Opinie o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Bleeeee

Beznadziejna główna księgowa, oszukują co do zarobków i zapisów na umowie o pracę, na urlopach, idziesz na urlop i masz.mniej kasy. Dramat, nie polecam!!!

@On

A było cos ostatecznie z tą całą inspekcją na rzeczy, bo w sumie to nie wiem? W tym wątku z tamtego roku temat się urwał. Co się zmieniło w tym bieżącym? I czy są jakieś plany już na kolejny? Czy są już jakieś konkretne zmiany zapowiedziane?

Pablo escobar

Nie polecam pracy w Poznańskim oddziale, zatrudniają na kat c, następnie każą jezdzic przeładowanymi autami na b, i wszystko ręcznie wnosić. dyrektor oddziału Łukasz, który obiecuje gruszki na wierzbie, zatrudnił swojego znajomego pod pretekstem zaufanych ludzi, niestety, to nie prawda bo oboje to niestety konfidenci więc najlepiej nie ufać nikomu, oraz się nie spouchwalać. Uważam że na rynku jest dużo więcej ciekawych ofert pracy, i z autopsji nie polecam..

Łucja

Ciekawe, czy dalej kierowcy wożą pieniądze i to moniaki :)

Co to za jakaś debata o bliku się tu wyżej nawiązała? Swoją drogą jeśli już o kasie była mowa to jakie macie teraz stawki? Ile wpływa tak na oko na konto? I czy szykuje się cos więcej? w innych firmach piszą o podwyżkach, a tu jak z tym jest?

Komp Nowy wpis

A co tam słychać u dyrektorów Seb W i Andrz Sz ?

Piter Nowy wpis
@Komp

A to oni pracują jeszcze w tym (usunięte przez administratora) ? P.s. Oddział w gorzowie wlkp chyba zamkniety został

Mari Nowy wpis

Dzień dobry, pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. sprzedaży, w której podkreślano przede wszystkim zorientowanie na cel i wynik. Pytanie tylko jak duże mogą teraz wychodzić targety, jak je oceniacie? czy pod względem finansowym warto aplikować?

Łuki Nowy wpis

Akurat w Tech Szmacie nie polezysz,ty pewnie pod biurkiem u dyrektora za chajs o.....z faje! Pozdrawiam

Podałem kiedyś współpracę z ta firma niepolecam w żadnym wypadku pracy w tej firmie wynagrodzenie co miesięczne wogole się niezgadza nadgodziny niewypłacane umowy o pracę niedokonca zgodne z prawdą (usunięte przez administratora) z firmie źle traktowanie ludzi mam nadzieję że sanepid sprawdzi dosłownie każdy oddział bo to totalny bród przewozi się żywność a nie świnie z obory naprawdę miejmy nadzieję że sanepid zainteresuje się każdym oddziałem tej firmy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Firma niegodna polecenia oddział Poznań oraz firma tech-mat został zgłoszony przez pracowników do Panstwowej Inspekci Pracy za (usunięte przez administratora) oraz niewywiazywanie się z przepisów przez pracodawcę .Niepolecam

zbigniew

hej swego czasu pracowałem w oddziale Poznań i nie rozumiem skąd te pomówienia i setki bzdur na temat Dyrektora oraz Kierownika mam bardzo pozytywne odczucia co do pracy tam niestety ze względów osobistych byłem zmuszony zrezygnować . Praca ogólnie mi się podobała fakt w niektórych piekarniach trzeba było poroznosić towar ale no taka praca , jeśli chodzi o Dyrektora to jest w porządku można liczyć na pomoc i zrozumienie oraz jeśli jest więcej zamówień to sam potrafi wsiąść auto i podjechać z towarem - pracuje ciężko i często zostaje po godzinach - dba o swój oddział i oczywiście polecam tam prace

Oddzial7

Czy to prawda że kierownik magazynu w Poznaniu ma auto służbowe?

Jk
@Oddzial7

Tak nie tylko on i bardzo to obciaza budżet firmy .Zaraz się przekonają ???? nic więcej narazie niemoge powiedzieć ale szykuje się coś grubszego w oddziale Poznan to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.Zarzadzajacych tam odrazu lepiej usunąć bo zysku to nieprzyniesie

Yetii
@Oddzial7

Ten Pan to wielkie nieporozumienie w tej firmie jest na rynku pracy o wiele bardziej pojętych oksztalconych kandydatów na takie stanowisko z wiedzą i doświadczeniem zawodowym tu u tego Pana jak w piosence mniej niż 0 ..

