Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy

Bydgoszcz

Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy

Opinie o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wygląda praca w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Andrzej

Klar to firma z opinią dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

T.J Dillashaw

Ile zarabia się w Klar jako kierowca kat B ?

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy?

Irek

Czy firma normalnie działa?

lozo

marek , standardowo wypowiadają się ci którzy pracą są zainteresowani. Teraz ofert nie było to i zainteresowanych nie było

xyz

Co taka cisza na forum Klar przestał istniec?? A jeszcze nie dawno widziałem dwa duże auta z Logo Klar. Czyżby robote na duze auta złapali?? Czy już sprintery wszystkie klękły i nie mają czym wozic??

qww

Jak nowi kierowcy? Przetrwali selekcję ? podobno na każde jedno miejsce było 450 chętnych(usunięte przez administratora)Wytrzymał któryś próbę jazdy z logistykiem ?

plpl

hehe no i oczywiscie nadgodziny !!! taaaaaak to jest to - ten hajs z nadgodzin :D pełni płatne, każda co do jednej !!! i wyszczególnione co do sztuki na kwitku z wypłaty - taaaaaaakkkk za kasę z nadgodzin pracownikow mozna kupic ............. (usunięte przez administratora)

pewnie jakiś cymbał

-------

Pozdrawiam wszystkich zgadnijcie kto

wieloletni

a ja pracuje w tej firmie od lat i nie nazekam. placa na czas, w sezonie lepsza. kazdy oze jak moze, wszedzie jest ciezko. jak tak wam zle to przestancie nazekac i znajdzcie se inna robote, anonimowo to kazdy jest madry, kozaki zza ekranu:P widac ze straciliscie robote a w tym czasie chlodnia sie wypelnila i potrzeba rak do pracy

&
@wieloletni 16.12.2014 12:44

Dla przypomnienia ,,Wieloletniemu''w ostatnim czasie nikt nie stracił pracy tylko ludzie sami się zwolnili a co do pełnej chłodni to poznaj najpierw zasady i warunki marketingu to zrozumiesz ten manewr.Piszesz.że potrzeba ludzi do pracy ja bym to nazwał że potrzeba naiwnych do tyry.

kandydat

ile płacą kierowcy.jestem zainteresowany pracą.

&
@kandydat 15.12.2014 12:29

9zł brutto/godz.a co do reszty warunków przeczytaj uważnie wszystkie posty.

Czytelnik

...... aleeee chyba nie o tym Panu czytales.... bo ja pamietam od wiekow LODY LODY I MROZONKI

y

netto czy brutto ?

nika

chwytają sie deski ratunkowej pracowałam jako przedstawiciel, stare samochody, auto trzeba było zostawiać na parkingu i z buta do domu praca wyjazd z domu o 6 powrót do do mu 19 nie polecam, chyba że coś sie zmnieniło,

mika

ha ha ha

@

pan Tomek miał inny pomysł na życie

mike

Obrzucacie się wzajemnie błotem. Jak było tak źle, to czemu nie protestowaliście wcześniej? Spod tego błotka zapewne nie widać pytania, które zadałem: Czy ktoś wie co się stało z panem Tomkiem? Dawno go w Klarze nie widziałem. Nie pracuje już?

ja

gdzie jest Romek!! A malpka je wlasnie sniadanie to jest bardzo podejrzane

idea

Wstyd może napiszecie kto z kim dlaczego i po co jak pracowałeś to mogłeś wtedy sie postawić a nie teraz sie zalic

CZYTAM WPISY EX I STWIERDZAM ZE W KLARZE: WYPLATA, GODZINY PRACY, TERMIN URLOPU, MAGAZYN, BHP, POSILKI ITD. –WSZTYSTKO BYLO BEEEEEEEEEEEEE. TO JAKIM CUDEM WYTRZYMALES KILKANASCIE LAT W TYM HORRORZE ? PEWNIE PRACOWALES DLA IDEII…I NA PEWNO BYLES JEDNOCZESNIE MEGA ZAJEBISTYM PRACOWNIKIEM? HAHAHA

EX

Twoja praca została niesprawiedliwie oceniona?Gra w karty, kombinowanie,kradzież,zamazywanie terminów przydatności,wyjmowanie po sztuce z opakowania zbiorczego(mogę tak jeszcze długo)tylko proszę nie zaprzeczaj bo to oznaczać będzie jak nisko upadłeś.

