Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Lower

A Krzysiu to dalej jest szkoda że niema disco w eurece

Dm

Dzień dobry, jestem z Ukrainy! Jestem w Polsce, chciałbym dostać pracę w zakładzie! kto może podać numer telefonu biura zajmującego się sprawami zatrudnienia

zbyń

zakład jest w porządku daje pracę dużej ilości ludzi i jako pracodawcy nie moge mu zbyt wiele zarzucić (coś się zawsze znajdzie) problemem są obiboki, które wymagają od wszystkich tylko nie od siebie i oni wprowadzają zamęt w pracy zamiast wziać się do roboty solidarnie jak cała reszta to jest to co mi się w tej pracy nie podoba. jesteśmy kolegami z pracy powinniśmy się trzymać razem a nie jeden drugiemu na złość zrobi. pracujmy to bedzie dobrze i wtedy sytuacja od razu sie poprawi i milej sie bedzie do pracy przychodzić co wy myślicie? czy nie bedzie tak lepiej?

prac
@zbyń

będzie tak lepiej ale nie każdy to rozumie. niektórym jest po prostu trudno myśleć o dobru wspólnym, tylko myślą wtedy o sobie ;p

?
@zbyń

no ale atmosfera w samej pracy jest chyba w porządku nie?

zbyń

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy

Yo

nawet polecam

Bons
@Yo

czemu nawet? ja tam jestem z roboty zadowolony bez nawet ;p dobrze że jest bo ciężko by było

Yo
@Bons

bo tak? napisałem ile chciałem i tyla

Bons
@Yo

dobra już już, nie miałem przecież na mysli nic złego..

Interesuje mnie praca na produkcji. Jakie stanowiska, jakie zadania do wykonania?

@Pytania

A no i czy potrzebuje jakiegoś doświadczenia i uprawnień? jeśli się powtarzam to przepraszam ale ciężko się przez to wszystko przekopać

Alo
@Pytania

Warto mieć uprawnienia na wózki, prawie wszędzie się używa, na pewno to będzie spora karta przetargowa przy rekrutacji. A na tej produkcji to masz zdefiniowane co chciałbyś robić? Bo różne są stanowiska

@Alo

Na maszynach najchętniej, jako operator.

hmm
@Alo

czyli mówisz ze nawet na produkcji trza uprawnienia na wózki?

No dzięki dzięki, ale na razie zdobywam informacje czy mam tam w firmie czego szukać :)

Churros

o no i proszę jest jakiś łatwy i szybki kontakt, dzięki za informację na ten temat

dayo

Super, to powinno by przypięte na górze strony, żeby każdy zainteresowany mógł zobaczyć!!

Texas Rangers

Ponadz jest całkowity zakaz Palenia w miejscach nie dozwolonych grozi nawet rozwiązaniem umowy czy tych Panów to nie dotyczy ? Euro palety za nimi tragedia gotowa :( Panowie z produkcji co ogólnie tam robią ?(usunięte przez administratora)

!!
@Texas Rangers

a myślałem że nic mnie już nie zaskoczy a tu jednak... jak Ty możesz w lustro patrzec? Jak masz jakiś problem to idź i załatwiaj twarzą w twarz a nie zdjęcia po kątach robisz i jeszcze do sieci wstawiasz. Osiągnąłeś (usunięte przez administratora) maksymalne

Pork

Prosze przestańcie się tu kłócić to forum o pracy, poza tym, po co w wolnym czasie się przegadywać z kimś innym

@Pork

Forum powstalo po to by czerpać informacje, kłótnie i wymiany spostrzeżenia, hejty i pochwały są istotne dla poznania całokształtu i obiektywnego spojrzenia - przynajmniej dla mnie. Stworzenie pozoru utopii niczemu nie służy.

Vma
@Mateusz Marciniak

Zastanawia mnie skąd się biorą tacy ludzie jak Ty? Którzy myślą że jedną rozsądną formą wyrażania opinii jest hejt, nienawiść, zazdrość i wszystkie inne negatywne emocje. Jest to paskudne zachowanie i świadczy o Tobie raczej niekorzystnie jako o człowieku. Forum powstało po to by czerpać informacje i wymieniać się spostrzeżeniami w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem i własnym sumieniem. Nie po to żeby wykorzystywać możliwość bycia anonimowym i w ten sposób pozwalać sobie na wiecej niż by człowiek sobie pozwolił w rzeczywistości.

Nie nie nie
@Mateusz Marciniak

Ale to nie o to chodzi. Oczywiście, że dobrze jak jest mnogość opinii. Ale osobiste przytyki, nagadywanie na innych i obrażanie ich to zupełnie inna sprawa, a o to się tutaj rozchodzi. A hejt nigdy nie jest dobry, krytyka to co innego. Nikt nie chce sprawiać pozoru utopii.

