Punch-Haft Studio

Łódź

Opinie o Punch-Haft Studio

Slawomir Jędraszkiewicz

dlaczego PAN-PANI nie ujawni się, nie podpisze się z imienia i nazwiska???, jeśli ktoś jest tak odważny, proszę się ujawnić, pisząc takie opinie w tym serwisie dana osoba powinna to poświadczyć przedstawiając się, co nam da możliwość odniesienia.

Slawek

Chciałbym się dowiedzieć, kto pisze takie paskudne pomówienia i oszczerstwa, to może być tylko bardzo sfrustrowana osoba. może ta osoba przedstawi się z imienia i nazwiska, możemy tą wyrażoną opinię zweryfikować sądownie, czyżby to napisała pani IP tak jak opinię "2016-08-29 06:47-@była pracownica " ?, jeśli tak jest odważna i pisze prawdę to ta osoba powinna napisać swoje imię i nazwisko. Jeśli jest to p.IP. to dlaczego ta osoba nie napisze, że pracowała w sumie 12 lat, z tym, że w sumie ostatnie 4 lata na zwolnieniach!!! Proszę o natychmiastowe usunięcie tego wpisu. Domyślam się, kto dokonał tego wpisu i jest to do ustalenia. Sławomir Jędraszkiewicz, właściciel firmy Punch-Haft Studio

Slawek

Proszę się przedstawić z imienia i nazwiska, to jest pomówienie i szkalowanie dobrego imienia firmy i podlega kodeksowi karnemu w art. 212 Kk. Możemy to w błyskawiczny sposób rozstrzygnąć na drodze sądowej. Proszę o natychmiastowe usunięcie tego wpisu lub kontakt bezpośredni do firmy. Domyślam się, kto dokonał tego wpisu i jest to do ustalenia. Sławomir Jędraszkiewicz, właściciel firmy Punch-Haft Studio

Zostaw opinię o Punch-Haft Studio - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Punch-Haft Studio