Szymura Erwin Piekarnia

Wilcza

Opinie o Szymura Erwin Piekarnia

majka

Witam. Koleżanka do pracy przywozi mi chleb od państwa (takie tradycyjny - prawdziwy za 3,80). Niestety niedługo przestanie u nas pracować i skończą się dostawy chleba, ktory można jeśc nawet tydzień (jeżeli wytrzyma w domu ;) i dalej jest smaczny. Podobno do Gliwic Państwo też dostarczacie ten chleb. Czy mogłabym wobec tego dowiedzieć się do jakich sklepów jest on przywożony - na pewno znajdę (niestety do Wilczej nie jestem w stanie jechać - trochę za daleko, zeby co drugi dzień jeździć - no i godziny otwarcia są tekie, że musiałabym sie zwalniać wcześniej, żeby zdązyć do 15-tej). Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Gliwice

Erwin

Nie jestem gburowaty no może czasami zmierzły jak mi coś nie wyjdzie a tak lubię się śmiać i żartować .

luise

Ja mogę tylko tyle powiedzieć że mają najlepszy chlebek na świecie! Moja rodzina również się zachwyca pieczywem od Szymury, nawet raz miałam gości z Tatr, i sami stwierdzili że w życiu tak pysznego chleba jeszcze nie jedli. Dodam że bułeczki, pączki, ciasta też powalają na kolana :). A co do właściciela to nie znam go, choć słyszałam że jest gburowaty, a ile w tym prawdy, nie wiem.

Zostaw opinię o Szymura Erwin Piekarnia - Wilcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szymura Erwin Piekarnia