Kris
@Yetii

Tak owszem popieram miałem przyjemność także popracować między innymi na magazynie w oddziale Poznan zero konkretu oraz brak doświadczenia w zarządzaniu także kierownika magazynu owszem do rozkładania towaru nadaje się ale już coś co by trzeba pomyśleć niestety ale się nienadaje w mojej uwadze co do innych pracowników zgłosił bym pozew mobingu wobec niektórych osób daj Boże że tak się stanie niemoze być tak by kierownik odnosił się do podwładnych np (usunięte przez administratora) głupi itp a sam inteligencja nieblyszczy wręcz odwrotnie .Gdyby zmienili tam kadrę zarządzająca w Poznaniu sama korzyść przede wszystkim finansowa o wiele poprawiła by się na korzyść Prezesa zarządu a nie np dyrektora oddziału w Poznaniu lub kierownika lub innych osób

Kamilek
@Kris

Witam ja pracuję w oddziale w Poznaniu od niedawna i nie wiem o czym piszecie? Z tego co wiem to byli pracownicy nie byli do końca ok wobec firmy. Często chorowali, kradli itp. Czy to prawda że kierowcy kradli i sprzdawali palety i ukradli pieniądze? Jak pracowałeś na magazynie to słyszałem że chorowałeś raz w miesiącu i przez pół roku pracy byłeś 4 miesiące na l4. Moje wrażenia zupełnie inne niż twoje i tych co piszą tu na temat poznania W tej chwili sami pozytywni ludzie bez gadania jeden na drugiego za plecami

Kuba

Na olx jest ogłoszenie z ofertą pracy jako kierowca. Czy mógłbym uzyskać jakieś szczegóły? Czy faktycznie tak słabo jest z atmosfera jak piszecie? Czy kierowca pracuje w nadgodzinach a jeżeli tak to ile ma płacone? Będę wdzięczny za jakieś dodatkowe opinie. Kuba

@Kuba

Siema!Dostaniesz najniższą krajową, samochód złom i pewnie bez windy,no i nadzwigasz się na maxa,bo starzy kierowcy wrzucą Cię na minę!Nie Polecam

Ola
@Kuba

Tak atmosfera tragiczna niepolecam za nadgodziny niepłacone dźwigasz tyle że plecy ci siądą po 2 tygodniach auta żęchy niepolecam i.odradzam zresztą widać jedna gwiazdka opinie same negatywne

Poznań
@Łuki

Tak to prawda niema tu rzadnych pozytywnych komentarzy tej firmy ile to już oddziałów się zamykało ...uwaga klienci Tech Matu także już wywąchali sprawę że są oszustami niepolecam pracy także niepolecam zakupów u nich są jakościowo i cenowo lepsze hurtownie z poszanowaniem do klienta

Olka

Cześć, chce się dowiedzieć czy do was nie przyjmują przypadkiem do działu IT? Jest tu taki? Nie mogę się dokopać do ofert, a opisywane tu magazynu jednak na jakiś systemach działają. Ja akurat pytam o prace w Bydgoszczy nie wiem czy w każdym oddziale coś takiego jest

Ja akurat chciałam się zgłosić na Specjalistę ds. zakupów, macie na stronie taki formularz. Tylko, że w poprzednim miejscu pracy normalnie mieliśmy dział IT i współpraca z nim była mi potrzebna. Tu takie działy składają się na biuro?

JAR

Podpinam się pod komentarzem oczywiście nie tylko w tym oddziale słyszałem że oddział Poznań I nietylko to samo wszędzie (usunięte przez administratora) rotacja pracowników katastrofa i (usunięte przez administratora)

Pablo escobar

Czy można liczyć w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Wiechu @123

Mi się akurat dobrze pracuję, nie wiem skąd takie wnioski, opieka medyczna jest na wysokim poziomie.

@Wiechu @123

O jakim stanowisku piszesz? Magazynier może? taka oferta teraz tu widnieje, dlatego sprawdzam. Zastanawiam się przy tym czy ta opieka faktycznie jest na tyle konieczna, że taki wysoki jej poziom opisujesz? W jakim stopniu przy tym teraz utrzymywane jest BHP?

Zdzichu
@Wiechu @123

No wiechu dla ciebie opieka.medyczna na wysokim poziomie bo plecy ci już upadły od dźwigania worki cukru mąki margaryny no trochę w plecki poszło to teraz musisz po.lekarzach biegać zobaczcie opinie z każdego oddziału jest to firma niepolecana i (usunięte przez administratora) na kasie to.kazdy pracownik ci powie (usunięte przez administratora)

Czemu nie ma odzewu na nadesłane CV? z jakich najczęstszych powodów nie biorą kandydata pod uwagę? ktoś o kierowcę akurat pytał ja dalej myślę o magazynierze chociaż widzę te poprzednie zapytania. Po pierwsze czy te nadgodziny w postaci około setki są w ogóle możliwe? tutaj praca cały czas jest do ogarnięcia? I do tego możecie opisać ten magazyn? jak jest duży, jak wyposażony i jak się w nim pracuje?

Łuki

Nie odzywają się bo tak szanują pracowników!Na rozmowie z dyrektorem nie dowiesz się nic o zarobkach!Obieca Ci Netto, dostaniesz brutto!Magazyn Wielki (usunięte przez administratora) kierowcy żenada

@Łuki

A już nawet niezależnie od lokalizacji o która ktoś widzę, że dopytuje to jak to jest z podpisaniem umowy? Wtedy masz już całkowitą jasność co do warunków? jak uznasz je za słabsze to wystarczy po prostu zrezygnować i tyle? da rade w ogóle coś jeszcze negocjować?

