Opinie o Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska w Skawina

Adam Nowy wpis

Ostatnio jakość mam wrażenie nieco wzrosła, kapuśniaki były bardzo świeże i smaczne. Mam nadzieję, że to nie chwilowe.

Maciej Nowy wpis

"Chleb z maślanką", który kupiłem pod koniec marca 2022 powinien się nazywać "Chleb z solą". Nie piszę tego złośliwie. Po prostu tak smakował.

... Nowy wpis

Zawsze kupuje bulki robione. I spotkalam sie z tym ze w bulce nie bylo salaty, malo majonezu bulka byla sucha wogole w niej malo zawartosci . zaplacilam 5 zl a w zawartosci nie bylo co poczuc tylko slucha bulke. Niestety jestem nie zadowolona . jak tak dalej bedzie nie bede juz kupowac bulek robionych. Bo szkoda pieniedzy.

Ola Nowy wpis
@...

Zgadzam sie z ta opinia.

Zbigniew

Pieczywo bardzo dobre, najbardziej smakuje mi chleb z siemieniem i firmowy. Polecam każdemu spróbować, można się miło zaskoczyć.

Małgorzata
@Zbigniew

To dobrze, że odpowiadają Ci produkty oferowane przez piekarnię J.K.B, a czy mógłbyś się też wypowiedzieć na temat obsługi? Chciałabym wiedzieć, jakie osoby w niej pracują, jak sądzisz, czy pracodawca dobrze dobiera kadrę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jasutine

Jako klientka jestem zniesmaczona zawartością bułki z jajkiem, za którą zapłaciłam prawie 5 zł, a w środku były dosłownie: dwa plasterki ogórka, plasterek końcówki pomidora (czytaj skórka) , 3 plasterki jajka, 1/4 liścia sałaty, który "elegancko" wystawał poza krawędź bułki tworząc wizualnie w opakowaniu piękną kanapkę i kapeczka sztucznego ohydnego sosu. Gdybym chciała co 2 gryz przeżuwać suchą bułkę bez składników - kupiłabym po prostu suchą za 80 gr. Szkoda, że nie można dołączyć zdjęcia, które zrobiłam i zachowam sobie na pamiątkę, (może kiedyś firma będzie miała możliwość wystawienia opinii na googlach, zachowam do tego czasu) gdyż to co zobaczyłam sprawiło, że głośno i żałośnie się roześmiałam - że coś takiego można w ogóle wypuścić z produkcji i się nie wstydzić!! DRAMAT, DRAMAT I JESZCZE RAZ DRAMAT. Sama prowadząc firmę w branży gastronomicznej i w życiu nie potraktowałabym tak klienta. Stosunek ceny do jakości nieadekwatny. Oby właściciele podczas kontroli jakości kiedyś się nią udławili ;) Nie pozdrawiam

Jurek

Czy firma poszukuje teraz piekarza? Bo ja bardzo chętnie bym się tu zgłosił! Tylko na jaki kontakt wysyłać cv czy dzwonić?

franz

W Selgrosie kupowałem pyszne bułki z dynią z tej piekarni. Dziś bułek w Selgrosie nie było, i jak znam życie, to już ich nie będzie, bo ktoś w Selgrosie wziął premię za racjonalizację. Innego pieczywa nie próbowałem, bułki z dynią rewelacja.

pap

Pieczywo bardzo smaczne,jedyna wada to brak daty wyprodukowania i daty przydatności do spożycia.Na woreczku od wek napisane jest że data na zapince ale jej brak.I w sumie nie wiadomo czy pieczywo jest świeże czy nie.Jak tak dalej będzie będę zmuszony zmienić piekarnie.

admin

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie J.K.B. S.C. Piekarnia Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska - Skawina

Piekarnia J.K.B. s.c. Jan Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Bożena Dąbrowska
  • Podbory 17