Opinie o Milkpol S.A. w Czarnocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milkpol S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milkpol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milkpol S.A. w Czarnocin

Witam, na stronie są wystawione oferty, ja myślę o zatrudnieniu się jako konwojent. Jest tu może ktoś kto aktualnie pełni te funkcje i by mógł polecić? Widzę w opisie oferty wzmiankę o stawce prowizyjnej, ciekaw byłbym szczegółów

Ile zmian jest w firmie? W ogłoszeniu na pracownika produkcyjnego przeczytałem, że trzeba być gotowym do pracy zmianowej. Ale robi mi różnicę, czy to będą dwie zmiany czy trzy. Ciężko znoszę nocki, proszę o informację, jak ktoś tutaj wie.

Kadry Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Działem Kadr. Pozdrawiamy.

W ogłoszeniu na samodzielną księgową znalazłam wszystko o wymogach ze strony pracodawcy i tak dalej. Za to nic o stawce i dalej co oferuję kandydatce w tej pracy. Ktoś mi napisze, na jakie zarobki można tam liczyć? Będę wdzięczna ogromnie :)

Kadry Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Ogłoszenie na stanowisko samodzielnej księgowej było dawane na początku roku. Już dawno jest nieaktualne. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER. Pozdrawiamy.

Anonimowy

Czy na Magazynie jest możliwość pracować od poniedziałku do piątku?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Milkpol S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Ktoś za handlowcem widzę, że się oglądał, nie wiem skąd była brana tamta oferta ale te na stronie firmowej są jak najbardziej aktualne? czy to są wszystkie stanowiska które obecnie są do zaoferowania? Interesuje mnie wstępnie praca jako aparatowy, fajnie jakby ktoś kto obecnie pracuje odniósł się do bieżących warunków, bo z tego co widzę opinie są dość dawne. W jaki sposób to wspomniane duże zaangażowanie z opisu może być docelowo wynagradzane?

Halina

Wpadłam na dawne ogłoszenie dla Przedstawiciela handlowego. Czy ktoś wie coś o tej pracy? Czy wciąć oferują bogaty pakiet socjalny? Tam w ofercie była o tym mowa. A jesli tak, to co w tym jest? Jakie elementy, jakie benefity konkretnie?

Kadry
@Halina

Dzień dobry, Uprzejmie informujemy, że od kilku lat nie było rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. W najbliższym czasie również nie planujemy zatrudnienia na w/w stanowisko. Pozdrawiamy.

wawa

Jestem byłym pracownikiem tej FIRMY... Człowiek haruje w tej firmie jak wół,i nikt z prezesostwa ci nie podziękuje a podwyżki pensji tylko dla najmniej zarabiających - ustawowo.. Szkoda iść tam do pracy,bo człowiek zniszczy sobie tylko zdrowie i psychikę. Szczerze nikomu nie polecam tam pracy,ponieważ ludzi traktują jak śmieci.... pani prezesowa.....zadufana w sobie i wszystkie rozumy pozjadała daleko jej do podejścia do ludzi jakie miał jej ojciec NIE POLECAM .....

tk
@wawa

Agnieszka Ch. , dlaczego się nie podpiszesz...?? nic nie masz sobie do zarzucenia? zastanów się nad tym...

Marzanna
@wawa

Potwierdzam tą opinie prezeska to prawie mobbing stosuje do pracowników zarządzać firmą nie potrafi czepia się o wszystko i byle co nie idźcie tam pracować szkoda zdrowia i nerwów

Marzanna
@tk

Aga ty się lepiej weź za robotę

niedobra
@Marzanna

O jak dobrze że ja już tam nie pracuje teraz u konkurencji mam lepiej i pensja wyższa stanowczo za długo tam pracowałam

G..vb
@niedobra

Można wiedzieć gdzie podjęłaś pracę? ????

Zawiedziony
@wawa

Szczerze zgadzam się z tą opinią . Jeśli chcesz się nabawić depresji i lubisz być poniżany w pracy to polecam tą firmę w przeciwnym wypadku daj sobie człowieku spokój . Nigdy nie zostaniesz tam doceniony i zawsze ale to zawsze każdego miesiąca znajdzie się jakiś powód aby urwać Ci choć parę złotych w wypłaty .

