El-Kajo Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o El-Kajo Sp. z o.o.

Radosław

Codziennie mam nieprzyjemność jechać po drodze robioną przez to przedsiębiorstwo. Akurat jest to moja droga dojazdowa do pracy. Nie wiem jakim pracodawcą jest , czy pracuje się po nocy itp. Jedno wiem. Dróg robić nie potrafią.

płaca
@Radosław 14.03.2017 21:46

jaka płaca taka praca

sławek

praca do nocy

onaa

mój chłopak tam pracuję i bardzo sobie chwali :) więc nie wiem gdzie Pan wyżej widział tych alkoholików

jas66

ja pracowalem w 2008 r w firmie el-kajo to byla porazka pod kazdym wzgledem brygadzisci bez pomyslunku oraz alkoholicy to byla paranoja stary rozklekotany sprzet operatorzy cale dnie podawali kostki brukarza omijajcie jesli kto moze.

Zostaw opinię o El-Kajo Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Kajo Sp. z o.o.