Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Dokladnie

Co do kilku punktów z łamania prawa dokładnie tak jest, warsztat UR gdzie nie mozna pracowac brak w pozwolenia na prace, brak wentylacji, jest tego masę.

Dokladnie

Juz jeden kolega naszych z Airconteneru zalatwil goscia przeciez to samo zaplacil kase zeby paszportu nie zabrali i juz dawno w Korei siedzi zero odpowiedzialnosci za zabicie czlowieka

Irek

Zgłosić - do organów środowiskowych o składowaniu odpadów przemysłowych

Wiola

Komputery { telefony }- zainstalowane oprogramowanie szpiegowskie - nie legalne - wysłać laptop lub telefon na policje jako dowód

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Arek

Szatnie - zbyt małe , pryszniców za mało napisać PIP -Warszawa

OLA

Firmy - podfirmy - zgłosić do Warszawy PIP{ nie do Katowic }- opisać cały proceder jak odbywa się przedłużanie umów, zwalnianie, zatrudnianie.

Powiadomić policje że są przypadki łącznie z S.... - przyjeżdżają do pracy wczorajsi lub pijani. - wasze dziecko może w drodze do szkoły trafić na takiego p.... zastanówcie się - zacznijcie reagować = ubrania do Clean Room - brak atestów

Prawda

Łamanie prawa 3} W momencie pożaru - woda użytkowa razem z wodą ppoż- w momencie pożaru nie macie szans -zastanówcie się. Błąd projektowy -podczas budowania zakładu.

Prawda

Łamanie prawa 2} Granulat na zakładzie - zbyt duże ilości - zrobić fotkę wysłać do PIP - skład granulatu dostarczany na wtryski zawiera niebezpieczne substancje rakotwórcze - zastanówcie się co wdychacie - produkt nie dopuszczony w Polsce

Prawda

Łamanie prawa 1}parking -poziom - 0 - miejsce składowania materiałów - wystarczy zgłosić zrobić fotkę i wysłać do PIP lub Urzędu Budowlanego

Dokladnie

Bo to raz byly wysylane pisla ale w polsce pieniadz wszystko zalatwi

powazny

Kurcze narzekacie jeden na drugiego, cisna wam od pierwszej minuty do końca szychty ale żeby się ktoś odezwał i ukrucil te humorki od tych "skompleksionych" to nie ma ani jednego to poco tu głupoty wypisujecie?? Macie tyle haczyków na tych ludzi to do prezesa króla albo do prokuratury a nie tu się zalicie

powazny

mroczny rycerz jedi

Pozdrowienia dla Marka wilgi :D kierownik jak z koziej du.. trąbka :D a konfident tkai jak długa Polska :) Maruś, którą formę teraz zmodyfikujesz by lepiej nam się zyło ? :D Maruś potrafi komputer dostał do projektowania, lecz na słowie projektowanie się u niego kończy :) biegaj dalej do kolegi na przeciw oglądać kamerki :)

Logiczny
@mroczny rycerz jedi

No pewnie Marus, Walduś sami keirownicy z świetnym wyksztalceniem na stanowiskach na których w żadnej i nnej firmie by być nie mogli ale w DDPl wszystko mozliwe, gorzej ze rzeczywistosc ich potem zweryfikuje wiec trzymaja sie DD jak tylko moga bo gdzie lepiej. Juz nawet kolegów sprzedali i były na to dowody konkretne ... ale co tam wkoncu cale biuro juz teraz takie jest, jak kiedys bylo na linni to tak samo zachowuja sie w biurze

Ochrona

Lewe godziny i soboty w biurze i oszukowanie firmy to chyba też nie całkiem w porządku? Ale jak znajomym nie wpisać skoro tyle lat razem na jednym wózku.

monika f

Bo te związki to są tylko z nazwy ;) puste du py, które patrzą tylko by w swoje koryto napchać :) już nie wspominając jak oszukują firmę na ich wyjazdach do kia/hyundai :) ważne, żeby się kasa zgadzała. panie specjalistki od 7 boleści :)

Dokladnie

Ktoś kiedyś napisał nie podoba się to szukaj pracy gdzieś indziej ... a dlaczego a może powinno być nie podobają się pracodawcą Polskie przepisy to wracaj do Korei, to oni zaatakowali Europejski rynek swoimi samochodami zarabiając kup kasy to my kupujemy ich auta a jak oni nas szanują, niech wracają do korei z tymi samochodami i dalej sprzedają je tylko do Afryki. Gdyby nie projektanci z Niemiec nie bylo by Kia w Europie i ekspansji. wiec chąc czy niechcąc to Oni muszą przyjąc nasze zasady w Polsce

Dokladnie

1. Związki nie robią nic, biorą kasę a jeszcze większą biorą od Shina, niby walczą ale na te walki drobne które się im udaje jest zgoda od Prezesa, natomiast prezes wie kiedy związki muszą się zgodzić na jego ważne tematy i dogaduje te tematy wspólnie. Pamiętacie imprezy zorganizowane przez prezesa dla związków ojj grubo było niektórzy wiedzą z biura ale mało ich zostało 2. Zadajcie sobie pytanie w czym lub komu związki pomogły np. zwalnianie osób od tak. 3. Nadużycia w działach które same sobie robią zakupy wręcz znajome firmy sprzedają nam usługi i towary za odpowiednią prowizją. Dlaczego jeden dział nie może robić zakupów z podziałem na produkcyjne i nieprodukcyjne, powinna być lista zaufanych firm zatwierdzonych tylko dla DDPL i sprawdzonych pod kątem znajomości wewnątrz.

Obserwatorka
@Dokladnie

Dokladnie tak trzeba dzialac czynami a nie buzia miedzy soba!!!

ble ble ble

jak nie zaczniemy dzialac to bedzie jeszcze gorzej wiec teraz tylko od nas zalezy czy chcemy dalej byc traktowani jak koreanskie smieci czy chcemy byc traktowani jak ludzie

ktos

Wielka racja czas by było zmienić Panie ze związków tylko patrzą na swoje tyłki..Czemu za plecami oddały tyle naszych pieniążków... jak można.. Zygac się chce zamiast nas bronić i walczyć dla nas to oddają się wszystko ...Ważne dla nich ze Prezydent i dyrektor jest zadowolony ...Wielka porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.