@Vma

No anonimowo tego nie napisałem jak widać, skoro moralnym jest niszczyć komuś reputację i zdrowie juz bronić jej to grzech? Nikogo nie hejtuje tylko wyrażam własne stanowisko a to czy napisze to podniosłą beletrystyka czy uzyje języka który na codzień używają ludzie to nie zmienia przekazu. Przeczytaj jeszcze raz. Świat nie jest pełen tylko uśmiechu i radości raczej jest okrutny i pełen sprzeczności. Ja mam odwagę to powiedzieć jako ja nie jako pan XY. W rzeczywistości tez robiłem to samo.

@Nie nie nie

Szczerze to chyba nie pracujesz tutaj bo hejty i zatargi to norma jak i w każdej rodzinie ekipie czy innej zbiorowości. Jak chcesz zadzwoń chętnie Ci to szczegółowo wytlumacze:) nr masz

Julia

Jak się pracuje w biurze Dr. Schumacher? Jest spoko?

Bilbo
@Julia

ja osobiscie w biurze nie pracuje ale nigdy nie slyszalem zeby ktos tam narzekal albo w biurze albo poza nim na ich prace. ogolnie chyba maja tam wporzo

@Julia

Tak. W biurze bardzo dobra atmosfera. Każdy zajmuje się swoimi obowiązkami, ale nie ma problemu, żeby sobie porozmawiać między sobą. Polecam.

@Była

A tak z ciekawości, czemu zrezygnowałaś w pracy w biurze?

@Julia

Wybacz, ale nie będę się tłumaczyć przed nieznajomą mi osobą, sprawy prywatne i już ;)

@Była

ojej.. no w porządku, nie miałam na myśli nic złego, nie chcesz opowiedzieć to nie musisz oczywiście.

@Julia

Wiem rozumiem, po prostu nie jest to związane z pracą samą w sobie, więc no sama rozumiesz :)

ciekawa
@Julia

Czy ostatecznie zatrudniłaś się do pracy?

