Agencja Reklamowa Radna

Opinie o Agencja Reklamowa Radna

konstanty

Czy ktoś wie czy są przyjęcia do firmy ? Słyszałem ze warto złożyć CV ale nic nie znalazłem w necie .Może ktoś coś podpowie . Ponoć fajna i miła atmosfera i stabilne warunki xxx

Aneta

@on - umowa zawierana z pracodawcą powinna być dostarczana w dwóch kopiach. Czy pytałeś osoby decyzyjne w firmie o swoje dokumenty poświadczające zatrudnienie?

on

szczególnie jak umowy wypełniane są co miesiąc w jednym egzemplarzu i to de facto in blanco :)

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w Agencji Reklamowej Radna? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Na jakie benefity można liczyć? Czym firma wyróżnia się jako pracodawca? @Check it... :) może Ty mogłabyś/mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem?

maja

Rzeczywiście potrafią doceniać swoich pracowników, ale wiadomo czy mają teraz jeszcze jakieś oferty pracy? Podobno wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia jak i bieżąca atmosfera, więc nie ma co narzekać.

anka

przynajmniej są stabilni finansowo- reszta się nie liczy

Check it... :)

Dajcie spokój to są ludzie albo wywaleni za brak kompetencji i opieprznie sie ...albo fake.... :D Nie ma co tłumaczyc..zapraszam do sprawdzenia czy jest to fake czy nie ;)

anka

to chyba możesz im wysłać kopię tej umowy...chyba nie pracowałaś bez umowy- a może jednak fake?

Zawiedziona

Dokładnie! Ja do tej pory nie dostałam kasy za swoją pracę mimo zapewnień i umowy ktora została zniszczona! Co chwilę zwolnienia! Nie polecam!!!!!!!!!!!!! Chamstwo!

Loko

Ta firma to nieporozumienie. Jeśli kiedyś wartościa byli profesjonalni ludzie, to jest to przeszłość. Projekty prowadzone sa chaotycznie, pracownicy nie przekazuja sobie istotnych informacji. Na dodatek ciagle ktoś jest zwalniany, co nie poprawia atmosfery i komfortu. Nie polecam, raczej trzymać się z daleka.

Kasia

Fajni ludzie-słaba motywacja

Iga

Mała firma-zwykłe życie,bez przegięć

życzliwy

Fakt ze całkiem niedawno przyszli smutni panowie i wyniesli wszystkie kompy łacznie z kompami akantów z nielegalnym softem stawia w bardzo dobrym swietle firme i system zarzadzania.

kasia

Średniej wielkości firma- mają wady i zalety- ale pracowałam rok i pensja była na czas, niewiele nadgodzin, różnorodne zadania, fajni ludzie...

Ania

są ok- płacili na czas- nie miałam problemów

Aga

Absolutnie nie polecam!!!

SEBA

A JA MAM INNE DOŚWIADCZENIA-PRACA STABILNA- DLA PRACUJĄCYCH UCZCIWIE- ROZWIJAJĄ SIĘ I ZNAJĄ SIĘ NA TYM CO ROBIĄ- Z KASĄ DLA PRACOWNIKÓW NIE MA PROBLEMU

Magda

Nie polecam

Procownik

To racja agencja nie wypłaca pieniędzy, ma gdzieś umowy deklaracje. NIE POLECAM. Chamstwo na każdym kroku, ktoś chyba został w poprzednim systemie i myśli że długo podziała na rynku. Jak ktoś tylko trafi na tą agencję to niech od razu odmawia czegokolwiek albo wymaga zaliczek, umów itp.

wert

Nikomu nie polecam, współpraca z tymi ludźmi to katorga. Panuje tam PRL-owska retoryka w kontaktach biznesowych a mam wrażenie, że niektórym słoma z butów wystaje.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Radna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Radna