El-Kajo Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o El-Kajo Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Kajo Sp. z o.o.

Radosław

Codziennie mam nieprzyjemność jechać po drodze robioną przez to przedsiębiorstwo. Akurat jest to moja droga dojazdowa do pracy. Nie wiem jakim pracodawcą jest , czy pracuje się po nocy itp. Jedno wiem. Dróg robić nie potrafią.

płaca
@Radosław 14.03.2017 21:46
Codziennie mam nieprzyjemność jechać po drodze robioną przez to przedsiębiorstwo. Akurat jest to moja droga dojazdowa do pracy....

jaka płaca taka praca

sławek

praca do nocy

onaa

mój chłopak tam pracuję i bardzo sobie chwali :) więc nie wiem gdzie Pan wyżej widział tych alkoholików

jas66

ja pracowalem w 2008 r w firmie el-kajo to byla porazka pod kazdym wzgledem brygadzisci bez pomyslunku oraz alkoholicy to byla paranoja stary rozklekotany sprzet operatorzy cale dnie podawali kostki brukarza omijajcie jesli kto moze.

Zostaw opinię o El-Kajo Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Kajo Sp. z o.o.