Opinie o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzempek Bożena Sauna Club. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzempek Bożena Sauna Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Sebastian

Witam Wiele słyszałem o tym miejscu lecz nigdy nie byłem. Chciałbym się wybrać w któryś weekend. Przychodzą tylko pary czy singielki również. Może udałoby się wybrać razem ? Jestem otwarty na nowe znajomości. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Singiel Wzrost 171 cm Brunet, szczupły , zadbany

@Sebastian

Może uda mi się odpowiedzieć na twoje pytania martamiki85@gmail.com

Sebastian
@@Marta

Odpisałem na maila ;)

Ktoś pracował jako Promotor w Krzempek Bożena Sauna Club? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Kamila

Promotor czego? Co Ty tam chcesz promować? To nie supermarket. Tam nie sprzedają czekoladek i chrupków śniadaniowych.

Gabriela
@Kamila

Wydaje mi się ze nie tym zajmuje się promotor :D A powiesz coś o pracy tam, niekoniecznie na takim stanowisku? :D Jak atmosfera i zarobki?

@Gabriela

Chyba nie do końca rozumiesz charakter tego klubu. Odwiedź kilka razy. Zobacz jak ludzie się tam bawią. A później sama oceniasz czy chcesz tam pracować i czy na prawdę chcesz być promotorem. To jest swingers club.

Iwona
@Kamila

No ale chyba są tu jacyś niezależni pracownicy, którzy nie biorą w tym wszystkim bezpośredniego udziału? ;)

@Iwona

Jak chcesz to możemy się tam razem przejść.

Iwona
@Kamila

To jakaś sugestia, że żeby tu pracować trzeba w tym siedzieć?

Luk 37
@Kamila

A nie miała byś ochoty wybrać się ze mną tam??

Pary36
@Kamila

Jestem chętny się przejść do klubu z Tobą

Ona

Chyba wybiorę się w sobotę 4.06.2022

Gabriela
@Ona

A to tak można sobie iść kiedy sie chce czy trzeba się zapisać na konkretną godzine?

@Gabriela

A idziesz sama?

ŁukaszŁuki
@Kamila

Ja się mogę z którąś z was wybrać ????

@ŁukaszŁuki

Żonę weź.

Majk
@Ona

Z chęcią wybiorę się z tobą jesli chcesz poznać ciekawą osobe nietuzinkowy.op@gmail.com Pozdrawiam

Urszula
@Kamila

Ale po co taki zbędny komentarz?

@Urszula

Ale o którym komentarzu piszesz słońce?

Przebor

Witam mam ochotę się wybrać znajdzie się jakaś dziewczyna która wybierze się ze mną? To będzie moja pierwsza wizyta

@Przebor

Przebor, coś widzę, że nie możesz się wybrać

Bo ciężko znaleźć towarzystwo

@Przebor

Towarzystwo towarzystwem ale jeszcze żeby było odpowiednie... Powodzenia życzę ;)

@@Marta

A może ty byłabyś chętna?

@Przebor

Niestety jestem już zajęta ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzempek Bożena Sauna Club odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
MoniaTom

W piątek wybieramy 22.04 do clubu, może jakaś Pani z nami chce wyjść?

Tomasz Gliwice

Czy ktoś się wybiera w piątek 22.04.2022r do clubu? Jak z frekwencja tam jest?

All

Siemanko czy tu coś jeszcze się dzieje

Czy w Krzempek Bożena Sauna Club możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Hostessa?

Filip

Hostessa??? Oj czasami przydały by się jakieś "hostessy" szczególnie jak przychodzą samotni faceci.

martusia

hejka wybieramy się pierwszy raz z przyjaciółką i zastanawiamy się jak wygląda cennik i ogólnie klimacik w tym clubie

Monia

Kobiety wchodzą za free

Marta85

Dziewczyny wchodzą gratis. Klimat ekstra

Bono

Para 90 zł, singiel 200 ???? Klimat super, warto sprawdzić

@martusia

Jak coś to mogę dołączyć do was

Putison
@martusia

Witam.Chetnie się z Wami przejdę i oprowadze.

@martusia

Hej, napisz do mnie...chętnie dotrzymam Wam towarzystwa przystojniak84@interia.pl Pozdrawiam

jacek

Cześć może wybieracie się dziś mój nr 884315884

Poznam kobiete

Poznam samotna mila kobiete wiedzącej czego chce ???? ja wolny chciałbym poznac na mila zabawę na środę!!! jakas chętna dawid.syc@onet.pl

Adrian

Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć barman? Mam doświadczenie w tym, tylko zastanawiam się czy jest sens zgłaszania się. Orientuje się ktoś czy warto?

Mic

Wybieram się z zonka jutro tj. Poniedziałek 21.03 Kontakt tylko mail ramepage@interia.pl

Bezniku
@Mic

Sauna czynna od środy do niedzieli, jutro nie ma po co tam jechać

Piotr 43

Czesc piątek idę do klubu zapraszam chętna Panią na miłe spędzenie czasu.pisz email piotrek780907@op.pl

Fajny31

Witam. Jakaś Pani chetna sie wybrac? ;)

Photographer

wybieram w środę , jako singel 35 lat brunet , zapraszam do wspólnej zabawy

Piotr 43

Hej.Szukam Pani do saunyclab na 11.02 oczywiście ja wszystko stawiam .Jak będzie ktoś chętny pośle e-mail.

Kasia38
@Piotr 43

Jeżeli byś chciał jestem chetna

Ilona
@Piotr 43

Kiedy sie wybieracie. Może wieksze grono

Piotr43
@Ilona

Hej w przyszły piątek czyli 18 jak coś napisz email wcześniej już podałem .

Piotr43
@Ilona

Podam jeszcze raz e-mail może tym razem admin nie usunie wkoncu chcemy przyjść do was i trochę kasy zostawić. Piszcie dziewczyny na e-mail umówimy się piotrek780907@op.pl

@Piotr43
@Kasia38

@Kasia38 bardo chętnie będę twoim towarzyszem. Napisz piotrek780907@op.pl

Mała mi

Jaki tam obowiązuje strój? Na co zwrócić uwagę? Planuje się wybrać a nie chce strzelić gafy.. .

Twój Pan
@Mała mi

Mała i może wspólnie się wybierzemy?

Paweł88
@Mała mi

Hej.W końcu siw wybrałaś do tego klubu ? Jak było ? :)

Moreno

jestes wolna?

Tiki Tiki

Dziś nie wejdziesz

Tomi
@Mała mi

Ja również z koleżanką idziemy w piątek 11.02, pierwszy raz....jakieś porady?

@Tomi

Hej. Masz ochotę jutro 04.03. zabawić się w sauna clubie w Bielsku? Zapraszam.

Piter82

Z opinii wnioskuję, że to świetny club więc, wybieram się jako singiel szukam partnerki lub dwóch partnerek do wspólnej zabawy. dziewczyny piszcie na emaila: wenusmars82@o2.pl umówimy się na któryś dzień.

Nowicjusz

Cześć. Czy w saunie spotkac można pary bi lub homo?

Gruby gruby

Witam czy jakaś chętna pani dziś do sauny proszę o kontakt ggruby83@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Krzempek Bożena Sauna Club - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Krzempek Bożena Sauna Club?

Zobacz opinie na temat firmy Krzempek Bożena Sauna Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzempek Bożena Sauna Club?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzempek Bożena Sauna Club
  • Wzgórze 22