Kazanowski Jan Usługi Transportowe

Skawinki

Opinie o Kazanowski Jan Usługi Transportowe

oniga

Nie słyszałem o takich problemach, wypłacają pieniądze na czas, bo są powiązani z pracownikami umową o pracę

filipek

Przestrzegam przed Du.. d. a Tran.. sp chcieli mnie wykiwać na grubą kasę. Dałem sprawę do kancelarii prawnej.

greg27

Dobry wieczór. Pan (usunięte przez administratora), jest bardzo nierzetelną osobą. Zamówiłem transport na konkretną godzinę ,a on się spóźnił kilka godzin nie informując mnie o tym , jestem zażenowany całą sytuacją! Idzcie z taką firmą KRZAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bolek0001

Witam . Pan [usunięte przez moderatora] jest osobą przedewszystkim nie kompetentą nie umie poradzić sobie z najmniejszym zleceniem ... Wydane pieniądze nie potrzebnie . STANOWCZO ODRADZAM ... Jego firma pracuje na poziomie podstawówki. Oprocz tego [usunięte przez moderatora] wgl nie interesuje się swoim klientem .... UWAŻAJCIE

karol.jarosławiec1977

Dobry wieczór . Korzystałem z usług Pana [usunięte przez moderatora] - Usługi Transportowe 20.05.2013. Z całego serca nie życzę nikomu takiego kontrahenta ! Pan [usunięte przez moderatora] jest osobą bezczelną , nieodpowiedzialną i bardzo drogą , która nie wykonuje usługi zgodnie z zaleceniem . Ze szczerego serca nie polecam usług Pana [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Kazanowski Jan Usługi Transportowe - Skawinki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazanowski Jan Usługi Transportowe