Sedal Sp. z o.o. Hurtownia Spożywcza

Wieluń

Opinie o Sedal Sp. z o.o. Hurtownia Spożywcza

byly pracownik

Pracowalem w tej firmie dosc krotki okres ale zgadzam sie z opiniami o atmosferze tam panujacej To prawda ze tak zakompleksionego i chamskiego czlowieka jakim jest tam kiwrownik to nie spotkalem w swoim zyciu.A zarobki to juz oddzielny temat .Szkoda Zycia Marnowac i zdrowia .Wlasciciele firmy powinni naprawde przyjzec sie temu kierownikowi.Nigdy nie znajda dobrych pracownikow. Bo oprocz tego ze jest sie kierownikiem to trzeba tez byc czlowiekiem a ten pan musialby sie wiele nauczyc .

były

Potwierdzam poprzednią opinie totalny wyzysk a na dodatek debilizm intelektualnt głownego kierownika po prostu cham ,KTÓREMU w dziecinstwie ktos musial zrobic wielka krzywde .Nie widzialem drugiegi czlowieka ktory tak nie nawidzi innych.Zero zainteresowania ze strony prezesa losem pracownikow.

Taka prawda.
@były 21.12.2014 13:41

Firma to nie przymusowy obóz pracy że ktoś na siłę trzyma ludzi.Jeżeli jest mi źle i nie odpowiada mi atmosfera w pracy czy też zarobki to zmieniam sobie miejsce pracy a nie płaczę jak małe skrzywdzone dziecko na forum.

Polak

Totalny wyzysk za glodowe pensje.A do tego chamstwo i arogancja glownego kierownika i jego zmianowego .Bardzo zle traktuja chlopakow pracujacych na wydawce.Do takiego zachowania jest akceptacja prezesa firmy.Nie polecam nikomu.

Taka prawda.
@Polak 09.08.2014 09:36

Nikt cię na siłę nie trzymał w tej firmie.Jak ci było tak źle to trzeba było sobie poszukać pracy gdzie indziej.Poza tym dlaczego nie powiedziałeś prosto w oczy tego co myślisz tylko tutaj anonimowo udajesz chojraka?Bohaterze z bożej łaski.

Zostaw opinię o Sedal Sp. z o.o. Hurtownia Spożywcza - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedal Sp. z o.o. Hurtownia Spożywcza