Opinie o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. w Bydgoszcz

(usunięte przez administratora) Byłem na rozmowie jako magazynier. Rozmowe prowadził Dyrektor i Kierownik. Nie potrafili odpowiedzieć na podstawowe pytania. Odnoszenie się do pracownikow dało mi do zrozumienia że nie chciałbym tam pracować. Dyrektor?! Który tak traktuje pracowników? Dziwię się że ktoś tam pracuje.

@Kandydat

Powiesz co było tym Twoim podstawowym pytaniem, że tak piszesz? Ja na rozmowie jeszcze właśnie nie byłem, po jakim czasie od podesłania cv Cię zaprosili? Ogólnie to jakbyś jednak się przekonał to możesz przy tym podpisać umowę zaraz po rozmowie czy jak to wygląda? wy jak mieliście?

Łucja

Ciekawe, czy dalej kierowcy wożą pieniądze i to moniaki :)

@Łucja

Cały czas ;)

@Tomek

Jeju, serio? Ale chyba mniej niż kiedyś? Bo może ktoś na blika lub kartę przeszedł czy coś?

@Marzena

Nie xD caly czas wielkie paki monet - tak płacą

@Tomek

Haha, ale lubiłeś to przyznaj! ;p A jakieś inne zmiany może? Coś ciekawego się tu działo może?

@Marzena

Oj działo działo, dnia by mi nie starczyło by wypisać :p toż to conajmniej 5 tomów do pisania

Helena
@Tomek

Zacznij pisać, to może fortunę zbijesz :D A to prawda, że szukają znowu kierowców teraz?

@Helena

Nie robie już tam dawno, to (usunięte przez administratora) nie zakład pracy

Co to za jakaś debata o bliku się tu wyżej nawiązała? Swoją drogą jeśli już o kasie była mowa to jakie macie teraz stawki? Ile wpływa tak na oko na konto? I czy szykuje się cos więcej? w innych firmach piszą o podwyżkach, a tu jak z tym jest?

Bleeeee

Beznadziejna główna księgowa, oszukują co do zarobków i zapisów na umowie o pracę, na urlopach, idziesz na urlop i masz.mniej kasy. Dramat, nie polecam!!!

Ajjjj
@Bleeeee

Blee, co ma główna księgowa do wynagrodzenia ?

@Ajjjj

A nie może wyjść tak, że coś źle przelicza? Kiedyś widziałam sytuację gdzie przekręty na składkach robiła

Scepan Zawadiaka
@Ajjjj

A no ma! Główna Księgowa, to jakby Dyrektor Finansowy, odpowiada za cały bilans, wydatki także, co zaoszczędzi to "błogosławienstwo" szefa!

@Scepan Zawadiaka

Ano czyli teoretycznie dobrze zasugerowałam? Ale pytanie czy tutaj faktycznie tak jest?

Harry
@Bleeeee

Dokładnie. Ten zakład to (usunięte przez administratora) rodzinną...jesteś potrzebny wejdą ci w (usunięte przez administratora)..coś nie po ich myśli to dowidzenia....szok ....gdzie inspekcja pracy,bo sanepid tez zamyka oko,a nieścisłości co nie miara .

On
@Bleeeee

Jak (usunięte przez administratora) co do zarobków kiedy mnie oszukają zgłaszam do inspekcji pracy i jazda z nimi

@On

A było cos ostatecznie z tą całą inspekcją na rzeczy, bo w sumie to nie wiem? W tym wątku z tamtego roku temat się urwał. Co się zmieniło w tym bieżącym? I czy są jakieś plany już na kolejny? Czy są już jakieś konkretne zmiany zapowiedziane?

Ona

Widzę, że już w ubiegłym roku były prowadzone nabory na handel czy tez zakupy? Takie oferty podkreślała jedna z Pań, a teraz na stronie widać informacje o prowadzonych stałych naborach, z czego one wynikają? Czy występuje jakaś większa rotacja? Jaka atmosfera występuje na zakupowym? One są ściśle między sobą podzielone? Co z zarobkami?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Helena

Szukają dyrektora handlowego, jakieś rady co do ewentualnej rekrutacji? :) Jak się przygotować? Super by było, gdby jakiś pracownik firmy przybliżył mi warunki czy opowiedział o atmosferze ;)

Były pracownik.
@Helena

Nie dziwię się że chcą zmienić dyrektora handlowego . Tego wszyscy pracownicy nie cierpią . Wszystkich ma za nic . Nadęty buc . Wieśniak z Nakła zakompleksiony przerzucający swoje stresy i kompleksy na pracowników . Niejednej zaangażowany pracownik sam odszedł z tej firmy przez niego .

@Były pracownik.

Co to znaczy, że chcą zmienić? To aktualnie stanowisko miałoby być zajęte i tak by szukali? Chyba, że jakiś awans dostanie lub przeniesienie na inne stanowisko? A Ty z perspektywy którego stanowiska oceniasz specjalista od handlu czy zakupów, bo też widzę, że obecnie szukają. Ile osób tu tak właściwie pracuje?

C
@Były pracownik.

Nie tylko pracownicy. Dostawcy też byli traktowani w słaby sposób. (usunięte przez administratora), półprawdy i słabe traktowanie, to często był standard. Pozdrawiam.

