IDEA commerce S.A.

Opinie o IDEA commerce S.A.

Staś

Znalazłem ofertę na specjalistę ds. sprzedaży. Z tego co napisane to praca zdalna. Na B2B 11 tys a na upo tylko 7 tys. Różnica jest spora. Chodzi o odprowadzane podatki i ZUS czy po prostu na działalności stawka i prowizja są wyższe?

@Staś

W IDEA staramy się nie ograniczać form współpracy i dostosowujemy się do preferencji kandydatów. To czy zatrudnienie będzie na podstawie UoP / B2B zależy od tego, na co zdecyduje się kandydat. Różnice w kwotach wynagrodzenia wynikają ze składek ZUS i podatków. Kandydat ma również możliwość wyboru, czy chciałby pracować stacjonarnie, hybrydowo czy zdalnie. Jesteśmy otwarci na współpracę, a ograniczenia w tym wątku w IDEA nie istnieją. Pozdrawiamy!

Maryśka Nowy wpis
@IDEA commerce S.A.

Skoro są różne możliwości, dotyczące formy, to czy można samemu decydować o godzinach pracy? Czy są one ściśle ustalone? :) I jeżeli pracuje się zdalnie/hybrydowo, to firma wyposaża pracownika w odpowiednie narzędzia pracy, tj. laptop? Czy to już we własnym zakresie?

Nowy wpis

@Maryśka

Dzień dobry! Standardowo większość osób pracuje między godzinami 08:00 – 17:00. Dostępne formy pracy: stacjonarna/ hybrydowa/ zdalna - w zależności od specyfiki stanowiska, natomiast każdy pracownik ma możliwość pracy hybrydowej. Sprzęt służbowy zapewnia firma :). Pozdrawiamy!

Ciekawski Nowy wpis

Czy w firmie jest system premiowy?

Pracodawca Nowy wpis
@Ciekawski

Dzień dobry! w IDEA mamy system premiowy :). Zapraszamy do udziału w naszych procesach rekrutacyjnych i śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń o pracę. Pozdrawiamy

Czy IDEA commerce S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, Forma współpracy zawsze wskazywana jest w treści ogłoszeń, pierwsza umowa jest umową o pracę na okres próbny. Pozdrawiamy!

Doświadczony

Czy firma posiada swój własny dział marketingu? Mam duże doświadczenie w marketingu (również tworzeniu tekstów) z branży IT i się zastanawiam, czy korzystanie z jakiejś zewnętrznej firmy, czy można do was złożyć CV?

@Doświadczony

Dzień dobry, Informujemy, iż nasza firma posiada własny dział marketingu i obecnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Pozdrawiamy

Firma IDEA commerce S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. HR. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Kamila

halo, halo! bardzo pilne! Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć jak przebiega proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. HR? Jestem świeżo upieczoną studentką po psychologii w biznesie i myślę, by stawiać swoje pierwsze kroki w HR :) Czy rekrutacja jest kilkuetapowa i jak długo trwa etap rekrutacyjny? Czy dział HR w firmie zajmuje się wyłącznie rekrutacjami, czy też wsparciem dla pracowników w ich codziennym życiu w firmie? :)

@Kamila

Dzień dobry! Rekrutacja przebiega w dwóch etapach (spotkanie rekrutacyjne; zadanie rekrutacyjne), aktualnie jesteśmy w trakcie pierwszego etapu rekrutacji. Dział HR uogólniając zajmuje się kompleksową obsługą personalną od tworzenia i prowadzenia dokumentacji po analizę kosztów personalnych oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy – dostępna w zakładce „oferty pracy” naszego profilu gowork.

Dzień dobry! Uprzejmie informujemy, że proces rekrutacyjny został zakończony a firma kontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.

WB

Jaka jest górna granica wieku pracowników w Państwa firmie? Czy nadal młody duchem :) 50 latek z dużym doświadczeniem zawodowym i życiowym ma szanse pracę w Waszym zespole?

@WB

Drogi WB, w naszym zespole nie ma górnej granicy wieku. Dla nas liczą się umiejętności i chęć do pracy w zespole. Wiek nie ma znaczenia. Zachęcamy do aplikowania :)

RW
@IDEA commerce S.A.