@ciekawa

Nie, nie wstrzeliłam się w moment, nie było pod emnie stanowiska ;(

Mateusz Marciniak

Witam, na wstępie serdecznie dziękuję(usunięte przez administratora) tobie nie - dziękuje Mistrzyniom i Mistrzowi:) za fajną współpracę i obustronną pomoc. A teraz małe sprostowanie: 1. Nie jestem konfidentem nigdy na nikogo nie kablowałem chyba że sobie zasłużył źle wykonaną pracą. Moje komentowanie odnosiło się do pracy innych nie do ich osobowości i życia prywatnego. Jeśli coś jest wykonane gównianie to tak już jest i nie boję się o tym mówić głośno. 2. Nie podsłuchiwałem nikogo, nie nagrywałem nikogo na dyktafon, jestem wrogiem jakichkolwiek działań inwigilacyjnych i czynności mających na celu zdobycie nieuczciwej przewagi nad innymi albo wchodzenia komuś w (usunięte przez administratora) w celu osiągania własnej korzyści. Lubię anal ale nie w pracy:) 3. Nie jestem pedofilem nie mam z nikim dziecka na produkcji a już na pewno nie z własną siostrą - a niestety takie rzeczy dochodzą do moich bliskich znajomych i samego mnie. Nie jestem playboyem, nie molestuję i nie traktuje kobiet przedmiotowo - to że przy nich przeklinam nie puszczam ich w drzwiach i nie traktuje jak księżniczki to nie znaczy że jestem (usunięte przez administratora) tylko dlatego że wierzę w równouprawnienie, poza tym owszem jestem pedałem i mam się z tym dobrze. 4. Nie handluje narkotykami, nie produkuje ich (choć posiadam odpowiednią wiedzę na ten temat) - brzydzą mnie brudne pieniądze. Nie handlowałem też nigdy naszymi chusteczkami - owszem wynosiłem sporo odpadu ale rozdawałem je innym bez korzyści pieniężnych. 5. Nie puszczam się za pieniądze ani za ciuchy - korzystam z Vinted:) 6. Nie kradnę, nie znęcam się nad nikim ani nikt nade mną. Nie mam się za lepszego jestem po prostu samoświadomy i wiem że jestem całkiem przystojny, inteligentny i mam ogromną wiedzę do której doszedłem sam bez pomocy kogokolwiek. Nie mam problemu z szacunkiem innych i nie jestem bezczelny czy arogancki - ludzie po prostu tak postrzegają szczerość w połączeniu z bezpośredniością. 7. Nigdy nikogo nie uderzyłem (nawet nigdy się nie biłem) nie było potrzeby załatwiania tego pięściami skoro mogę to zrobić mózgiem. 8. Nigdy nikogo nie wykorzystywałem do osiągania własnych celów raczej byłem nastawiony na współpracę. Czy pomaganie bez oczekiwania czegoś w zamian to naprawdę relikt w tej firmie? 9. Zostałem zwolniony bez konfrontacji zarzutów wobec mnie - ciekawe czemu? Podobno dziewczyny z MIBI się nie bały - mi się wydaję że raczej bały się konsekwencji swoich czynów - z reszta moja Kierowniczka zwolniła mnie bo bała się że wiedzą nawet nie dorasta mi do pięt? 10. Nie mam schizofrenii ani paranoi tylko zaburzenia afektywne dwubiegunowe - to dlatego raz byłem wychudzony raz zapasiony raz spocony raz nie mogę się wysłowić innym razem mam słowotok. Czasem nie śpię kilka dni czasem kilka dni przesypiam ciągiem taki los. Niestety nic na to nie poradzę. 11. Nie ćpam kokainy, amfy i mety ( czasem wciagne sobie czystą kofeinę jeśli taka potrzeba zachodzi)- owszem byłem od mety uzależniony w przeszłości - przeszedłem w Monarze otwartą terapię w 2015 i dzięki temu umiem udzilac informacji zwrotnych i słuchac innych. Owszem lubię zapalić trawkę czy czasem zarzucić pigułę ale to chyba nie czyni ze mnie narkomana będącego ciągle pod wpływem. Zażywam leki psychotropowe i neuroleptyki bo cierpię na dwubiegunówkę i leki te muszę stale zażywać do końca życia. To że wyglądałem jak ćpun to wina doprowadzenia mnie do epizodu mieszanego trwającego kilka miesięcy. Sam sobie jestem winien że zamiast siedzieć wygodnie na zwolnieniu (usunięte przez administratora) by pomóc swojej Kierowniczce w pozostaniu na stanowisku. Jestem uparty i nigdy się nie poddaję a to że wy widzicie to inaczej to szczerze (usunięte przez administratora) mnie obchodzi. Walkę wygrałem i wróciłem do zdrowia co niestety nie było niektórym na rękę. 12. Nie wchodziłem nikomu w życie z butami, nie zawiązywałem jakiś chorych układów pogrążania kogokolwiek, nie miałem u nikogo pleców to że się nie bałem głośno powiedzieć że coś mi nie pasuje wynika z mojej odwagi nie z pozycji w firmie. 13. Mam w szerokim poważaniu plotki i opinie innych na swój temat i to czy ktoś mnie lubi czy nie wisi mi i powiewa. 14. Jak słyszę od Kierowników że w tej firmie się nic nie zmieni to właśnie jest wina takie podejścia. Nie mówiąc o mydleniu oczu i traktowani podwładnych jakby byli dziećmi. 15. Wszystkich pracowników czy to na najniżej stanowisku czy najwyższym traktuje jednakowo bo są to tylko ludzie tacy jak my. Jedyną różnicą jest to że różnimy się między soba obowiązkami. Kierownik to nie twój właściciel czy Pan to osoba która ma Ci pomagać i rozdzielać zadania. Dla mnie każdy w tej firmie był człowiekiem i traktowałem innych jak równych sobie. Szanowanie pracy innych to już kwestia dyskusyjna 16. Nie bójcie się mówić głośno że coś wam się nie podoba, podsłuchy dyktafony czy inne gówna olać i tak są nielegalne i (usunięte przez administratora) wam zrobią. Sam to udowodniłem i to dobitnie mając w (usunięte przez administratora) czy one są czy nie. Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pretensje albo zarzuty czekam na telefon 603946674 Pozdrawiam Mateusz Marciniak

!

ale z was paskudne plotkary zajmijcie się swoją robotą a nie innym na ręce patrzycie. nie wasz interes kto komu i za co płaci.

