądzisz

Jagoda

Do Eli a na jakim ty tam stanowisku pracowałaś chyba sprzątaczki i wyrzucili cię bo pijana przychodziłas do pracy he he miernota z ciebie która płacze na forum.

ela

Chyba jednak tam nie pracowalas bo bzdury piszesz warunki socjalne ????ją też odeszłam i nie żałuję!!!!

Jaga

Ja pracowałam w kanace odeszłam a teraz żałuje tamtej decyzji - praca jak praca czasem ciężej czasem lżej ale pensja zawsze na czas praca na umowę a nie na czarno warunki socjalne oceniam na wysokim poziomie tak czytam te wasze wpisy i myśle ze bzdury piszecie albo nie wiecie o czym piszecie chyba ze was wyrzucono z Kanaki bo takich tez z tego co wiem jest nie mało. Polecam ta firmę pomimo ze już w niej nie pracuje wiem teraz co straciłam.

ela

Małe mniemanie masz o sobie ja tam pracowałam żenada!!!!!!

Wesoła

Widzę Kermit, że mało ci do szczęścia brakuje i satysfakcjonuje cię głodowa pensja:D:D:D

Wesoła

Ja byłam kilka dni-masakra totalna!!!Wynagrodzenie najniższa krajowa. Stanowczo odradzam.

ela

Najniższa krajowa i nieraz wypłata po10 szkoda nerwów omijać z daleka taką firmę i broń boże nie choruj i patrz co podpisujesz bo cię w konia solidnie zrobi pani Kasia lub pan Patryk

ela

Szkoda nerwów (usunięte przez administratora)

Kasia

Też miałam okazje być na rozmowie-masakra, jakieś 2 dziewczyny pytały czy znam angielski, a mizernie się nim posługiwały, śmiech na sali!!!!!i do tego pensja sprzątaczki:):)strata czasu:D

bambus

Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna ever! Pod wzgledem profesjonalizmu oczywiscie :) 2 panie, jedna powiedziala jedno zdanie o firmie, druga zadala 2 krotkie pytania i koniec. Panie obiecywaly skontaktowac w okreslonym czasie i nawet nie zadzwonily podziekowac za udzial w rekrutacji i poinformowac o zatrudnieniu kogos innego, co wydaje sie byc oczywiste w przypadku ''wyzszych'' stanowisk. Warunki tez smieszne(usunięte przez administratora)najnizsza krajowa haha warunki idealne dla specjalistow :D

Piczek

KNK zajmuje się dosyć specyficzną działką barwienia, prania. Posiadają na dobrą sprawę swoje kolekcje ubrań, które chyba ze współczesną modą nie mają nic wspólnego, ale mają własny konkretny styl. Wiecie może coś odnośnie zatrudniania w knk, będą coś planowali, czy firma raczej stoi w miejscu i nie planuje zwiększania zatrudnienia?

ciekawy

jak wyglądają zarobki/czy praca trwa 8h i jak wyglądają weekendy

krys.

Nie polecam. ( usunięte przez administratora ) Nie polecam. Szkoda nerwów.

Zostaw opinię o knk kanaka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie knk kanaka