Z miłą chęcią spodkałbym bym się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej o ile jeszcze nie zbrzydło Państwu moje CV.???? W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji. Nr tel znajdziecie Państwo w wysłanym cv. Kopie zapasową mogę przesłać jeszcze raz jeżeli trzeba :)) Adres email: zatrudnijmnieszefie@gmail.com;* * rozumiem że pierwsze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej do działu handlowego (innym nie wzgardę :)) ) mam zaliczone - chciałem się wyróżnić. Z miłą chęcią opowiem o swoim ok 4 letnim doświadczeniu zawodowym na podobnym stanowisku i nie tylko. O wynagrodzeniu wybrzydzać nie będę. Zatem do zobaczenia.

@RW

Sukcesywnie analizujemy spływające do naszej Spółki CV i regularnie informujemy Kandydatów o przebiegu procesu rekrutacji.

@IDEA commerce S.A.

Chyba nie skoro nikt nie czyta mojego cv mimo moich wielokrotnego wysyłania cv

@Kandydat

Każde CV jest przez nas analizowane i weryfikowane. Oczywiście, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia do procesu rekrutacyjnego.

Urszula

Ktoś niżej napisał o pobieraniu wynagrodzenia w biletach Narodowego Baku Polskiego. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, ktoś mógłby sie wypowiedzieć na jakiej zasadzie to działa?

@Urszula

Witam, chodziło o banknoty :)

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy IDEA commerce S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Te ogloszenia to odgrzewane kotlety

Iwona
@Kandydat

Czyli cały czas ludzie odchodzą, jest duża rotacja czy przypadkiem są te oferty? Nie bardzo rozumiem co oznacza twój komentarz.

Aktualnie IDEA nie rekrutuje na powyższe stanowisko, jednak zachęcamy do śledzenia i aplikowania na nasze oferty.

Czy w IDEA commerce S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, narodowość nie ma dla nas znaczenia, liczą się umiejętności oraz doświadczenie. Zachęcam do aplikowania do naszego zespołu.

Ad

W jakim dziale pracujesz?

Aleksandra
@Ad

W administracji.

Cieszymy się Aleksandro, że jesteś zadowolona ze swojej pracy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby warunki dla naszych Pracowników były IDEA-lne :)

Justyna

Szkoda że temat pensji jest skrzętnie pomijany. Kawą i herbatą nie opłaci się rachunków i kredytu w czasie inflacji :3

Paweł Skrzypczak
@Justyna

Nie sposób się nie zgodzić. Właśnie dlatego ja i moi współpracownicy pobieramy wynagrodzenie w biletach Narodowego Baku Polskiego :) Kawa i herbata są jedynie jednym z wielu dodatkowych benefitów. Ilość w/w biletów jest zależna od stażu, doświadczenia i pełnionego stanowiska. Według mojej wiedzy nikt nie narzeka, a większość z naszego teamu pracuje tu już długie lata :) Pozdrawiam

Elżbieta
@Paweł Skrzypczak

W czym? Co by to niby miało być? Pierwsze słyszę

Czy w firmie IDEA commerce S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Joanna

Tak. Regularność oczywiście jest odmienna dla różnych stanowisk, ale firma dba o rozwój :)

Maria
@Joanna

To super. A pracownik opłaca te szkolenia czy firma całkowicie?

@Maria

Firma :) Właśnie wróciłam z takiego szkolenia. Szczerze polecam pracę w IDEA commerce ????

Hej, jak wygląda sprawa z procesem rekrutacji (ilu jest etapowa, czy rzeczywiście 3, czy więcej w zależności od stanowiska)? Zastanawiam się czy się zgłosić. Ile czeka się na odpowiedź (o zatrudnieniu lub nie). I ile zarabiają pracownicy z doświadczeniem w obszarze analiz.

@Kandydat

Cześć. Rekrutacja najczęściej jest 2-etapowa. Odpowiedzi można się spodziewać już po kilku dniach, chociaż podczas rekrutacji informują, że do 2 tygodni. Z pewnością warto aplikować. Odnośnie zarobków - dowiesz się podczas spotkania ;) Powodzenia!

M

Proszę o informację o pracy jako asystentka handlowa, jak bardzo przypomina to call center? Skąd baza klientów, jakie dodatkowe zadania oprócz rozmów są wpisane w stanowisko.

Leszek
@M

Też jestem ciekawy jak to w rzeczywistości wygląda. Ktoś z obecnie pracujących w tej firmie mógłby coś napisać na ten temat?

