Opinie o Womir-Spa Sp. z o.o. w Rzeniszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Womir-Spa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Womir-Spa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Womir-Spa Sp. z o.o. w Rzeniszów

Ochrona moralności

Ja bym zamontował rejestrator czasu pracy. Jak widzę o ktorej sie wchodzi i wychodzi z pracy to co niektórzy mieli by co odpracować. To też było by dobre usprawnienie pracy.

Największym usprawnieniem w tym zakladzie pracy bylo by zamontowanie kamer w dziale technicznym. W koncu by sie wszyscy obudzili ze są w PRACY!!!! Juz nie polecam pracowac w tej firmie. Smutek i żal.

Pracuś

Wara od DT. Gdy linia idzie, nie ma awarii ani planowanych przeglądów to będziemy robili co będziemy chcieli. Drzemka to nic złego jeżeli wszystko działa. Pilnuj paletyzatora a nie kogoś.

TV - legal
@Pracuś

Jedną w biurze DT - przestaną spać wszyscy w dt Drugą w labo DJ - skonczy sie facebook przez połowę dnia Trzecią w biurze na górze - skonczy sie siedzenie na necie i przeglądanie bzdur

Tajemniczy

Witam czy są przyjęcia na dział produkcji jako operator

Energia
@Tajemniczy

Oj są są i będą. Robi się coraz bardziej napięta atmosfera. Duze zmiany są, a będą jeszcze większe jak przyjdzie nowy dyrektor i zobaczy jak to wszystko tutaj wygląda. DT i DJ czekają duuuuze zmiany, skonczy się udawanie.

Czy w Womir-Spa Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Mechanik

Piotrze Ł. Już nie ma womir-spa Pracujemy w Żywiec Zdrój - tak, są szkolenia zewnętrzne (on line)

Aplikowałeś do firmy Womir-Spa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pracownik1

Cześć. Od jakiegoś czasu zrobiło się głośno w firmie o tej stronie, więc i ja tu zajrzałem.... Nie rozumiem większości tych opinii i zastanawiam się czy aby napewno to pisali moi koledzy, koleżanki z tego zakładu, dlatego zdecydowałem się przedstawić mój punkt widzenia. Pracowałem wcześniej w wielu miejscach i tu naprawdę nie ma za bardzo na co narzekać... Wypłaty zawsze wypłacane terminowo, stawki porównywalne jak nie wyższe od okolicznych zakładów, świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą, dodatki na święta i na Mikołaja dla dzieci), premia roczna, karty opieki medycznej, możliwość rozwoju ( np.z operatora produkcji na operatora technicznego lub wykwalifikowanego, jak również rozwój międzydziałowy (np. z produkcji do działu technicznego), pełne kwoty na umowie a nie ,że najniższa a reszta pod stołem i duży nacisk na bezpieczeństwo pracy (dzięki czemu wiesz , że idziesz do pracy i z niej wrócisz) Zawsze można iść na sezon do budowlanki czy choinek lub na stałe do huty czy do automotiv tam stawki trochę większe ale i praca cięższa. Ktoś pisał o złej atmosferze... Jeżeli jest osobą która taką atmosferę buduje ciągle narzekając to taka może dla niego jest. Ja szczerze na atmosferę nie narzekam a wręcz przeciwnie pracuje mi się tutaj dobrze i nie zauważyłem , żeby na której kolwiek zmianie była zła atmosfera. Każdy jest życzliwy i każdy z każdym chętnie porozmawia. Kadra zarządzająca musi od nas wymagać bo to w końcu praca nie przedszkole ale zawsze są pomocni i otwarci na rozmowy i każdego z pracowników szanują. Nie słyszałem o żadnych chamskich zachowaniach wobec pracowników. Ja osobiście wolałbym inny system pracy i mieć każdy weekend wolny a nie tylko jeden, ale to jest tylko jeden taki mały minus, za to są dni wolne w tygodniu gdzie spokojnie można coś załatwić i dodatek godzinowy za nocki. Jesteśmy narodem który bardzo lubi narzekać.... ale nie idźmy w skrajności i nie przesadzajmy bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdej osobie która jest nie zadowolona z pracy w tym miejscu życzę powodzenia w szukaniu wymarzonej pracy i spełnieniu się zawodowo i oby ta praca trafiła się wam jak najszybciej, żebyście nie zajmowali zbędnie miejsca osobom które docenią pracę w Naszej firmie. Pozdrawiam.