Zawiedziony

Witam Wszystkich co to czytają . W tej firmie nie warto robić nic . Najlepiej to stać z boku i tylko przytakiwać nieomylnym Panią Prezes . Jeśli będziesz chciał człowieku zrobić coś więcej i będziesz miał pomysły jak podnieść tą firmę z dna ( bo ona jest na dnie choć Panie Prezes tak manipulują wynikami finansowymi aby wyglądało inaczej ) to zostaniesz storpedowany na zasadzie że się nie znasz a następnie zostaniesz zwolniony . Szczerze nie polecam tej firmy

Renata
@Zawiedziony

I dosłownie miałeś tak jak opisujesz? :( Bo aż ciekawa jestem z jaką propozycją wyszedłeś do nich, byłaby skuteczna?

Lolek
@Renata

Dokładnie, ja też jestem ciekawy :). I jak można "manipulować wynikami finansowymi" spółki notowanej na giełdzie? :) Śmiechu warte te wszystkie komentarze. Kto chce uczciwie i rzetelnie pracować, pracuje i jest za tą pracę uczciwie wynagradzany. Sam jestem tego przykładem. Mamy rozliczane i płacone wszystkie nadgodziny i płacone premie.

Renata
@Lolek

Czyli wszystko zgodnie z KP? ;) A o tych premiach napiszesz coś więcej? Ogólnie widziałam info, że nimi ich nie płacą

Jaka umowa obowiązuje w Milkpol S.A. podczas okresu próbnego?

Kadry

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.

Czy pracownicy w firmie Milkpol mogą liczyć na coroczne podwyżki pensji ? I od czego to jest uzależnione ?

Polska to teraz raj dla pracowników. Chcesz wkurzyć szefa, szefową? Nie zwlekaj, uciekaj do konkurencji tam lepiej płacą

obiektywny

W tej firmie tylko jedne osoby znają się na wszystkim . To Panie Prezes . Nie polecam tam pracy . Praca polega na takim krótkim powiedzeniu " murzyn zrobił swoje murzyn może odejść " . Nikt tam nie doceni Twojego zaangażowania . Szczerze odradzam uważać się z tą firmą .

@obiektywny

To chyba duża tam musi być rotacja pracowników, co? Zatrudniają tak każdego z ulicy czy trzeba spełnić jakieś wymagania?

Wiecie czy Milkpol S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kadry Milkpol

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie profilem Spółki Milkpol S.A, w odpowiedzi na zadane pytanie informujemy, iż stanowiska i organizacja pracy w Spółce nie pozwala obecnie na wykonywanie pracy zdalnej. Pracownicy otrzymują niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, jednak pracują w trybie stacjonarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów i środków bezpieczeństwa.

Udostępnia ale bez informowania pracowników nie wypłacają premii,która jest zawarta w umowie o pracę. Kłamią,kręcą i robią wszystko aby nie wypłacić pieniędzy.

Czy w Milkpol S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kadry Milkpol

Dziękujemy za zainteresowanie, informujemy że Spółka Milkpol S.A. prócz wynagrodzenia podstawowego wypłaca świadczenia dodatkowe oraz świadczenia pozapłacowe.

Doradca

Witam Jeżeli w firmie są pracownicy pomijani przy podwyżkach pensji należy im się odszkodowanie za nierówne traktowanie. Niekorzystne ukształtowanie wynagrodzenia lub innych warunków zatrudnienia, czy też pominięcie pracownika przy awansowaniu lub udzielaniu podwyżek, które naruszają zasadę równego traktowania dają pracownikowi argument do walki o odszkodowanie w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. Jako przykład do ubiegania się odszkodowania można wskazać: - lekceważenie pracownika, - pomijanie go bez powodu przy awansach, podwyżkach lub premiach, - kierowanie pracownika do pracy poniżej jego kwalifikacji, - wydawanie mu sprzecznych poleceń, - zlecanie mu niepotrzebnej pracy, - stałe i nieuzasadnione krytykowanie efektów pracy pracownika, - straszenie go zwolnieniem z pracy

@Doradca

Wszytko niżej wymienione występuje nagminnie w tej firmie 1.lekceważenie pracownika,krytykowanie przy innych pracownikach - pomijanie go bez powodu przy awansach, podwyżkach lub premiach -2.kierowanie pracownika do pracy poniżej jego kwalifikacji 3. wydawanie mu sprzecznych poleceń, zlecanie mu niepotrzebnej pracy, 4. stałe i nieuzasadnione krytykowanie efektów pracy pracownika 5. straszenie go zwolnieniem z pracy Nie polecam.

Kadry Milkpol

Dziękujemy za zamieszczenie komentarza. Bardzo nam przykro, że współpraca z nami nie spełniła Pani/Pana oczekiwań. Jesteśmy otwarci na uwagi, jednak do chwili obecnej zarówno do kierownictwa jak i Zarządu Spółki nie dotarły zgłoszenia dotyczące sposobu delegowania zadań lub kontaktów między Przełożonym a Pracownikiem. Nie były też zgłaszane żadne inne nadużycia. Zarówno premie jak i nadgodziny rozliczane są na bieżąco. Jesteśmy pewni, że sytuacje opisane można było wyjaśnić i omówić w trakcie współpracy.

@Kadry Milkpol

Wszystko było zgłaszane wielokrotnie. Patrząc na zwalniających się ze Spółki pracowników choćby w ostatnich miesiącach wszystko staje się jasne.Ktoś powinien porządnie zainteresować się tym jak traktujecie pracowników.Może wtedy innym będzie pracowało się lepiej.

Zainteresowana

Jak wygląda praca w laboratorium ??

Pensja idzie cała na konto?

@Paweł

Dziękujemy za zainteresowanie profilem Spółki Milkpol S.A., w odpowiedzi na zadane pytanie informujemy, że wypłata wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w Spółce jest wypłacana w całości na wskazane przez pracownika konto bankowe. Wypłata wynagrodzeń jest wypłacana ostatniego dnia miesiąca . .

kierowca

czy firma szuka kierowcow Kat b ??

Premier

Jeżeli pracodawca nie podejmuje żadnych działań w kierunku ochrony pracowników, a dalsza praca stwarza bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika, pracownik może powstrzymać się od wykonywania pracy do czasu usunięcia zagrożenia (art. 210 Kodeksu Pracy), za który to czas przysługuje mu wynagrodzenie

Zainteresowana

Witam, czy firma obecnie zatrudnia na produkcje ? Jestem poważnie zainteresowana pracą w tej firmie.

@Zainteresowana

Dzień dobry, W Spółce Milkpol S.A. prowadzona obecnie jest rekrutacja na stanowiska: pracownik produkcyjny, mechanik/elektromechanik, aparatowy, operator maszyn pakujących. Jeśli jest Pani zainteresowana ofertą, prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres mailowy kadry@milkpol.com.pl , udzielimy wszelkich informacji. Milkpol S.A.

Czy zdarzają się nadgodziny w Milkpol S.A.?

Milkpol S.A.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie Spółką Milkpol.S.A., w odpowiedzi informujemy, że w harmonogramach naszych pracowników mogą się pojawiać godziny nadliczbowe, wynikające z nieprzewidzianych sytuacji, jak zwolnienia lekarskie, urlopy pracowników lub nieoczekiwane zwiększone zamówienie.

Spacjalista ds kadr i płac

Informacja do Działu kadr firmy Milkpol S.A. Proszę poinformować Panie Prezes że co roku należy się pracownikom podwyżka inflacyjna .Podwyżka inflacyjna regulowana jest stopą rocznej inflacji i zostaje narzucana pracodawcom, którzy mają obowiązek zwiększyć wynagrodzenie swoim pracownikom. Zasady pożyczki inflacyjnej określane są przepisami prawa i muszą być sumiennie przestrzegane. W przypadku pożyczki inflacyjnej, która jest narzucana z góry, pracownik, któremu odmówiono wzrostu wynagrodzenia ma prawo ubiegać się o podwyższenie pensji. Jeżeli pracodawca nie zgodzi się na podwyżkę dobrowolnie, osoba zatrudniona może odwołać się do PIP lub sądu pracy. Pracodawca nie musi się znać na przepisach prawa dlatego kadry powinne poinformować o obowiązkowej waloryzacji wynagrodzeń i nie mówię tutaj o osobach z minimalnym wynagrodzeniem które podwyższzane jest innym rozporządzeniem . Jeżeli w firmie nie było takich podwyżek od kilku lat to należy się wyrównanie za poprzednie lata ,można powiedzieć że dług Milkpolu rośnie z roku na rok w stosunku do swoich pracowników

Nika
@Spacjalista ds kadr i płac

Dzwoniłam do prawnika z PIP i potwierdził to co napisane Ja podwyżki od momentu przejęcia firmy przez córki pana Prezesa nie dostałam podwyżki to jest od 2011 r Z moich wyliczeń firma w 2012 powinna dać ponad 5 % podwyżki pensji w kolejnym latach mniej ale z tych wszystkich lat wyszło ze moja pensja powinna być wyższa na dzień dzisiejszy o około 14 % jak mam 3000 zł brutto to powinnam mieć 3450 brutto czyli 450 brutto razy 96 miesiecy 40320 zł brutto no to trochę kasy mi wiszą a niech będzie takich osób 10 to juz się robi setki tysięcy zł jak coś z tym Milkpol niezrobi zgłoszę do Państwowej inspekcji Pracy nikt dla idei nie pracuje teraz wiem dlaczego za poprzednich prezesów podwyżki były co roku a nasze panie Prezes o tym fakcie że pracownikom przysługuje podwyżka inflacyjna chyba nie wiedziały i w sumie nieswiadomie prawo pracy łamią ,zobaczymy co z tym zrobią, jak to wszystko pracownikom wyrównają ?

@Nika

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienia komentarza, jesteśmy zaniepokojeni informacjami odnośnie pominięcia Pani w przyznawaniu podwyżki wynagrodzenia, Bardzo prosimy o kontakt z Działem Kadr, abyśmy mogli szczegółowo zweryfikować Pani wątpliwości. Jednocześnie informujemy, że wszelkie zmiany wynagrodzeń są przyznawane dla wszystkich pracowników. Spółka Milkpol S.A nie pomija pojedynczych pracowników przy zmianie wynagrodzeń.

sama
@Nika

Nika nie tylko ty nie dostałaś podwyżki jest sporo osób w tej samej sytuacji co ty ja juz nie mam zamiaru dłużej czekać jak w ciągu kilku tygodni Milkpol nie podejmie decyzji zgłoszę o braku podwyżek do Państwowej inspekcji Pracy Jak w firmie nie wiedzą kto a kto nie dostał a to ładny bałagan kadry mają ale PIP to wszystko wyprostuje ja chce jeszcze dodać że pensję mam wyższą od ustawowego minimum jeszcze trochę i minimalna by się zrównała z moją dobrze że przypomnieliscie o podwyżce inflacyjnej która jest o obowiązkowa dla każdego pracodawcy

wandzia
@Nika

Milkpol narazie niech sam się upora z tym bałaganem związanym z podwyżkami na zgłoszenie do PIP i sądu pracy przyjdzie czas bo jak teraz by poszło zgłoszenie to koszta dla Milkpolu by wzrosły inspektor pip może dać kare od 1000 do 30000 zł . Każdy dzień zwłoki w podjęciu decyzji w sprawie podwyżki to jest strata ale pieniążki które nam się należą są do odzyskania + odsetki .Ja też troszkę poszperałam i mogę powiedzieć że za rok 2017 podwyżka obowiązkowa powinna wynieść 2,5% za rok 2018 2 % za 2019 4% Za poprzednie lata nie mogłam znaleźć ale w styczniu na nowej umowie pensja powinna wzrosnać coś koło 18 % plus wyrównanie za poprzednie lata co Milkpol i Panie prezes z tym zrobią to trudno powiedzieć obyśmy nie musieli tego zgłaszać do PIP jak i sądu pracy

wiesiu
@wandzia

Ludzie co wy gadacie każda porządna firma daje minimum 5 % podwyżki co roku a są i takie co dają 10 % i więcej Milkpol oszczędza na pensjach napisali że co roku podwyżki to ja się zapytam ile procent wyniosła podwyżka w 2018 i w 2019 roku ? Wiecie że przy kazdej podwyżce powinni dać nową umowę o pracę podaną kwotą brutto dostał ktoś ?

@wiesiu

Milkpol wstydzi się i ci nie odpowie na pytanie ja ci odpowiem 2018 r podwyżka wyniosła 0 % 2019 r podwyżka wyniosła 0 %

Nika
@wiesiu

W sumie to Milkpol w takiej sytuacji to powinien nowe umowy z podwyżkami wręczyć po 1 Listopada a drugą 1 Stycznia w listopadzie jak nie dadzą to w Listopadzie trzeba będzie zgłosić do Państwowej Inspekcji dłużej nie ma co czekać

Zostaw merytoryczną opinię o Milkpol S.A. - Czarnocin

• Jak się pracuje w Milkpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Milkpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Milkpol S.A.
1.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Główna 162
    97-318 Czarnocin