@M

Jako asystent/ka działu handlowego jesteś odpowiedzialny/a za umawianie terminów prezentacji handlowych dla specjalistów ds. sprzedaży. Twoją rolą jest ocenić, czy potencjalny Klient chce rozwijać swoją firmę z pomocą naszych narzędzi. Jeśli tak, proponujesz mu rozmowę dotyczącą naszego najważniejszego produktu – systemu ERP dla branży e-commerce w Polsce. Twoim zadaniem jest zapisanie w systemie osoby zainteresowanej spotkaniem w sprawie usprawnienia obsługi sklepu internetowego i marketplace’ów. Nie ma tutaj żadnej sprzedaży. Pracujesz w nowoczesnym biurze w centrum Bydgoszczy. Masz stałe wynagrodzenie i prowizję. Działasz od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Weekendy wolne.

Zuzanna
@IDEA commerce S.A.

ta prowizja jest od liczby umówionych wizyt czy od liczby osób które już podpisały jakąś umowę z Wami po takiej wizycie?

@Zuzanna

Prowizja od ilości spotkań, które się odbyły - czyli zostały dobrze umówione.

Natalia

IDEA Commerce S.A. bardzo dba o swoich pracowników - o ich rozwój oraz dobre samopoczucie, co bezpośrednio przekłada się na świetną atmosferę w pracy. Na etapie wdrożenia oraz po nim zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie, nikt nie jest zostawiony "sam sobie". Dodatkowym atutem dla pracowników są owocowe wtorki, wyjazdy i spotkania integracyjne a także zdrowe (lub mniej zdrowe) niespodzianki. Jedynym minusem zatrudnienia w Spółce jest to, że tak późno tu trafiłam! Polecam, polecam, polecam!

@Natalia

Bardzo nam miło, Natalio :) Dziękujemy za opinię!

Ad22

Można gdzieś złożyć CV, jak nie ma już ogłoszenia?

@Ad22

Istnieje taka możliwość. Oto dedykowany adres mailowy: rekrutacja@idea-commerce.com

Zniesmaczony

Niestety nawet miesiąc po rozmowie kwalifikacyjnej firma nie potrafi poinformować kandydata o wynikach rekrutacji. Szkoda, bo niezbyt profesjonalnie to świadczy o niej.

@Zniesmaczony

Wszyscy kandydaci po weryfikacji etapu rekrutacji otrzymują od nas informajcę zwrotną - mailową lub telefoniczną. Jeżeli z jakiś powodów nie dotarła do Ciebie informacja proszę skontaktuj się z nami mailowo na rekrutacja@idea-commerce.com.

Radek

Czy jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin ?

@Radek

oczywiście jest u nas możliwość współpracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, uzależnione jest to od aktualnego zapotrzebowania i procesu rekrutacyjnego. Zachęcam do aplikowania do naszego Zespołu IDEO-wego ! :)

Ana

Znalazłam ogłoszenia junior content marketing, podzielcie się opinią jak pracuje się tym dziale.

Joanna Chylińska
@Ana

Intensywnie ;) Jeśli jesteś kreatywny, zaangażowany w realizowane działania, lubisz pracę twórczą i pełną wyzwań, to zdecydowanie odnajdziesz się w naszym dziale. Przemyślana pomysłowość i operatywność to nasza dewiza :) Stanowimy naprawdę zgrany zespół. Szczerze polecam i zapraszam do aplikowania!

Ciekawy

Jak firma radzi sobie w okresie pandemii? Były jakieś zwolnienia?

Łukasz Ciesiński
@Ciekawy

Witam, W 2020 r. zwiększyliśmy zatrudnienie. IDEA commerce S.A., tak jak ogromna część branży IT oraz e-commerce, radzi sobie znakomicie w dobie pandemii.

Mikołaj
@Łukasz Ciesiński

Świetnie pominięte drugie pytanie :)

Uczciwy Klient

Gratuluje firmie przeprowadzki do super nowoczesnego biura w Bydgoszczy. Pięknie to wszystko wygląda, świetna lokalizacja, ultranowoczesny budynek na Pomorskiej, ścisłe centrum miasta, prawdziwe serce Bydgoszczy. Jestem przekonany, że firma w krótkim czasie powiększy się o wielu, utalentowanych pracowników, którzy swoją uczciwością i merytorycznym podejściem do rzeczywistości wytyczą zupełnie nowe standardy, adekwatnie do stanu nowej siedziby bydgoskiego oddziału.

@Uczciwy Klient

Dziękujemy :)

Zostaw merytoryczną opinię o IDEA commerce S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IDEA commerce S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IDEA commerce S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDEA commerce S.A.?

IDEA commerce S.A.