Noelken Sp. z o.o.

Nowogrodziec

Noelken Sp. z o.o.

Opinie o Noelken Sp. z o.o.

Grzesiek

Idealnych firm nie ma. Jedno jest pewne, że jak ktoś pokazał co potrafi to nie narzeka na stawki, po prostu trzeba pracować.

Zainteresowany

Czy szukają kogos na magazyn, mam uprawnienia na wózki i doświadczenie. Jestem ciekaw również jak tam się pracuje i czy dowództwo jest wporzadku:)

Emilia

Co możecie powiedzieć o pracy w Noelken? Polecacie starać się o pracę w tym miejscu? Jestem ciekawa, jakie warunki oferuje ten pracodawca oraz czy zapewnia on swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity socjalne? Na naszej stronie znajdziecie aktualne oferty pracy - w firmie aktualnie poszukiwany jest operator maszyn produkcyjnych oraz referent do spraw logistyki (https://www.gowork.pl/praca/noelken-sp.-z-o.o.;pr ). Jesteście zainteresowani którąś z tych ofert? Będziecie aplikować?

Kora

Firma się sypie i rozpada nie ma komu tam pracować, dyrekcja woli zwolnić się pracownikowi niż dać dobremu fachowcowi parę groszy podwyżki, chyba już długo nie pociągnie.

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Noelken sp. z o.o. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Noelken Sp. z o.o. - Nowogrodziec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noelken Sp. z o.o.