Witam co tam jak się sprawdza wypełnianie papierów, bo z tego co słychać to zadowolone są laborantki bo mają teraz dłuższe przerwy

Ty

CO ty piszesz operatorzy tez wychodzą na godzinne przerwy i nikt nic nie mówi telefony to już chleb powszedni ,fajnie by było jak każdy by widział tylko swoje podwórko nie czyjeś

@Ty

Zgadza się ale oni biorą przykład z laborantek które regolarnie chodzą na 2 godzinne przerwy

To idz na laboranta

Ty

chyba się zdecyduje i złożę podanie na laboranta

eh

a Ty się sobą zajmij a nie innym na ręce patrzysz. Coś mi podpowiada że to nie Ty jesteś od rozliczania pozostałych pracowników, a jak ci zazdrość to zmień zawód

Ty

To jest chyba zazdrość jak by mnie tak strasznie to bolało to bym znalazł se inna robote i tyle

ketteringtwn
@Ty

Operatorzy na godzinne przerwy? 5 minut mnie nie ma i już mnie szukają :-) Ale laborantki i mistrzynie czasem ciężko znaleźć bo kawy gorącej szybko się nie wypije, a jeszcze w grupie to się zagadają :-)...

@ketteringtwn

no widzisz jak to różnie w życiu bywa, niezły z ciebie obserwator. Może jakaś firma detektywistyczna?

@eh

Ja nie jestem zazdrosny tylko mierzmywszystkich jedna miarą przerwy równe dla wszystkich

Bill

Na produkcje kogoś nie trzeba czasem?

Veros
@Bill

raczej trzeba, jest dużo ofert na stronie :) sprawdź sobie co cię zainteresuje

Sid
@Veros

dużo ofert na produkcje? w sensie różne stanowiska? czy ogólnie jest dużo ofert do firmy

@Bill

Po co ci produkcja zgłoś się na laborantke one nic nie robią a biorą kasę, na suchej to nawet jedna z nich stoi na maszynie żeby setkę złapać, a zwykły pracownik nie może bo nie ma już miejsca

No i od dzis się zaczęło, wypełniamy papiery za nasze zapracowane panie laborantki

Jaaaa

Chwale sobie tam pracę na suchej. Mam super brygadzistke, laborantki spoko. Miło mi się tam pracuje, jestem wdzięczna wielu pracownikom jak zaczynałam pracę byłam zielona.. Oni dużo mnie nauczyli, nie zostawili radź se sama. Pozdrawiam całą ekipę Pani GK ????

Poszukiwacz

Jakie są zarobki na stanowisku paletowego?

promo
@Poszukiwacz

Takie jakie Ci zaproponują na rozmowie, proponuję się wybrać i uzgodnić to. do niczego jeszcze nie zobowiązuje a info z pierwszej ręki

Żuk
@Poszukiwacz

odpowiednie do wykonywanych obowiązków, konkretów to ci nikt tutaj nie poda

promo
@Żuk

Czy nie powiedziałem praktycznie tego samego? :D ale dzięki za potwierdzenie hehe

Żuk
@promo

no podobnie, podobnie

Ana

Jak jest na stanowisku pakowacza ? Nigdy nie pracowałam w fabryce i zastanawiam się czy szybko można się wdrożyć w daną pracę i czy jest ciężko?

Nuka
@Ana

nie, szybko ogarniesz, to nie jest skomplikowana praca, nie obawiaj się

Ana
@Nuka

A jak z atmosfera w pracy? Są konflikty kiedy ludźmi jakieś podkladnanie świń albo coś?

Kamel
@Ana

o rany co za teorie.. nie, oczywiście że nie, takie sytuacje by zaraz były rozwiazywane jeśliby miały miejsce.. bez przesady jestesmy doroslymi ludźmi

Nuka
@Ana

nie, nie ma tak, żeby ktoś usilnie życie utrudniał, nie wszyscy się lubią, ale nie ma jakichś chamskich zagrywek, jest normalnie, robisz swoje i do domu, tak jak każdy, atmosfera jest ok

Kamel
@Nuka

no chyba nie ma tak żeby każdy każdego zawsze lubił.. wydaje mi się że to są takie całkiem logiczne sprawy, to zależy jak się ktoś odnajdzie w tym wszystkim i czy bedzie chciał się odnaleźć

Lorek

Czy są dodatki pieniężne, jak np. bony na święta? a i grusza jest?

komik
@Lorek

Taaa są jak najbardziej bony na święta i grusza również. Teraz to już coraz więcej firm to praktykuje większe zdziwienie jest jak takich dodatków nie ma

@komik

No niby coraz więcej ale wolałem się zapytać bo różnie to bywa. A prócz tego jeszcze są jakieś dodatki

Firma daje 500 na dziecko?? o tym nie słyszałem jeszcze

komik
@Lorek

A kto tak powiedział?

Majk

Jak stanowisko operatora maszyn? Trudne? Czy łatwo się wdrożyć?

koko
@Majk

Jak jesteś łebski chłop to szybko załapiesz

Majk
@koko

To dobrze, chociaż czy łebski to już chyba nie mi oceniać, chociaż mi się wydaje, że tak :D

koko
@Majk

To się okaże

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.