Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

bleble ble

Honor to jeszcze maja nieliczne osoby teraz raczej już ludzie godza sie na traktowanie takie a nie inne bo o prace cieżko ale tak jak pisze anarchia razem wiecej zdzialamy niz osobno tylko trzeba zaczac dzialac a nie czekac na cuda bo to sie nie zdazy w tej firmie niestety

Dokladnie

Koreanczycy chcą traktować Polaków tak jak traktuje się ludzi w Korei, tam jest specyficzny podział, dochodzi nawet do rękoczynów co jest normalne pomiędzy Koreańczykami ... chcą to samo wprowadzić u nas, zresztą co tu dużo gadać były już przypadki, że Koreańczyk wyskoczył z rękami i gdyby nie Polacy na pewnych stanowiskach to nie wiadomo jakby to się skończyło. Pytanie co dalej, pewnie zostanie zamieciony pod dywan tylko dlatego, żeby zachować prace i nie robić dymu. NIe powinno się dopuszczać do takich zachowań, mamy swój honor przecież i pracujemy na ich wypłaty też ...

Nick Nolte

chcecie miec gorzej w zyciu? No to polecam prace w daedong poland

Anarchia

Jak ma być dobrze jak ciągle tylko nas wykorzystują poza tym teksty albo się podporządkujecie albo tam są drzwi jakoś nie przekonują ze nas traktują jak pracowników lecz jak tania sile robocza .Wiec jakoś mnie biurowe gadki nie przekonują prawda jest taka ze jak by się wszyscy pracownicy postawili może coś by się zmieniło wszystkich nie zwolnią ale w tej firmie to raczej nie możliwe bo każdy już tylko patrzy na swój tyłek

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Anarchia

Jane ta tu się mylisz robię na produkcji na ks

Dokladnie

I większość osób odchodzi, pytanie czy te osoby które zostają powinny godzić się na takie warunki wkońcu mamy jakieś w Polsce prawo którego powinniśmy przestrzegać, więc jeżeli firma chce w Polsce zarabiać i nie płacić podatków to chyba powinna brać pod uwagę prawo jakie w niej panuję - czy się mylę?

Skoro jest wam az tak zle to droga wolna, nikt nikogog na siłę nie trzyma.

Anarchia

Zacznijmy od tego ze prcownicy sobie sami na to wszystko pozwolili wiekszosc nie ma swojego zdania albo boi sie oodezwaca tak ze nazekacie a jak trzeba sie odezwac to wszyscy cichoo siedza i robia swoje

jasne ta.
@Anarchia

Bo nie jestes w biurze tylko pracujesz na linii to przeważnie nie narzekasz ale ludzi ktorzy za cos odpowiadaja juz tak nie maja fajnie, Ty tylko wykonujesz polecenia i faktycznie te osoby nie narzekaja, mowimy o osobach ktore musza miec jakakolwiek odpowiedzialność ... po za tym naucz sie chlopie czytac ze zrozumieniem bo odpisujesz nie na temat wogole.

@Anarchia

Zgadzam się większość osób boi się odezwać cokolwiek powiedzieć, niestety już nie ma tych osób które kiedyś mówiły, miały swoje zdanie sami na nie narzekaliście ale bynajmniej walczyli o pracowników a nie to co teraz od zmiany dyrektora i managera skończyly się czasy, prezes robi co chce przykład: 1. Prezes stwierdza ze socjal ma za duzo kasy hm oddacie mi albo nici z podwyzek, zwiazki sie zgadzaja w jakiej firmie to sie moze zdarzyc totalne bez prawie - dlaczego tak zrobil, proste zeby miec wiecej kasy w wyniku finansowym. 2. Kiedys to byla Polska firma z kapitalem Koreanskim a teraz to firma typowo Koreanska z robolami z polski - tanimi i takimi ktorymi mozna pomiatac 3. Stosunek prezesa do PIPU i innych instytucji, dlaczego prezes woli placic kary niz sie podporządkować? żeby udowodnić mam kase a wy jesteście nikim dla mnie kazdy kto byl w biurze kilka lat doskonale o tym wie 4. Dlaczego w Korei sa strajki bo koreanczycy zrozumieli ze nie mozna ich tak traktowac najlepsze jest to ze oni przyjezdzaja do Polski i chce zrobic swoja stara Koree tutaj u nas tylko dlatego ze ich na to stac

@Dokladnie

biuro hahaha dobry dowcip :) kłania się produkcja :) wiec wiesz widzę co się dzieje i jak nas traktują i jak my siebie nawzajem traktujemy zamiast działać razem to jakieś dziwne wojny miedzy zmianowe ze sobą toczymy

Witam. Pracuję na hali już od 5 lat i przeżyłem już paru team liderów, 2 kierowników,2 managerów i 3 dyrektorów. Nikt się mnie jakoś nie czepia, bo robię swoje. Lubię nadgodziny, bo za nie płacą. Wymagania jak chyba w każdej firmie ( jakość ; norma itp). Jak chcecie to próbujcie w innych firmach. Mam trochę znajomych którzy pracują na strefie i mają o wiele gorzej ( 0 premii ; brak socjalu ; o ZIPach mogą zapomnieć ; a nadgodziny - szkoda gadać). Nie mówię że w Deadongu jest super, ale tak jak napisałem - jak robisz swoje to jest OK. Tak więc jeśli piszecie jak wam tutaj żle to Spierdalać z tej firmy.