Potencjalny pracownik

Umówiłem się z firmą na spotkanie gdy wybiła data i godzina spotkania nikt nie zjawił się, nawet nie poinformował dlaczego, brak profesjonalizmu. Strata tylko czasu zero wyjaśnień, przeproszenia za zaistniała sytuację. Bardzo nie fajnie.

Seba

Kierowco C . Jeżeli lubisz pracę od 5 rano do 16-17 . Kilkaset kilo przenosić ręcznie do klientów . To wal śmiało .

Gabriela
@Seba

A to pracodawca nawet żadnego paleciaka nie da na pakę żeby było lżej?

@Gabriela

Trzeba klientowi wnosić towar . Kilkaset kilo do nawet dwóch ton . Niezdrowa atmosfera . W biurze a nawet magazynierzy , kierowce mają za ostatniego frajera od najgorszej roboty . A sami mają się za niewiadmo kogo . Banda buraków którzy awansowali na magazyn . Patologia jak w filmach Bareii .

@Seba

A co kierowca ma na umowie napisane jeśli chodzi o zakres obowiązków?

XYZ

Jeleń do roboty za 3000

@XYZ

Aha, no cóż to akurat obowiązek ze strony pracodawcy co do zapłaty. To ta wspomniana "robota" nie jest zbyt specjalnie wyszczególniona?

@XYZ

Kierowca to tragarz , konwojent i magazynier . Wszyscy do okoła płacą już od 5 tyś. dla kierowców C . A w Techmacie cisną ile im pozwolą . Większość się przyzwyczaiła to tego kołchozu . Może czas na podwyżki "Marzena" jak taka mądra jesteś.

Agata
@XYZ

Netto, tak? Nawet jeśli, to nie za dużo...

XYZ

Oddział gorzowski to (usunięte przez administratora)i wodorosty. Obsługa,.rotacja, organizacja, atmosfera....a idź pan w....porażka

Liroy

Na jaka pensje może liczyć kierowca kat C w techmat?

Kk
@Liroy

18netto/h

@Kk

I od lat jest tu taka stawka? Są jeszcze jakieś ewentualne dodatki może?

Karaś

Hej. A może ktoś się wypowiedzieć o charakterze pracy handlowca/przedstawiciela, jak wygląda praca, zarobki, umowa itd.?

Bolek

Pracowałem w tej firmie w oddziale w Olsztynku wozisz towar po 2 tony na busie co mają ładowności 500kg samochody szrot Jeżdżąc ryzykujesz życiem i mandatami Obiecali dobra kasę a (usunięte przez administratora) masz Nosisz towar u klientów w rękach Kierowniczka to (usunięte przez administratora) okrada firmę jak może kombinuje na wszystkie strony wynosząc towar a później zwala winę że kierowcy kradną Nie polecam nikomu chyba że ktoś będzie głupi taki jak ja i bedzie tam pracował Ja skończyłem.wspolprace i nie żałuję tego Magazynier to kompletny len Wracasz z trasy to musisz jeszcze robić za niego bo śpi na magazynie albo w biurze

Dominika

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat zajmuje się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni oraz “małej gastronomii”. Firma oferuje szeroki asortyment i doskonałe ceny. Zostawiam link do aktualnej rekrutacji https://tech-mat.pl/kariera/ Chętnie dowiem się od pracownika firmy, jaka forma umowy jest proponowana na rozmowie kwalifikacyjnej?

Czarek

Największy problem jest wówczas kiedy zabraknie chęci do pracy. Firma jak najbardziej jest godna polecenia.

Na magazynie nie jest źle, ale jako kierowca masz przerypane. Nigdy nie wiadomo, o której kończysz pracę - zarówno na magazynie jak i za kółkiem. wynagrodzenie.. raczej słabe. Jeśli wsiądziesz za kółko, to nie dość, że jesteś typowym kurierem, to jeszcze zbierasz nie małą kasę po klientach, za którą jesteś odpowiedzialny. Co gorsza każdego dnia liczysz przywiezioną kasę (jeśli się nie zgadza dokładasz ze swoich), a następnie pakujesz w osobne woreczki 1gr, 2gr, 5gr, 1zł, 2zł itd itd. Musisz napisać ile groszówek uzbierałeś danego dnia.. ile dwugroszówek itd. i wszystko opisujesz na woreczkach. Nie raz liczenie trwało ponad godzinę. Nie daj Boże, że przez przypadek porwiesz jakiś worek z nasionami czy czymś innym. Samochody.. katastrofa.. ja przez pół roku jeździłem bez udt na windę.. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie, Zapowiadało się dobrze, obiecywali gruszki na wierzbie, a wyszło jak zwykle.

Maja

Jakie dokładnie rzeczy produkowane są na zakładzie? Bo rozstrzał jest duży, piekarnie, gastronomia ogólnie pojęta?

@Maja

Wszystko co jest potrzebne w piekarni/cukierni, lodziarni oraz gastronomi.

admin

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Tech-Mat Sp. z o.o. Zakład Zaopatrzenia i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.
  • Szajnochy 3 lok. 5
    85-738 Bydgoszcz

Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.