Opinie o MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski w Gliwice

Ogłoszenie na Cukiernik do MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

@Waldek

pod telefonem jest sie o kazdej porze dnia i nocy .Jesli kto inny zawali to sciagaja tego co ma wolne a jesli chodzi o l4 to jestem na pełnym etacie jesli to pana tak ineresuje

Napiszecie konkretnie ile piekarz zarabia? Taki z doświadczeniem. Rok temu coś tutaj czytałem o kopertach, ale nie wiem czy to z premiami były, czy z częściami wypłaty. Dajcie sumy w PLN, tak najlepiej ocenić, czy się zgłaszać do firmy czy nie warto.

A.B Nowy wpis

Nie warto,zwalniają ludzi z dnia na dzien bo taki maja kaprys.Uwalaja z wypłat bez podania przyczyny.

@A.B

Teraz właśnie szukają kogoś na stanowisko cukiernika, na tym stanowisku też tak jest, że zwalniają z dnia na dzień? A może można liczyć na stabilne zatrudnienie po odbytym okresie próbnym, o którym mowa w ofercie... Dodatkowo, zanim tutaj zaaplikuję, to chciałabym wiedzieć, czy na tym stanowisku wypłata też jest obcinana tak jak piszesz. Proszę o informację. :)

Jakie wartości są cenione w MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski?

Hejo, dalej praktykowane jest to że trzeba być ciągle pod telefonem ? Zastanawia mnie jak często w takim razie zmienia wam się grafik? Jednak wolę mieć ustalone wszystko żeby móc sobie życie zaplanować..

Wiosna123

nic sie nie zmieniło pracuje sie tydzień w tydzień nie istnieje coś takiego jak życie po za ta firma ty masz dostosować życie pod firme a nie odwrotnie taka prawda nie POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!!

Jolanta

A do kiedy wypłata miała być? Do dzisiaj? Stawiam, że mógł przelew pójść, ale nie dotarł na czas ze względu na rozbieżność banków... Czy zdarzały się już wcześniej takie opóźnienia? Czy to pierwszy raz sytuacja taka? Pytam, bo zastanawia mnie praca w tej firmie, ale nie wyobrażam sobie nie dostawać wypłaty na czas jednak

Lolo

Ja tam mam jak zawsze.moze nie zle pracowales hihi

Wiosna123

Jeżeli nie masz do kogo wracać to firma zatrudni każdego kto poświęci swoje życie rodzinne i prywatne pod telefonem się jest nawet w dni wolne . Święta czy nie święta trzeba być dostępnym .Same romanse i rozwalanie życia nie polecam Za L4 pobierana kasa jak ktoś ci umrze czy wyląduje w szpitalu musisz mieć potwierdzenie NIE POLECAM

Waldek
@Wiosna123

Czemu trzeba być pod telefonem nawet w dni wolne? W razie potrzeby wzywają do roboty? O to chodzi? Na jakiej umowie jesteś że za L4 jest zabierana kasa? Chodzi o 80% wypłaty za te dni na chorobowym czy piszesz o czymś innym?

@Waldek

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Elżbieta

Ktoś tu napisał, że kierownicy byli zwalniali, o co z tym chodzi? Serio taka sytuacja miała miejsce? Zastanawiałam się czy udałoby się w takim razie zatrudnić na ich miejsce, ale nie ma nowych ofert, ani w sumie starych też nie ma w necie :P Nie potrzebujecie nikogo na ich miejsce? Mieliście jakieś podwyżki w tym roku czy nadal najniższa krajowa?

Firma MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Magazynier. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Haha panie jakie szkolenia? Nigdy czegoś takiego nie było. Niech Pan zastanowi się 5 razy bo naprawdę praca nie przyjemna, a pracowałam tam 6 lat więc wiem co mówię. Dużo naobiecują mało z tego spełnią. Jeszcze nie wypłatą nadgodzin i każą płacić za najmniejszy błąd. Także naprawdę za te pieniądze więcej Pan się będzie wkur*ial niż to jest warte. Pozdrawiam

Zapomniałam dodać niech Pan nie bierze nigdy l4 i wolnego bo ucinają a nawet zabierają premię. :)

@.

Aha? A gdy się człowiek serio ciężko pochoruje to co wtedy?

@Jolanta

Niestety dla nich to bez znaczenia. Jest l4 nie ma premii lub jest ucięta

Kicha
@.

Ale ta premia chyba od tego jest .dostaje się dodatek za nie chodzenie na L4 .jeśli człowiek się pochoruje to idzie i nie dostaje poprostu 200zl jednen miesiąc.w wielu firmach tak jest Ja tam pracuje już kilka lat i nie narzekam.wyplata na czas,nadgodzin nie robię a jeśli są już jakieś pojedyncze to wybieram te godziny.od kiedy nie ma pani f. to wogole luzik.niky się nie czepia ,pracuje się w spokoju.wyplaty zawsze na czas.

@Kicha

No niby po to są racja. Kurcze bo to zależy od perspektywy, niestety ci chorowici mają po prostu pecha. A zdarzało się, że ktoś chory na siłę przychodził, żeby tych dwóch stówek nie stracić?

Pracownica
@Kicha

Od kiedy nie ma szanownej pani f która potrafiła tylko człowieka zdołować zgnebic i cieszyć się z tego i która kradła bo tego ukryć się nie da pracownicom pieniądze z wypłat bo niby były jakieś przewinienia o których szef nawet nie wiedział ale wielce brak premi usprawiedliwiała decyzja szefa to pracuje się bardzo dobrze nowa koordynatorka nie krzyczy tylko rozmawia i najważniejsze nie robi gównobórzy za jakąś pomyłkę tylko normalnie wytłumaczy.

Piekarz
@Pracownica

Mam pytanie,czy pani f ma bardzo specyficzny sposób ubierania?

Dlaczego kierownicy się pozwalniali ? Starzy pracownicy uciekli ? Nikt nie będzie tak harował za (usunięte przez administratora) pieniądze. Zastanawia mnie dlaczego znikły koperty czyżby firma upadała?

Nie polecam pracy w tej firmie, za te pieniądze to można co najwyżej halę pozamiatać. Najniższa średnia krajowa, a człowiek robił nawet nadgodziny i nic w zamian. Tylko jeszcze pretensje, że "nikt Cię tu nie trzyma na siłę nie podoba się to się zwolnij" :)

Kamila

Zastanawiam się nad zmianą pracy i pomyślałam o podjęciu współpracy z tą firmą. Na podstawie jakiej umowy zatrudniani są pracownicy? Czy nadal magazyn pracuje 6 dni w tygodniu? Ile aktualnie wynosi wynagrodzenie? Czy nadgodziny są płatne?

@Kamila

Pracuje się po 8, niekiedy po 16 godzin... W sobotę 10 godzin. Jest umowa o pracę na rok i najniższa krajowa plus premie do koperty, ale nie zawsze są.

Przepraszam, zdarzają się zmiany po 16 godzin?! i soboty pracujące po 10 godzin a to wszystko za minimalną oficjalnie? To brzmi aż niewiarygodnie…

Mammamia
@Marta

Nie ma zmian po 16h.wyssane z palca. Ja pracuje dobrych kilka lat i nigdy 16h nie pracowałam na dobę. Na mniejszych sklepach są 12stki po 2,3 w ciągu miesiąca. Nie robimy nadgodzin.

@Mammamia

Oficjalnie nie ma takich zmian, ale jak ktoś z pracowników chorował nie raz zdarzało nam się pracować po 16 godzin dziennie albo mieć przeskoki z popołudniowej zmiany która kończy się o 19 i następnego dnia mieć na 4 rano.

@Marta

Są braki w kadrze. Ja sama nie raz pracowałam po 16h, niektóre koleżanki również. Co prawda 15zł za 1 godzinę jest przy nadgodzinach, ale kto ma chęć od 4 do 19 stać za lada.

Jolanta

Ja Ci powiem, że nie jedna taka osoba się znajdzie. Ale skoro od 4 do 19 to jest 15 godzin tak? Bo napisałaś, że po 16 i teraz chyba ja źle liczę? Bo to netto wychodzi 15 razy 15 to 225 za dzień wtedy?

@Jolanta

Rzeczywiście nie zwróciłam uwagi, 15 godzin. Wtedy 8h jest liczone jako nasza zmiana czyli wlicza się w ta najniższa krajowa i tylko te 7 h jest dodatkowo płacone

Jolanta

Chyba, że może oni też nie zwrócili uwagi i liczą jak za osiem? ;p Fajnie by było wtedy. ;) Wystąpiły tu do dziś po paru miesiącach jakieś jeszcze zmiany?

@black a na magazynie na ile zmian się pracuje?

@Tomek

6 dni w tygodniu po 8h

Black

Nie zgodzę się z poniższym opiniami, oczermiacie całą Firmę... A każdy ma swych kierowników piekarze, magzynierzy Panie na Firmowkach więc każdy jest inny kierownik. Ja pracuje na magazynie i jeżeli pracujesz to pracę masz. Pracuje się po 8 godz, chyba że wiadomo święta ale wszystko jest do wybrania. A jeżeli omijać Firmę z daleka to dlaczego jest ekipa stałych pracownikow? Dlaczego ludzie chcą po znajomości się dostać do Firmy.... Najlepiej oceniać oczerniac. A jeżeli Ta Firma jest aż taka zła to życzę powodzenia Tym wszystkim w której było wam aż tak źle,( a za pewne zostaliście zwolnieni) pewnie pracujecie po 5 dni w tyg ale za jaką kasę.... Niestety w naszym kraju nic za darmo nie dadzą... Więc fakt pracuje się 6 dni w tyg ale też i kasa jest. Mam parę firm już za sobą i nie mówię że Mdj to praca marzeń ale uważam że nie jest źle jak to jest opisywane jest w miarę ok ;-) I oczywiście opisuje pracę na magazynie ;)

Gregor
@Black

Aleś nasłodził ( nasłodziła ). Sądzisz, że ktoś jest na tyle naiwny, by Ci uwierzyć?! W oficjalnej ofercie pracy napisali, że proponują tylko do 2600 brutto. Dla Ciebie to jest powód, by pisać, że to taka wspaniała firma? To kim Ty jesteś? Nastolatkiem?

Macias36

Jeden wielki wyzysk. Na rozmowie o pracę obiecują jedno i w ogóle się tego nie trzymają. Co do godzin pracy potrafią zmienić z dnia na dzień. Praca jednym słowem porażka. Nie polecam tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski - Gliwice

• Jak się pracuje w MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski?

Zobacz opinie na temat firmy MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MDJ sp.j. Damian Stolarczyk Jerzy Kozakowski
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Starogliwicka 70
    44-121 Gliwice