ona_ona

Spoko tym pseudo paniom zaraz kończą się umowy a więc adios pożegnania nadszedł czas :D wypad szumowiny

Renia

Zgadzam sie w 100% . Trochę bym dodała ale poco obrażać ludzi ciężko wchodzących komuś w tyłek skoro życie ich samo zweryfikuje . Poco te pionki z zwiazków skoro firma i tak robi co chce ? Poco one są ? Żeby z wypłat ludzi kasę sciągać bo i tak nic dla nich nie robią ? Dlaczego nasze pieniądze z funduszu socjalnego oddały i pieniędzy na święta nie będzie? Może czas te panie zmienić na takie osoby które coś robią? To pytanie do pracowników.

Jaka szkoda

Kilka przykładów na nie udolność: 1. Zakaz żucua gumy - śmiech na sali totalne bezprawie 2. Sprawdzenia przez Koreanke czy mamy gumy - naruszenie niedotykalności cielesnej 3. Awansowanie niektórych osób: * Utrzymanie ruchu - osoba na stanowisku kierowniczym, która nie powinna nawet być inżynierem - po szkole średniej niedopuszczalne w żadnym innym zakładzie, nie mająca zasad ani honoru, podpierniczająca inne osoby wiedząc że tylko tak zdobędzie awans * Specjaliści z jakości żeby było taniej osoby zabrane z linii, że niby awans a tak naprawdę tania siła robocza nić nie umiejąca - taka prawda * Managerowie - sekretarka bez doświadczenia i predyspozycji managerem HR zatrudnia osoby jej pokroju * Dyrektorzy - osoby ze stanowisk managerskich nie nadające się do pracy tylko pozoranci wykonujący polecenia, zero wiedzy w temacie, zwalniające osoby które od lat pracują z firmie pod byle pozorem, osoby nie mające przez wiele lat nawet jednego upomnienia, potem ciągnące się sprawy w sądzie i głupie tłumaczenia ze strony dyrektora. 4. Nadużycia związane z planowaniem nadgodzin w Soboty, bezprawne zmuszanie ludzi do przychodzenia do pracy, 5. Nadużycia związane z rozliczaniem czasu pracy - dwie listy płac 6. Nadużycia związane z mobbingiem przez koreańczyków którzy nawet oficjalnie tutaj nie pracują, nakazy zakazy które nie mogą byc w regulaminie pracy ale ludzie nie wiedząc podpisują listy itp 7. Brak umów na czas określony - boją się praw ludzi Firma jaką należy omijać z daleka ze względu na ludzi w niej pracujący zero specjalistów większość osób to amatorzy wywodzący się z linii produkcyjnych i to wcale nie najlepsi tylko te osoby które nie maja swojego zdania i podporządkowują się Koreańczyką w 100%. Firma na czarnej liście PIPu, kontrole budowlane co rok ze względu na nie przestrzeganie prawa budowlanego.

Robert

Cześć jak wygląda praca w jakości w biurze ? Dostałem ofertę i nie wiem czy przyjąć ?

a
@Robert

Poczytaj sobie ostatnie wpisy na forum. Odpowiedz sobie sam.

bla balax

hej czy pracuje tamu was ta wrzeszcząca Teresa S

cabriolet

Zamontować kamerę w windzie żeby był widoczny ten kto w niej utknie.

czerwona

podobał mi się tekst jednego z magazynierów. Nabić datę ale nie przykleić barcodu to tak jakby się wysrać i zapomnieć podetrzeć hah bezcenne. pozdrawiam

ehh

Jakie testy do DDPL? Najlepiej na rozmowie nie wykazywać sie wiedzą i mowić tylko że chce sie uczyc wszystkiego, odpornosc na stres, chetna na nadgodzinyi kochac wszystkisz koreanczyków ktorzy maja tak glupie pomysly ze glowa boli. Proces rekrutacji przeprowadzi pewnie HR czyli w skrócie osoba ktora o HR nie wie nic bo była sekretarka prezesa hehehe smiech na sali, wiec jak sie zacznie napinac powiedz jej ze chcesz byc takim konfodentem jak ona i ze bedziesz sprzedawac wszystich kolegow napewno cie przyjma... to naprawde dobre rady tacy ludzie tam pracuja.

allegro.plj

wsadzaja cie do kia lub hyundai rozpędzasz się do prędkości 100 km i wjezdzasz w dyrektora brzuch

Enginer

A jak wygląda proces rekrutacji, Czy są jakieś testy ?

ehh

Proste chcesz isc teraz w tej firmie na stanowisko umysłowe musisz byc glupi i tyle, zakazane sa jakikolwiek przejawy inteligencji scisle wykonywanie polecen i tyle zero kreatywnosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.