Tylko czytam
@Pracownik1

Ładna reklama :D wygląda jak przypisane ogłoszenie o pracę ;) Wydaje mi się, że nawet dział HR zaczął się udzielać na forum ;) I bardzo dobrze opinie są potrzebne ze wszystkich działów ;)

Trzy Dni Wolnego

Dziś sobota, niby drugi dzień w trzydniowym weekendzie ale tak naprawdę pierwszy bo wczoraj do wieczora dochodziłem do siebie. Mam już dość, wręcz żygam tą pracą po 7dni, pracą w weekendy gdy inni sie bawią. Ludzie w tej fabryce sa chorzy na nienawiść, zazdrość co sprawia że do domu wracam zniszczony wewnętrznie. Szukam pracy i nie mogę się już doczekać czasu, kiedy wyjdę z tej fabryki po raz ostatni. Nie polecam pracy w tej firmie

@Trzy Dni Wolnego

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego ludzie pracujacy w tym samym systemie pracy, ale w innych zakładach maja dodatek za pracę w systemie ciągłym? Gdzie są związki, tzw. Pracownicze? Ogólnie pracy tutaj nie polecam. Zaczynam szukać czegoś innego.

nieCHĘTNY

Po rekrutacji zdalnej na KZta mam mieszane uczucia co do profesjonalizmu kadry w tej firmie: HRówa robi jakieś dziwne miny, czasami tak jak by się zawieszała. Pytania zadaje takie jak rekruterzy sprzed 10lat - bardzo niski poziom KIERownika nie idzie zrozumieć, chyba mocno sepleni, widać i słychać że nie do końca wie za co będę odpowiedzialny pracując na tym stanowisku co świadczy że albo dopiero zaczął tu pracę, albo w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje na produkcji - poziom bardzo niski. Z dnia na dzień mam większe obawy czy warto wchodzić w takie towarzystwo. Możecie napisać coś więcej nt. Kadry zarządzającej w Rzeniszowie? Bardzo chętnie poczytam o realiach zanim podejmę decyzję.

@nieCHĘTNY

Drogi niechętny, z racji też go że masz obawy "czy warto wchodzić w takie towarzystwo", chciałem w imieniu tutaj pracujących powiedzieć, że nie powinieneś ! Patrząc na język jakiego używasz, w jaki sposób oceniasz ludzi których nie znasz, nie dojrzałeś by stać się częścią naszej ekipy. Tutaj pracują ludzie którzy nawzajem darzą się szacunkiem i nie stawiają bezpodstawnych osądów. Co więcej po tym co czytam nie zasługujesz na to by obecnie pełnić taką rolę gdziekolwiek. Wiele jeszcze nauki przed Tobą…

Markos
@nieCHĘTNY

Masz rację i dodam że te dwie osoby i tak reprezentują poziom powyżej średniej. Klasę i właściwe podejście prezentuje tylko Krzysiek i Mariusz, cała reszta kadry jest marnej, wręcz kiepskiej jakości, o ile w ogóle raczą się zjawić w fabryce, bo na hali to nie widziałem niektórych od kilku miesięcy. Jeśli masz wybór, to zdecydowanie odradzam Rzeniszów

Mario bros
@nieCHĘTNY

Nie polecam. Klimat pracy jest straszny: KZ - dwóch z czterech nie reprezentują niczego więcej niż żul spod sklepu. Kierownictwo - jeśli już są to nie wiele więcej reprezentują niż tych dwóch KZtów. Jakość - państwo w państwie, więcej do rządzenia niż do roboty Magazyn - tu jest super, da się na spokojnie pracować, ludzie tez sa fajni. DT - jak w jakości, święte krowy i wielcy państwo. Żeby coś na magazynie naprawili to musi dyrektor zainterweniować, bo inaczej to samemu trzeba ogarniać. Podsumowując- nie polecam

