Opinie o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzempek Bożena Sauna Club. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzempek Bożena Sauna Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Luki

Hej wybieramy się z moją partnerka w piątek do klubu szukamy pani pary to spędzenia razem miło czasu

Marta85

Poszukujemy z partnerem koleżanki lub pary do wspólnej zabawy. Czy znacie jakieś fora lub miejsca gdzie powinniśmy umieścić ogłoszenie?

Ania00
@Marta85

Hej jak możemy się skontaktować :) Jestem zainteresowana :)

@Ania00

martamiki85@gmail.com

@Marta85

Datezone tam jest dużo ogłoszeń i można swoje zamieścić.

@Piotr

Dzięki

Luk 36
@Marta85

Hej w piątek z moją partnerka wybieramy się do clubu, szukamy pary Pani do wspólnego miło spędzenia czasu

Tomasz

Hej.powiedzcie mi wybieram się w piątek do sauny czy jest sporo lubi w weekend jak to wygląda bo będę pierwszy raz.

Witam warto się jutro wybrać? Wybiera się ktoś z tutaj obecnych? Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzempek Bożena Sauna Club odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pablo

Witam czy warto wybrać się w czwartek samemu facetowi? :)

My
@Pablo

Nie, najlepiej wybrać się z partnerką

Pablo
@My

Na tą chwilę brak partnerki chętnej:) wiec trzeba spodobać samemu :) ale ogólnie dzieje się coś w czwartki?

Piotr 43

Część wybieram się do sauny szukam kobiety jeszcze nigdy nie byłem, oczywiście ja wszystko place.piotrek780907@op.pl.

Tymek

Chętnie się wybiorę w sobotę może któraś z pań ma ochotę iść zemną Tomek.kowal8988@interia.pl

strazak

witam jutro sie wybieram moze jakas pani sie zemna wybierze po 18 ????

@strazak

I jak wybrałeś się

Witam ,czy może jakaś samotna pani wybiera się w piątek na Andrzejki do Sauna Club, chętnie dotrzymam towarzystwa

Fajne miejsce. Warto sie wybrac

Moze kiedyś

kamilekkk

Możesz dziś???

Tiki Tiki
@kamilekkk

Dziś nie wejdziesz, czynne od środy

@Tiki Tiki

Dokladnie

Aleksandr
@Ilona

Witam ja bym się tam chciał wybrać pierwszy raz jak się przygotować

Ina42
@Aleksandr

Może coś podpowiem,nie musisz się przygotowywać za bardzo,chyba że psychicznie czyli na luzie i do przodu.Bylam lata temu i chce znowu pójść ale z tego co pamiętam to super klimat.Polecam.

Góral
@Ina42

Hej Ina, byłaś sama czy z partnerem? Jak to wyglada, jak facet wchodzi tam sam… Może mnie wprowadzisz i wybierzemy się razem żeby było raźniej. Nie jestem jakiś wstydliwy, ale wiadomo pierwsze koty za płot… Jaką zabawę preferujesz, we dwoje czy dołączyć się do kogoś ?

Golasek11111

Witam Bylem kilka razy cudowne miejsce Wybieram sie w srode moze znajdzie sie chetna Pani lub para Zapraszam 537 531 851 Pozdrawiam Piotr

Moreno

Poszukuję koleżanki do zabawy ma 28 lat

Drimo
@Moreno

Hejo ???? wiek? Budowa ciala ? Oczekiwania? Skad jesteś? Pozdrawiam

Przebor

Witam jeszcze nie byłem w takim klubie i nie wiem jak to wygląda w przypadku singla może znajdzie się jakaś urzytkowniczka która by mnie wprowadziła i poszła razem ze mną(mam 22lata)

Słodka

Witam. Wiadomo już coś kiedy club będzie normalnie otwarty żeby można było się wybrać-zrelaksować. Prośba o info jakbyście coś wiedzieli Ps. Pozdrowienia dla Ani i Wacka:-)

Kotkot
@Słodka

Witaj, często tam bywasz, jaka jest atmosfera? Jak postrzegani single, nie mam skim się wybrać a z chęcią bym poszedł.

Piter
@Kotkot

Dziś jest otwarte?

Deni
@Słodka

Dziś będę party?

@monia ile już tam pracujesz ?

Mlody Przystojny

Witam jeśli jest jakaś chętna Pani na wypad do klubu to zapraszam do kontaktu 787 874 756

Badboy84

Witam czy dużo kobiet wybiera się dziś na impreza? Myślę żeby przyjść sam Ale trochę sie krempuje ????

Paweł1988

Hej. Planuje się wybrać w najbliższa sobotę lub piątek do saunaclub. Mam dosyć spore obawy ponieważ z jednej strony nigdy nie byłem w takim klubie a z drugiej jestem sam a czytam ze tacy nie są szczególnie „potrzebni „???? jeśli mogę kogoś prosić o opinie jak to wyglada np z ludźmi czy jest dużo osób czy jeśli będę sam nie wyjdę po 5min z powodu tego ze kaDy będzie w parach ?????

Renata

Weszłam na stronę Sauna Club i widzę, że klub jest świetnie wyposażony. Mają saunę, basen i świetnie urządzone pokoje. Jak wyglądają imprezy w klubie, warto? Ostatnio urządzali Walentynki. Jak było?

Aki

Ile wyjdzie cała nocka dla singla w piątek ?

Bono
@Aki

Zostaw merytoryczną opinię o Krzempek Bożena Sauna Club - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Krzempek Bożena Sauna Club?

Zobacz opinie na temat firmy Krzempek Bożena Sauna Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzempek Bożena Sauna Club?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzempek Bożena Sauna Club
  • Wzgórze 22