Punch-Haft Studio

Łódź

Opinie o Punch-Haft Studio

ex worker

Pomówienia i oszczerstwa? jeśli tak by było pan sławek nie kazałby usuwać opinii administratorom gowork. po prostu sie pan boi, że prawda o panie i pańskim biznesie wyjdzie na jaw. Oczywiście szefuncio nie pomyślał o tym, że te opinie nie były pisane przez jedną osobę, a przez kilka, które UCIEKŁY od tego furiata. jedyne co potrafi to wydzierać się na pracowników, dawać pseudo-umowy, kazać robić po 9-10 godzin dziennie i wygrażać sądem. Kimkolwiek Pani jest, była pracownico, proszę się nie przejmować - ne jest Pani jedyna, której ten chory człowiek wygrażał kodeksem karnym, a śmiem domyślać się, że jeszcze wydzwaniał po godzinach, kiedy w biurze zdążył wypić te flaszki, które stoją przy oknie. Pracownica nagle po 8 latach pracy poszła na L4? Dziwię się, że tak długo. Nikt nie wytrzymałby pracy z kimś takim jak jędraszkiewicz - i to jemu najbardziej przydałby sie pobyt w szpitalu - ale NA ALEKSANDROWSKIEJ! A skoro wspaniałomyślny sławuś sie odezwał - to może wyjaśni brak umów, psie wypłaty w porównaniu do ilości godzin i wymagań, wyżywaniesie na pracownikach i wymuszanie pracy na kobiecie na macierzyńskim? I czego się pan tak wstydzi, że usuwa komentarze i wydziera się że to pomówienia, wygraża sądem, zamiast wyjaśnić nieścisłości w dyskusji w komentarzach? A administracja gowork powinna poważnie zastanowić się nad usuwaniem komentarzy na życzenie pracodawcy. Takie usuwanie może sie to przyczynić do kolejnych ofiar tego stręczyciela.

Slawek

Chciałbym się dowiedzieć, kto pisze takie paskudne pomówienia i oszczerstwa, to może być tylko bardzo sfrustrowana osoba. może ta osoba przedstawi się z imienia i nazwiska, możemy tą wyrażoną opinię zweryfikować sądownie, czyżby to napisała pani IP tak jak opinię "2016-08-29 06:47-@była pracownica " ?, jeśli tak jest odważna i pisze prawdę to ta osoba powinna napisać swoje imię i nazwisko. Jeśli jest to p.IP. to dlaczego ta osoba nie napisze, że pracowała w sumie 12 lat, z tym, że w sumie ostatnie 4 lata na zwolnieniach!!! Proszę o natychmiastowe usunięcie tego wpisu. Domyślam się, kto dokonał tego wpisu i jest to do ustalenia. Sławomir Jędraszkiewicz, właściciel firmy Punch-Haft Studio

Slawek

Proszę się przedstawić z imienia i nazwiska, to jest pomówienie i szkalowanie dobrego imienia firmy i podlega kodeksowi karnemu w art. 212 Kk. Możemy to w błyskawiczny sposób rozstrzygnąć na drodze sądowej. Proszę o natychmiastowe usunięcie tego wpisu lub kontakt bezpośredni do firmy. Domyślam się, kto dokonał tego wpisu i jest to do ustalenia. Sławomir Jędraszkiewicz, właściciel firmy Punch-Haft Studio

Zostaw opinię o Punch-Haft Studio - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Punch-Haft Studio