Maciek z klanu

Pracownik, nie wypowiadaj się (usunięte przez administratora) w moim imieniu. Jeśli masz opinie to wypowiadaj się w swoim imieniu. Zwróć gościu uwagę jaka ocenę ma ten zakład, jak wygląda zaangażowanie nie tylko ludzi ale tez zarządzających. Banda cwaniaków i tyle. Wystarczy zwrócić uwagę na zachowanie podczas horyzontu lub chwile posłuchać o czym się mówi na stołówce. Prawda jest taka ze po odejściu Kaśki poziom spadł o połowę, a po odejściu Marcina spadł do zera. DT jak święte krowy, spychologia na pracowników, na hale wychodzą tylko na chwilę. Jakość? Więcej czasu na face booku niż przy obowiązkach- 1kier, 2 koordynatorów, 4 pracowników (kpina z nas, zwykłych ludzi na których juz wszystko się przeżuca). Nie polecam pracy tutaj i skorzystam z każdej okazji aby ja zmienić.

Markos

Masz rację, pracuję tutaj kilka lat i niestety sie zgadzam. Mam blisko i nie narobię sie więc mi pasuje ale poziom osób zarządzających jest równy 0. Szanujemy tylko dyr i Krzycha, cała reszta nie reprezentuje sobą niczego wartościowego. Całość idealnie widać na spotkaniach horyzont. Ręce w kieszeni, bawi się kulkami jeden z drugim. Gwiazdy nie przychodzą bo przecież nic z tego nie mają. Gdy była Kasia i Marcin to spotkania były konkretne i bez gestów pogardy wobec pracowników. Słaby, wręcz marny jest tez poziom KZtow, zwłaszcza tych dwóch którzy dostali stanowisko przez zasiedzenie. Pracuje tylko dlatego ze mam robotę na miejscu, inaczej juz dawno bym się zwolnił.

@Markos

Sprawdzałem historię tego forum i nie widzę aby było zbyt dużo aktywności wcześniej. Coś chyba w nas w końcu pękło. Nie chce dolewać oliwy do ognia, bo widzę że i tak się już nieźle pali. Zgadzam się, praca w takiej atmosferze jest olbrzymią męczarnią, a winnych temu jest garstka ludzi z którymi kierownictwo ewidentnie nie umie lub nie chce sobie poradzić. Pracy szukam, bo klimat jest chory. Pracy nie polecam, bo klimat jest chory.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Womir-Spa Sp. z o.o.?

Pracowity

Womir-spa nie istnieje juz blisko dwa lata. Teraz to juz jest Żywiec w 100% W 100% nie polecam pracy w tej fabryce. Klimat jaki jest w tej fabryce to koszmar. Kilka osób zniszczyło wszystko to, co budowaliśmy przez lata. Ale tak właśnie się kończy, gdy nie odpowiednim osobą daje się awans.

(usunięte przez administratora) Zarobki na utrzymaniu ruchu 4.500 brutto , system pracy rozliczają godzina po godzinie

Mariolka

4500 brutto? - chyba nie masz pojęcia o stawkach. 5000 brutto to najnizsza stawka w dt. Do tego premia miesieczna i roczna. W Żywcu UR nazywa się Dział Techniczny. Łącznie jest 8 pracowników, w tym dwóch kierownikow więc cyrk na kółkach - spychologia opanowana do perfekcji. Większe absurdy tylko w jakości są. Pracowalam w jakosci i wiem co pisze. Największy (usunięte przez administratora) i tak jest na produkcji, to ludzie robią tak chory klimat ze pracować sie nie chce. Kilka osób potrafi zniszczyć klimat na wszystkich zmianach. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej fabryce.

Neutralny

Czy są obecnie przyjęcia na dział produkcji ? Jak wygląda praca ? System 4brygad ?

