Haft Komputerowy Ślęzak Małgorzata

Pabianice

Opinie o Haft Komputerowy Ślęzak Małgorzata

Hm.Bardzo ciekawe rzeczy o moim byłym zakładzie.Zgadza się jak żył Mirek to był inny zakład inna atmosfera i praktycznie jeden skład,ktoś kto pracował w latach 90/2006 wie o czym piszę.Pozdrawiam byłych pracowników.

Candy

nie wiem jak teraz..kiedyś..dawna spółka to była mega fajna firma Nie ma już dawnej ekipy,nie ma już św.pamięci M.H. .. kto pamięta ten wie. Każdy w Hafciarni modlił się aby pensje Szefo płacił..dobre czasy odeszły z nim ;(

LAZERHAWK Rider

Nie mógł tylko z tego co czytałem to na 100% on to jest, normalnie jakbym bajke dla dzieci czytał haha.

jhgfds

Taki komentarz mógł chyba zostawić tylko ten kurdupel Areczek...

Gość 7

Pracowałem tu jakiś czas i muszę przyznać że kierownik jest wymagający, ale sprawiedliwy. Potrafi wynagrodzić solidną i rzetelną pracę i wcale nie trzeba wchodzić mu d... wystarczy rzetelnie pracować. Sądzę, że wielu z tych, co tu wylewa swe żale, to sfrustrowane nieroby, jakich coraz więcej na obecnym rynku pracy. Każdy chce zarabiać, nie dając nic z siebie. Wystarczy zwyczajnie wykazać się umiejętnościami i zaangażowaniem, żeby być szanowanym i wynagradzanym przez kierownika. Sam niejednokrotnie obserwowałem jak niektórzy partaczą całe produkcje, czując się bezkarnie - a za wszystko odpowiedzialność ponosi kierownik. Nóż się dosłownie w kieszeni otwierał. Owszem, pracy jest dużo (jak wszędzie), ale nie przychodzisz do roboty, żeby pić kawę, jarać fajki i plotkować po kątach - a niektórzy tak mają: bimbać cały dzień i narzekać, że los jest okrutny.

pretensja.

to prawda zgadzam się z poprzednikami rozmówców szkoda życia na tą firmę.....hamstwo i jeszcze raz hamstwo !!

monia

Witam Chciałabym podjąć prace w tej firmie jednak zdaje sobie sprawę ze wszystkiego nie piszecie Proszę was o jakieś opinie na temat atmosfery w hafciarni adres email: mfp88@wp.pl

Flamethrower

Na takie zakłady pracy to jedyne lekarstwo to jest np Miotacz Ognia, bo na rząd i prawo nie mamy co liczyć zbytnio, wysłać taki sygnał do reszty świń co szukają niewolników a nie pracowników. Życze temu kierownikowi aby ktoś tam pewnego dnia wszedł i mu upierdo...łeb do samej dupy bo prędzej czy później stanie się to, bo zatrudni kryminała albo osobe szaloną co się leczy, bo mu to z tego co widziałem wali to bo on i tak ma wszystkich za to samo bydło. W końcu wpieprzy się na mine.

Gosc

Atmosfera jak w więziennym obozie pracy. Kierownik ma pretensje o to że w ogóle żyjesz. Nie polecam nikomu tej męczarni. Ta głodowa stawka nie jest warta strachu przed wyjściem do toalety i godzinnego wykładu jakim jesteś śmieciem bo nie pracujesz. Odradzam.

Szok Men

Niestety nic się do dziś zbytnio nie zmieniło, nie mam co dodawać tutaj prócz tego może że trzeba być pomylonym aby zgadzać się na warunki jakie ten cwel kierwonik proponuje, skoro nie mam mieć żadnego prywatnego życia bo non stop po 12 godzin dziennie to nie za takie śmieszne pieniądze !!! Ten koleś kierownik to jest przykład typowy na to że dopóki ktoś mu nie da po mordzie to nie zmieni się i koniec. ODRADZAM I NIE POLECAM NIKOMU, jesteś zdesperowany to już lepiej idź na wykładanie towaru w markecie niż tam.

leon zawodowiec

Wszystko co napisane to prawda tyranie po 12godz. łacznie z sobotą i niedziela zarobki śmieszne totalny kołchoz nie wejdziesz w du.. obecnemu panu dyrektorowi odwalasz najgorszą robote no i wiadomo stawka6.50 żenada jednym słowem syf kiła i mogiŁa ODRADZAM!!!!!

siwa

Firma w której rządzi kierownik , właściciel ma zamydlone oczy przez tą osobe . Prawie wszyscy dobrzy starzy hafciarze odeszli przez ta sytuację z pracy , a nikt nowy nie chce pracować za 6.5 na godz . Tyrka po 12 godz dziennie i zero szacunku do pracowników !!!

Gosc6

Jedyna taka firma w ktorej jak nie przespisz sie z kierownikiem to nie zarabiasz:/Masakra nie polecam oboz pracy nie szanoja czlowieka:/

Gość542

Rotacja faktycznie jest, bo kto na dłuższą metę będzie chciał pracować za 6,5 na godzinę. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Jeżeli chce się zarobić, to trzeba tyrać po 12 godzin, a nowi hafciarze i tak nigdy nie dostaną takiej stawki, jak starzy. Szef sknerus - szuka oszczędności tam, gdzie nie powinien - w firmie oprogramowanie Windows XP HOME Edition! Nie polecam.

Gosc232

Wyplaty w ratach, kierownik obraza wszystkich, najbardziej podly czlowiek jaki widzialam.

Gosc2

Kierownik idiota, jakich malo. Faworyzuje swoja dupe, a na innych sie drze. Zarobki ponizej minimum, rotacja ludzi jak na festiwalu. (usunięte przez administratora)

Gosc1

Kierownik ktory zneca sie psychicznie nad pracownikiem, do tego pijanstwo, kur... i klepanie w tylek lub łapanie za piersi przez kierownika. Do tego osoby pracujace tam jezeli nie wejda w tylek kierownikowi to dostaja najgorsza robote. Odradzam ta "firme"

Zostaw opinię o Haft Komputerowy Ślęzak Małgorzata - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haft Komputerowy Ślęzak Małgorzata