Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.

Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.

Opinie o Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.

Adziu

Pracowałem jakiś czas temu w agencji. Masakra. Największą żenadą była szefowa D.Z, która nie miała pojęcia o tym jak zarządza się agencją, nie miała żadnej wiedzy na temat rynku, klientów. Szefostwo ufało jej bezgranicznie . Ona tylko siedziała, jątrzyła, szukała możliwości na przekręty. Udawała wielką Panią a słoma z butów wystawała. Nie polecam.

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Swiift Sp. z o.o. Agencja Reklamowa ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.