I co z takich doniesień tak w ogóle wynika? z tych odpowiedzi rozmowa tyle ze przytaczasz niskie zarobki, tak? myślisz, że otrzymasz na rękę coś a wychodzi ze to brutto? To jak to niby jest wpisane w umowę?

Sanepid

Po 1 jeśli chodzi o umowy podlega to kontroli Panstwowej inspekcji pracy zgłoszenie można zgłosić np 616284000 okazać dokumenty umowy i np wpływ wynagrodzenia na konto wraz z odcinkiem wynagrodzenia jeśli macie jakieś zastrzeżenia lub podejrzenie (usunięte przez administratora) nic nieprzeoczą

Jaki dress code obowiązuje w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.?

Nowy_Kandydat_001

Witam. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie i mógłby opowiedzieć jak mniej więcej wygląda tam praca na stanowisku magazyniera? I jaka stawka jest na start? Te widełki 3600-5200 to rozumiem że 3600 jest początkową stawką? A 5200 to jak narobi się samemu nadgodzin? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Nowy_Kandydat_001

5200 zarobisz za 100 nadgodzin i to przy dobrym wietrze!Na start najniższą krajową i wtedy módl się żeby Rząd ustawowo podnosił najniższą jak najmocniej

@Łuki

I te nadgodziny tak czy siak normalnie są liczone? Od lipca jeszcze więcej wyciągniesz niż 5200 w takim razie? a co z tymi nadgodzinami jeszcze. Podajesz ich spora liczbę. Faktycznie stale jest tu robota do wykonania?

Na jakie inne stanowiska tu biorą prócz kierowcy czy tez magazyniera? Ostatnio o taka właśnie pracę ludzie tu podpytują z tego co widzę. Na sam magazyn znowu jest nawet wystawiona oferta. a fizycznie prócz tego cos jeszcze się robi? opiszecie mi taki przykładowy dzień z procesów w firmie?

Łuki

Tech-Mat Pruszcz Gdański Jednym Słowem Katastrofa!Biuro Kompletni Dyletanci,Kierowcy jeden przez drugiego biegają do dyrektora podkablowac! Magazyn Chaos!Zarobki paranoja! Absolutnie Nikomu nie polecam, chyba że ktoś chce Osiwiec albo Zwariować!Na magazynie zero normalnej przerwy,około 5-6 stopni ,plac Jak ser szwajcarski, sztaplarka pamięta chyba czasy Gierka! Odradzam, chyba że Lubisz pracować 30-40 nadgodzin w miesiącu za 4000,w porywach 4200 !A i o urlopie Zapomnij!

Faiter
@Łuki

Mam nadzieję że to Ty napisałeś prawdę że takiego (usunięte przez administratora) dawno sam nie widziałem. Kiedy tam sanepid wpadnie bo trują ludzi

osóbka

Wy tam w Poznaniu nie widzicie zamiatania do siebie przez ... ? Biurowi macie tam premie? Otwórzcie oczy, popytajcie na innych oddziałach jak dba o nich szefostwo, a u Was jak? Kto zgarnia premie?

@osóbka

Nie wiem kto je zgarnia, nie znam tez papierowych warunków na umowie. wy je kojarzycie żeby podać? chodzi właśnie o te premie. czy one są deklarowane w jakikolwiek sposób? Chyba ze uznaniowo tylko? Jakie wysokości masz mimo wszystko na myśli? Ile to kasy?

Bycie na odstrzale za nic nie robienie? Co masz przy tym tak konkretnie na myśli? O jakim zakresie obowiązków mowa? kto tu właściwie decyduje ostatecznie o podziękowaniu za współpracę i skąd inni o tym wiedza jeszcze przed faktem?

Nikita

Tragedia co do zarobków to zgodzę się z poprzednimi komentarzami oddział Poznań upada Pan dyrektor oddziału manipulant (usunięte przez administratora)w firmie wraz z jego Panem M kierownikiem magazynu co rąk sobie tam niewyrywa a nawet nic nierobi dziwi mnie to że jeszcze go niewyrzucili lecz jego dni sa policzone niepolecam(usunięte przez administratora) został już zgłoszony

Sabrina

Podobnie jak poprzednik z chłopakiem zastanawiamy się nad tymi zarobkami dla magazyniera. W opisie jest wskazane ze mile widziane są uprawnienia na wózki, czy one tez podwyższa tę stawkę początkową? Piszą przy tym o stabilnych warunkach zatrudnienia, czy to sugeruje mniejsze rotacje? Teraz z jakich przyczyn szukają, czy można awansować?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.
  • Szajnochy 3 lok. 5
    85-738 Bydgoszcz

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.