Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Łucja Nowy wpis

Ciekawe, czy dalej kierowcy wożą pieniądze i to moniaki :)

Bolek Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie w oddziale w Olsztynku wozisz towar po 2 tony na busie co mają ładowności 500kg samochody szrot Jeżdżąc ryzykujesz życiem i mandatami Obiecali dobra kasę a (usunięte przez administratora) masz Nosisz towar u klientów w rękach Kierowniczka to (usunięte przez administratora) okrada firmę jak może kombinuje na wszystkie strony wynosząc towar a później zwala winę że kierowcy kradną Nie polecam nikomu chyba że ktoś będzie głupi taki jak ja i bedzie tam pracował Ja skończyłem.wspolprace i nie żałuję tego Magazynier to kompletny len Wracasz z trasy to musisz jeszcze robić za niego bo śpi na magazynie albo w biurze

Dominika Nowy wpis

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat zajmuje się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni oraz “małej gastronomii”. Firma oferuje szeroki asortyment i doskonałe ceny. Zostawiam link do aktualnej rekrutacji https://tech-mat.pl/kariera/ Chętnie dowiem się od pracownika firmy, jaka forma umowy jest proponowana na rozmowie kwalifikacyjnej?

Czarek Nowy wpis

Największy problem jest wówczas kiedy zabraknie chęci do pracy. Firma jak najbardziej jest godna polecenia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter w Dziale Budowy Struktur
Bydgoszcz
ARP E -VEHICLES Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Morski
Agencja Pracy
Wyślij CV
logo firmy Lider Działu Zakupów
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(337 opinii)
logo firmy Serwisant rowerowy
Hrappka.pl
(21 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Na magazynie nie jest źle, ale jako kierowca masz przerypane. Nigdy nie wiadomo, o której kończysz pracę - zarówno na magazynie jak i za kółkiem. wynagrodzenie.. raczej słabe. Jeśli wsiądziesz za kółko, to nie dość, że jesteś typowym kurierem, to jeszcze zbierasz nie małą kasę po klientach, za którą jesteś odpowiedzialny. Co gorsza każdego dnia liczysz przywiezioną kasę (jeśli się nie zgadza dokładasz ze swoich), a następnie pakujesz w osobne woreczki 1gr, 2gr, 5gr, 1zł, 2zł itd itd. Musisz napisać ile groszówek uzbierałeś danego dnia.. ile dwugroszówek itd. i wszystko opisujesz na woreczkach. Nie raz liczenie trwało ponad godzinę. Nie daj Boże, że przez przypadek porwiesz jakiś worek z nasionami czy czymś innym. Samochody.. katastrofa.. ja przez pół roku jeździłem bez udt na windę.. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie, Zapowiadało się dobrze, obiecywali gruszki na wierzbie, a wyszło jak zwykle.

Maja

Jakie dokładnie rzeczy produkowane są na zakładzie? Bo rozstrzał jest duży, piekarnie, gastronomia ogólnie pojęta?

@Maja

Wszystko co jest potrzebne w piekarni/cukierni, lodziarni oraz gastronomi.

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Tech-Mat Sp. z o.o. Zakład Zaopatrzenia i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szajnochy 3 lok. 5
    85-738 Bydgoszcz
  • NIP: 5541001539 KRS: 0000177201

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.