Opinie o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzempek Bożena Sauna Club. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzempek Bożena Sauna Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Monia

Bardzo mi się tam podoba

Jarex

Moreno

Jesteś w Bielsku?

Kotkot
@Monia

Witaj Monia, często tam bywasz ?

Tymek

Idziemy razem ?

@Monia

Jeśli masz ochotę to wybieram się z partnerem w przyszłym tygodniu i chętnie pójdziemy większą grupą

ggruby83@gmail.com
@Monia

Może masz ochotę dziś się wybrać

Piotrek
@Monia

Siemka nie wybierasz się do klubu?

Rafał
@Monia

Często pani bywa w sauna club Bielsko bo ja chciałbym się wybrać i proszę o opinię?

Janusz

Czesc, wybierze się dziewczyna zobaczyć jak jest w saunie? (usunięte przez administratora)

WlaDi

atrakcyjna para (35-37 lat), aby spotkać inteligentnego mężczyznę poniżej 40 roku życia o sportowym wyglądzie, pójść do "Sauna Club". Czekamy na oferty

Lukasss
@WlaDi

Zapraszam do kontaktu gringo1234@onet.pl 190 93 ciemne wlosy zielone oczy wysportowany zadbany.

Konrad
@WlaDi

Jestem chętny. Myślę że wpisuje się w wymagania. Proszę o kontakt ????

Mała

Hej szukam kontaktu do faceta który był w klubie 20/08/2022 ( wysoki , łysy, w okularach wyszliśmy z klubu przed 3.00 Jeśli to przeczytasz odezwij się Atmosfera w klubie świetna, obsługa super . Napewno wrócę:)

Iwona
@Mała

I co, udało się go odnaleźć? ;)

Kamil
@Iwona

Hej bywasz w tym klubie często?

@Iwona

Niestety nie :( ma być w piątek w klubie A ja niestety nie dam rady się pojawić:(

Będziesz może w klubie ?

Dodi

Odezwij się chętnie pójdę z Tobą do klubu dawidolka1@gmail.com

Szakal
@Mała

Cześć dasz się zaprosić do spa?

Ja będę fajny zadbany

Dawid
@Mała

Może mnie oprowadzisz tam nigdy tam nie byłem ale słyszałem że jest fajnie

Iwona
@Seba

Pracujesz tu może? widzę, że etykietka pracownik a tak w sumie cały czas klienci się tu wypowiadają. Jak praca tutaj z waszej perspektywy teraz wygląda i jak z kasą stoicie teraz po nowym roku chociażby? były podwyżki?

@Seba

Wiec kiedy?

@Mala

Może podasz maila? Będzie łatwiej:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzempek Bożena Sauna Club odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Seba

Hej. Jakaś Pani chętna się wybrać razem do clubu?

Seba

Hej. A kiedy Ci pasuje? W tym tygodniu jeszcze, czy może środa, czwartek w przyszłym tyg?

...

Hejka wybiera się ktoś do klubu w czwartek?

Hipis

Witam . Wybieram sie tam za chwile. Jakies propozycje Pañ? Luzna relacja I atmosfera

Krzysiek

Witam nigdy nie byłem w takim lokalu i chciałbym spróbować. Singiel 26 lat 180 wzrostu. Jeżeli byłaby jakaś pani chętna się wybrać to niech się odezwie a mysle że się dogadamy

katowiczanin

Wybieram się jutro do klubu, jadę z Katowic mogę zabrać po drodze kogoś chętnego.( pary, panie) Kontakt katowiceon@wp.pl

Piotrek

Siemanko wybiera się któraś z pan do klubu nie byłem tam nigdy wcześniej fajnie by było gdyby mnie ktoś wprowadził i opowiedział 30 lat szczuply chętny ????

On

Wybiera się ktoś dziś 7.12 bądź jutro 8.12 i chciałby rozprawiczyc Pana?

Kamil 25

Jakaś z Pań chętna na 05.01.2023 wybieram się jako singiel 25 178 wzrost pierwszy raz ?

Seba

Wybiera się ktoś do SC w najbliższym czasie?

Łukasz Łuki

Witam. Czy jest wolna miła pani (wiek bez znaczenia) wybrać się do Sauny ze mną w sobote? Coś o mnie : 175cm wzrostu, podobno przystojny ????, dobrze zbudowany. Czekam na odzew

Bardzo chętnie.
@Łukasz Łuki

Hej, mam wolne wieczory w każdy piątek, więc jeśli nie jesteś bolcem z żoną i dziećmi szukającym przygód na boku to czekam na odpowiedź do tej wiadomości. ' "Coś o mnie'" - 31 lat, 57kg 168cm blondynka

Sajmon
@Bardzo chętnie.

Dzisiaj się wybieram podaj nr tel. Odzwonie

Jakub28

@Łukasz Łuki

A żona ?

ŁukaszŁuki
@Bardzo chętnie.

Dawno mnie tu nie było. Nadal aktualne?

Zuzanna

Mógłby ktoś tym razem wypowiedzieć się na temat pracy w klubie? :D Mam nadzieje, ze przebije się przez lawinę wpisów na temat wspólnych wyjść :P Znajdę gdzieś coś na temat rekrutacji? Czy może lepiej podejść ze swoim cv?

Kamila
@Zuzanna

Ale napisz dziewczyno co Ty chciałabyś tam robić? Jakie masz umiejętności?

Ja też nigdy nie byłam i chętnie się wybiorę

Odezwę się ????

Niunia

Ja się wybieram jutro, zapowiada się ciekawa impreza.

Góral
@Marta

Może wybierzemy się razem, będzie raźniej…no i pewnie wesoło

Mam już opiekuna ale możemy spotkać się na miejscu i zobaczymy...

Przebor
@Marta

Cześć a możesz się jakoś opisać?

@Przebor

Możemy się spotykać w klubie w piątek

Ds

Napisz jeśli moglibyśmy się spotkać w klubie. dawidolka1@gmail.com

Andre

Czy jakaś pani mnie wprowadzi w klomat clubu. Nigdy tam nie byłem.

Grażyna

Czy ktoś z Was widział ogłoszenia o pracę w tym klubie? Ja nie tylko tego nie widzę, ale nawet nie mogę znaleźć czy to klub typu pub, czy sauna naprawdę:) Oświećcie kobietę:)

Kama
@Grażyna

Grażyna to swingersclub. Podejdź i zapytaj. Może jakaś praca na barze albo przy obsłudze klientów się znajdzie?

Dominik33

Wybiera się ktoś 4.11 ? Przystojny singiel szuka towarzyszki na pierwszy wypad w to miejsce

max

Mam ochote wybrać sie pierwszy raz moze jakaś para mi pokaże co i jak .chętnie BI. Ja 45. 169/67 szczuply zadbany. 690636516

Zostaw merytoryczną opinię o Krzempek Bożena Sauna Club - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Krzempek Bożena Sauna Club?

Zobacz opinie na temat firmy Krzempek Bożena Sauna Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzempek Bożena Sauna Club?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzempek Bożena Sauna Club
  • Wzgórze 22