Opinie o Beskidus Sp. z o.o. w Zembrzyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Beskidus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Beskidus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beskidus Sp. z o.o. w Zembrzyce

Widełki na stanowisku Specjalisty do spraw analiz i raportowania mnie mocno zaskoczyły, a raczej ich rozstrzał. W ogłoszeniu firma podała kwotę od 4 500 do 9 000 zł, wiec widzicie sami :P Jakie są szanse że mając doświadczenie już na start uda się wynegocjować te 9k?

1234 Nowy wpis

Fajna praca, kontakt z kierownikiem i z całym zespołem jest super. Atmosfera w pracy jest naprawde dobra. Podoba mi się jak można ze sobą współpracować.

Młody Nowy wpis

Moja pierwsza praca jako kierowca dużego, przyuczenie z drugim kierowca w trasie poszło spać sprawnie teraz juz sam jezdżę. Polecam dla doświadczonych kierowców i dla młodych

@Młody

Fajno, a napiszesz ile jako ten młody przyuczający się kierowca ma się wypłaty? Ciekawy jestem, jak długo żeście we dwóch jeździli. Też bym zaczął, ale nie wiadomo, w której firmie "zielonych" tolerują..

Gruby

Firma może być, da się pracować, poza małymi wyjątkami ale nie ma firmy idealnej.

@Gruby

To dobrze, że da się tutaj pracować. Jesteś w stanie wymienić te małe wyjątki, które wpływają na to, że firma nie jest idealna? Myślę nad złożeniem cv, więc każda informacja będzie mi przydatna...

Pracownik Biurowy

Bardzo niski poziom prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Pani rekruter była bardzo złośliwa i nieprzyjemna. (usunięte przez administratora). Byłam na wielu rozmowach o pracę a ta zdecydowanie zalicza się do najgorszych. Pani rekruter wtrąca swoje osobiste odczucia do podjętych decyzji na ścieżce kariery aplikującego. Zwracała się do mnie jak do koleżanki bez żadnego szacunku. Jeśli chcesz pracować przyjdź i błagaj bo dla nich jesteś nikim.(usunięte przez administratora)Nie spodziewałam się tego po tak dużej firmie. Dodatkowo chyba nawet nie czytają CV.

Ile chcesz zarabiać? Dlaczego dobrze się sprawdzisz na tym stanowisku? Powiedz coś o sobie. Głównie pytania na które odpowiedzi znajdują się w CV.

Kierowca bombowca

Jestem kierowcą z wieloletnim stażem, nie rozumiem tych negatywnych opinii. praca bardzo fajna, dobry kontakt z dyspozytorem,swieże auta a wypłata zawsze na czas.

Aha, a możesz napisać co dokładnie od pana usłyszałeś i co się potem nie zgodziłeś w trakcie pracy jako kierowca? Byłeś tym właśnie kierowcą do przyuczenia, czy z doświadczeniem i starym prawkiem CE już?

Możesz powiedzieć o jakie odliczenia chodzi? Bo chyba wiesz za co ci zabierają. Masz na myśli premie uznaniowe czy obniżają stawkę godzinową?

Dokladnie tak , na początku super pozniej przy takiej samej jeździe pieniądze coraz mniejsze . Za prawie cały miesiąc przejeżdżony wypłata nie cale 8 tys. Gdzie na początku za 3tyg jazdy w miesiącu można było wziac ok 7 tys.

@były pracownik

Dla mnie takie wynagrodzenie, to i tak jest dużo! Możesz mi jakoś przeliczyć, ile miesięcznie się jest w trasie? Chodzi mi o godziny. Wtedy sobie obliczę, ile to jest zł/h... :) Szukam pracy, stąd te moje rozeznania.

Miro

O jakie przeszkolenie co chodziło? W pierwszą trasę miałeś pojechać ze zmiennikiem żeby złapać doświadczenie czy miało być inny kurs? A inne warunki się zgadzały? Byłeś tylko na rekrutacji czy pracowałeś kilka dni?

Beskidus Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca Międzynarodowy w Zembrzyce. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Dzień dobry jak najbardziej polecam. Z resztą trzeba przyjść i porozmawiać z kierownikiem. A on jest naprawdę w porządku. Jeszcze raz polecam.

Joanna

Niestety mam bardzo nieprzyjemne odczucia. Atmosfera bardzo napięta i prowokujący pracownik ds. rekrutacji. Myślę, że nikomu nie życzę pracować w takiej firmie. Żałuję tylko, że nie wyszłam w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej bo była na bardzo niskim poziomie.

Paulina
@Joanna

W jakim sensie? Jakie padły pytania? Czego można się dokładnie spodziewać?

Koszmar

Bardzo nie przyjemna byla praca z tą firmą , nikomu bym nie radzilabym z nimi pracowac , bedziecie napewno rozczarowni. Brak slow poprostu.

Aneta
@Koszmar

A może jednak znajdziesz jakieś słowa na to wszystko? Jeszcze parę lat temu mieli minimalną i praktycznie brak socjali, to o to chodzi?

Kamil

Czyli z socjalu dostajecie tylko paczkę świąteczną?

Xman

Niestety pensja minimalna ale tylko jeżeli dostaniesz premię. Socjal - paczka na święta i koniec.

Bolo

W dobrej firmie trudno jest się utrzymać!!

Tragedia!!! Szkoda gadać.

Star
@Dawid

Dlaczego ??

admin

Czy Twoim zdaniem firma Beskidus Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

@admin

Czasem albo wcale.

Zostaw merytoryczną opinię o Beskidus Sp. z o.o. - Zembrzyce

• Jak się pracuje w Beskidus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beskidus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beskidus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beskidus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Beskidus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beskidus Sp. z o.o.