Opinie o Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek w Wadowice

Inga Nowy wpis

A propos pracy kelnerki wspomnianej niżej, jak ona wygląda, ale od strony pracownika, nie klienta? Chciałabym się dowiedzieć jakichś podstaw o trybie pracy, ile jest zmian etc. Mam nadzieję, że Państwo pomogą.

Jozefmikolajek@gmail.com Nowy wpis

Byłem tam na przyjęciu 1 komuni św. w 2020r Byłem zadowolony jedzenia pod dostatkiem miła kelnerka , również z szefową miałem zaszczyt porozmawiać, od czasu do czasu robiłem spacery i nic wulgaryzmu nie usłyszałem , od dość dawna restauracja dostarczą nam posiłki regeneracyjne Nie poczułem jakiegoś niesmaku w potrawach, panie wydające posiłki są miłe, i uprzejme .

Chamstwo oddzywki personelu nazwać chamstwem to jak nie powiedzieć nic porcje za małe w zgledem ceny brak szacunku do klienta nie świeże jedzenie nie polecam

Agatka Nowy wpis
@Gość

Jakiego typu ro odzywki były? I w jakiej sytuacji? Chce się tu przyjąć za kelnerkę, ciekawi mnie z jakimi ludźmi bym pracowała, jeśli oczywiście dostanę prace:/

A przytoczysz jakieś konkretne sytuacje, kiedy pracownicy zachowywali się niestosownie? Bo tak to ciężko mi w sumie ocenić, potrzebuje konkretów. Między samymi pracownikami jaka atmosfera? Traktują siebie nawzajem z szacunkiem?

Zosia

Czy restauracja także działa w weekendy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
gość

Niestety nie polecam, ostatnio byłam tam na imprezie . Zamieszanie już podczas wydawania obiadu, na 30 gości 1 kelnerka ( kelnerka, pomywaczka, sprzątaczka i Bóg wie kto jeszcze w 1 osobie). Na obiad nie było tyle mięsa jak zamówiono- dosmażali na poczekaniu. Trzeba było jej za każdym razem mówić co i kiedy ma podawać. Oblała gościa rosołem przy zbieraniu talerzy. Napoi brakowało na stołach, musieliśmy się upominać. NEGATYWNA OPINIA.

Witam dzis odwiedzilam rowniez ta restauracje jak mozna ja tak nazwac zamowilam placek po wegiersku dostalismy surowke byla tak ochydna ze zostala zwrocona.A na placek po wegiersku czekamy 40 minut. Nie polecam .

na kuchni są nie życzliwe dziewczyny ... są opryskliwe , wulgarne itp. jedna z nich kazała dziewczynie segregować śmieci no która dziewczyna która ma kontakt żywnością segreguje śmieci ... a druga się po niej wydzier szybko , szybko słuchajcie kucharki każdy chyba z Was posiada odrobinę szacunku dla drugiej osoby widać KTO WAS WYCHOWAŁ !!!

Stały klient

Z przykrością muszę wystawić negatywna opinie. Chodze do tej restauracji od paru lat,ale w ostatnim czasie dzieje się tam coraz gorzej. Brudno,śmierdzi,na jedzenie muszę czekac bardzo długo. Ta młoda kelnerka jest nie miła,snuje się po sali,nie wyciera stolików i jeszcze do tego jest bardzo konfliktowa. Widac,ze nie nadaje się dobrej pracy. NIE POLECAM!!!! DZIADOSTWO!!!! Mam tylko nadzieje,ze właścicielka się opamięta i będzie tam jak dawniej!!!!!!

Rozczarowana

TRAGEDIA!!!! Kogoś mocno poniosło nazywając to coś restauracją! Jedzenie nie świeże, jakby odgrzewane w mikrofalówce. Brudno, nieprzyjemnie, OCHYDA!!!! Nieprofesjonalna obsługa! Przydałby się im KUCHENNE REWOLUCJE!!!! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Konsument

Syf kiła i mogiła /obok akurat cmentarze/ strach tam wchodzić cuchnie gorzej niż w chlewie na samym wejściu z kibla, a na sali zepsutym mięsem i śmierdzącą kuchnią. A płaca tragedia, na całą kajpę 2 kelnerki pracujące po 220 godzin miesięcznie plus nocne imprezy za 8 zł na godzinę bez umowy, bo takiej stawki nie ma!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek - Wadowice

Restauracja Graniczna Kazimiera Stanaszek
  • Wojska Polskiego 42