Damian

Pracowałem dwa lata lata temu jako automatyka . Zwolniłem się po 6 miesiącach. Mechanik zna się tylko na mechanice a w przypadku awarii elektrycznej dzwonią po elektryka za przyjazdy nie ma nic ekstra płatne. A jako automatyk musisz znać się na wszystkim (naprawy mechaniczne). Na zmianie w dziale technicznym jest jedna osoba , albo mechanik albo automatyk. Szefem był wtedy pan MC z którym ciężko się pracowało , wydzwaniał po godzinach nawet na prywatny numer w środku nocy albo przed południem po nocnej zmianie. W dziale HR pani AM Nigdy nie było a jak była to nic nie wiedziała , jedyne od kogo szło się czegoś dowiedzieć to od stażystki. Odkąd z tamtąd się zwolniłem przewinęło się podobno 3 automatyków. Wynagrodzenie jak na zakres obowiązków automatyka bardzo slabe. Ogólnie nie polecam

Hej, czy w firmie Womir-Spa Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Operator

Nawet x-ów nie wypłacają jak się nie upominasz i sobie nie przypilnujesz. Więc odpowiedz sobie sam.

Operator

Witam Jakie zarobki są na.start na produkcji?

@Operator

4300 brutto

@Tajemniczy

Dzieki. Premia uznaniowa, dodatki zmianowe.sa też Socjalne macie też...? Obecnie pracuje w rozlewni wod jako operator 12 lat na.stawce 21.60 brutto w Myszkowie Wiadomo władza się.zmienila i zaciskaja pasa

Tajemniczy

Firma spoko szkoda tylko że na zebraniach pranie mózgu robią Oceniać jeden drugiego śmieszne Korporacja swoją drogą.Najlepsza osoba to pan Jurek on powinien być dyrektorem

Marek M.

Witam ,pracowałem w tej firmie kilkanaście lat temu jako kierowca i bardzo dobrze wspominam te czasy, a zaczynałem w Mysłowicach, pózniej w ,,Womir-spa ,, w Rzeniszowie ,fajnie było :), niewiem jak jest teraz Oo, ale jak w dalszym ciągu właścicielem jest Pan (usunięte przez administratora) to nie może być zle ! niema takiej opcji chyba że, ktoś się notorycznie (usunięte przez administratora) w pracy, a to i Bozia nie pomozie :) pozdrawiam ze Szkocji całą starą i nową ekipę mojej ulubionej Dobrawy Ps. Dlaczego w UK niema Dobrawy tylko Nestle i Nestle ,masakra!!! nara Marek

Michal
@Marek M.

Właściciel się zmienił dawno temu tteraz korporacja

Czyli w tym roku żadnych podwyżek nie było?

Pracownik1

Potrafią tylko dużo obiecać...

Dariusz
@Pracownik1

Z jakich obiecanych rzeczy firma się Twoim zdaniem nie wywiązała? Mam nadzieję, że opiszesz to bardziej szczegółowo, każda taka informacja wiele mówi o firmie!

@Dariusz

Obiecują szkolenia i rozwój, przez rok nic. Obiecują podwyżki żeby nie odchodzić, przez rok żadnej podwyżki nie było . Obiecują że nadgodziny będą wypłacone, a jest kombinowanie żeby ich nie wypłacić ani nie dać odbiurka . Mają pretensje jak się nie jeździ na nadgodziny. Żeby zablokować podwyżki parę osób dostało ocenę roczna poniżej oczekiwań , bez wyjaśnienia dla czego tylko ogólnikowo, i wymaganego planu poprawy. Mam nadzieję, że nakreśliłem mniej więcej

romulus

Z całą pewnością są osoby, którym nie po drodze z praca choć na pieniądze nie narzekają. Polecam firmę!!!!

zadowolony

@Mik Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrych i solidnych pracowników!!

@zadowolony

Chyba dla tych, którzy żyją tylko pracą

Zostaw merytoryczną opinię o Womir-Spa Sp. z o.o. - Rzeniszów

• Jak się pracuje w Womir-Spa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Womir-Spa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Womir-Spa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Womir-Spa Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Spółdzielcza 77
    42-350 Rzeniszów