...
@EX 25.11.2014 18:48

Mam nadzieję, że masz na swoje słowa, bardzo mocne dowody, bo będziesz musiał się z nich tłumaczyć. art. 212 kodeksu karnego: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

...

Brak slow, jaka nienawiscia pajaja pracownicy do siebie....... kazdemu jest fajnie oceniac czyjas prace. Jeden jest stworzony do prowadzenia aut, drugi do pracy na magazynie. Niektorzy po godzinie prowadzenia sa wykonczeni. Mysle, ze w firmie powinna byc sztama a nie jeden drugiemu podklada klody pod nogi..

P

..... CZYZBY PAWEŁ "PRZEMÓWIŁ" ?

MAGAZYN
@P 22.11.2014 23:23

HAHAHA...Kto przemówił, to najmniej istotne, bo i tak nikt się z imienia i nazwiska jakoś podpisać nie chce - pewnie brak odwagi. Ważne za to, żeby kłamstw nie pisał i niesprawiedliwie nie oceniał pracy innych, skoro nie ma o danej pracy najmniejszego pojęcia. Wracając jeszcze do postu wyżej, to zastanawiam się o jakie karty chodzi - chyba te z Dragon Ball albo te do głosowania z Państwowej Komisji Wyborczej, bo coś się ostatnio doliczyć nie mogła...., a laptop (Pawła) faktycznie jest od kilku miesięcy. To chyba nic złego i dziwnego, że w XXI wieku w magazynie jest tego typu sprzęt ??? To tak, jakby zarzucić pani w biurze, że ma na biurku kalkulator, komputer czy długopis albo kierowcy, że jeździ z nawigacją, tabletem czy laptopem, a w uchu ma słuchawkę bluetooth do telefonu....PARANOJA

andrzej r.

najlepszy w tej firmie jest magazyn, kiedy nie pójdziesz mają przerwe, nic nie zrobi - przerwa, przejdzie sie po magazynie - czas na przerwe. o godzinie 12 już palcem nie kiwnie bo przecież o 14 czas do domu więc co ? znowu przerwa :) jak już muszą coś zrobić to dadzą co innego - i tak w kółko :D zarobasy. prace zacznie o 6, a o 6:10 przerwa :D najważniejsze zabrać do pracy karty i laptopa

MAGAZYN
@andrzej r. 21.11.2014 23:20

Po pierwsze, tak się jakoś składa, że z magazynu(w porównaniu z kierowcami) ludzie odchodzą dość szybko i patrząc procentowo, mają dużo krótszy staż pracy niż kierowcy - pewnie z powodu takiego, że taka to LEKKA i ŁATWA praca. Po drugie, są osoby, które przeniosły się z magazynu na kierowców, pewnie nie bez powodu, mają najlepsze porównanie i nie żałują(wystarczy zapytać)...bo praca fizycznie lżejsza, a zarobki lepsze. Po trzecie, jeżeli na magazynie jest tak super, to czemu nikt z kierowców, w zeszłym roku, w okresie "zimowym - urlopowym" w zastępstwie nie chciał przyjść ??? I wreszcie po czwarte...jak masz jakiś problem do magazynu, to przyjdź do firmy i powiedz, a nie wypisujesz pod wyimaginowanym, anonimowym nickiem jakieś bzdury.AMEN

kierowca nr

Racja OBSERWATOR.Ja zrezygnowałem z pracy ponieważ nie potrafiłem dostosować się do ,,poleceń''reszty kierowców.

mike

Kiedyś w tej firmie pracował Pan Tomek. Nie wiecie co się z nim dzieje? Dawno go nie widziałem.

DORIJAN

...mam pytanie kto teraz rzadzi logisyka i kto z magazynierow ze starej gwardii pozostał

Psztymucel

BRAWO EX PODPISUJE SIE POD TYM OBIEMA REKAMI!!!!!!!

Zostaw opinię o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy