2 24 93 5 1
Spacjalista ds kadr i płac

Informacja do Działu kadr firmy Milkpol S.A. Proszę poinformować Panie Prezes że co roku należy się pracownikom podwyżka inflacyjna .Podwyżka inflacyjna regulowana jest stopą rocznej inflacji i zostaje narzucana pracodawcom, którzy mają obowiązek zwiększyć wynagrodzenie swoim pracownikom. Zasady pożyczki inflacyjnej określane są przepisami prawa i muszą być sumiennie przestrzegane. W przypadku pożyczki inflacyjnej, która jest narzucana z góry, pracownik, któremu odmówiono wzrostu wynagrodzenia ma prawo ubiegać się o podwyższenie pensji. Jeżeli pracodawca nie zgodzi się na podwyżkę dobrowolnie, osoba zatrudniona może odwołać się do PIP lub sądu pracy. Pracodawca nie musi się znać na przepisach prawa dlatego kadry powinne poinformować o obowiązkowej waloryzacji wynagrodzeń i nie mówię tutaj o osobach z minimalnym wynagrodzeniem które podwyższzane jest innym rozporządzeniem . Jeżeli w firmie nie było takich podwyżek od kilku lat to należy się wyrównanie za poprzednie lata ,można powiedzieć że dług Milkpolu rośnie z roku na rok w stosunku do swoich pracowników

Tak14Nie5
Nika
@Spacjalista ds kadr i płac

Dzwoniłam do prawnika z PIP i potwierdził to co napisane Ja podwyżki od momentu przejęcia firmy przez córki pana Prezesa nie dostałam podwyżki to jest od 2011 r Z moich wyliczeń firma w 2012 powinna dać ponad 5 % podwyżki pensji w kolejnym latach mniej ale z tych wszystkich lat wyszło ze moja pensja powinna być wyższa na dzień dzisiejszy o około 14 % jak mam 3000 zł brutto to powinnam mieć 3450 brutto czyli 450 brutto razy 96 miesiecy 40320 zł brutto no to trochę kasy mi wiszą a niech będzie takich osób 10 to juz się robi setki tysięcy zł jak coś z tym Milkpol niezrobi zgłoszę do Państwowej inspekcji Pracy nikt dla idei nie pracuje teraz wiem dlaczego za poprzednich prezesów podwyżki były co roku a nasze panie Prezes o tym fakcie że pracownikom przysługuje podwyżka inflacyjna chyba nie wiedziały i w sumie nieswiadomie prawo pracy łamią ,zobaczymy co z tym zrobią, jak to wszystko pracownikom wyrównają ?

Tak12Nie4
Nazwa działu: Finanse
@Nika

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienia komentarza, jesteśmy zaniepokojeni informacjami odnośnie pominięcia Pani w przyznawaniu podwyżki wynagrodzenia, Bardzo prosimy o kontakt z Działem Kadr, abyśmy mogli szczegółowo zweryfikować Pani wątpliwości. Jednocześnie informujemy, że wszelkie zmiany wynagrodzeń są przyznawane dla wszystkich pracowników. Spółka Milkpol S.A nie pomija pojedynczych pracowników przy zmianie wynagrodzeń.

Tak3Nie10
sama
@Nika

Nika nie tylko ty nie dostałaś podwyżki jest sporo osób w tej samej sytuacji co ty ja juz nie mam zamiaru dłużej czekać jak w ciągu kilku tygodni Milkpol nie podejmie decyzji zgłoszę o braku podwyżek do Państwowej inspekcji Pracy Jak w firmie nie wiedzą kto a kto nie dostał a to ładny bałagan kadry mają ale PIP to wszystko wyprostuje ja chce jeszcze dodać że pensję mam wyższą od ustawowego minimum jeszcze trochę i minimalna by się zrównała z moją dobrze że przypomnieliscie o podwyżce inflacyjnej która jest o obowiązkowa dla każdego pracodawcy

Tak13Nie3
wandzia Nowy wpis
@Nika

Milkpol narazie niech sam się upora z tym bałaganem związanym z podwyżkami na zgłoszenie do PIP i sądu pracy przyjdzie czas bo jak teraz by poszło zgłoszenie to koszta dla Milkpolu by wzrosły inspektor pip może dać kare od 1000 do 30000 zł . Każdy dzień zwłoki w podjęciu decyzji w sprawie podwyżki to jest strata ale pieniążki które nam się należą są do odzyskania + odsetki .Ja też troszkę poszperałam i mogę powiedzieć że za rok 2017 podwyżka obowiązkowa powinna wynieść 2,5% za rok 2018 2 % za 2019 4% Za poprzednie lata nie mogłam znaleźć ale w styczniu na nowej umowie pensja powinna wzrosnać coś koło 18 % plus wyrównanie za poprzednie lata co Milkpol i Panie prezes z tym zrobią to trudno powiedzieć obyśmy nie musieli tego zgłaszać do PIP jak i sądu pracy

Tak10Nie3
wiesiu Nowy wpis
@wandzia

Ludzie co wy gadacie każda porządna firma daje minimum 5 % podwyżki co roku a są i takie co dają 10 % i więcej Milkpol oszczędza na pensjach napisali że co roku podwyżki to ja się zapytam ile procent wyniosła podwyżka w 2018 i w 2019 roku ? Wiecie że przy kazdej podwyżce powinni dać nową umowę o pracę podaną kwotą brutto dostał ktoś ?

Tak8Nie3
Ania Nowy wpis
@wiesiu

Milkpol wstydzi się i ci nie odpowie na pytanie ja ci odpowiem 2018 r podwyżka wyniosła 0 % 2019 r podwyżka wyniosła 0 %

Tak5Nie3
Nika Nowy wpis
@wiesiu

W sumie to Milkpol w takiej sytuacji to powinien nowe umowy z podwyżkami wręczyć po 1 Listopada a drugą 1 Stycznia w listopadzie jak nie dadzą to w Listopadzie trzeba będzie zgłosić do Państwowej Inspekcji dłużej nie ma co czekać

Tak8Nie1
Doradca

Witam Jeżeli w firmie są pracownicy pomijani przy podwyżkach pensji należy im się odszkodowanie za nierówne traktowanie. Niekorzystne ukształtowanie wynagrodzenia lub innych warunków zatrudnienia, czy też pominięcie pracownika przy awansowaniu lub udzielaniu podwyżek, które naruszają zasadę równego traktowania dają pracownikowi argument do walki o odszkodowanie w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. Jako przykład do ubiegania się odszkodowania można wskazać: - lekceważenie pracownika, - pomijanie go bez powodu przy awansach, podwyżkach lub premiach, - kierowanie pracownika do pracy poniżej jego kwalifikacji, - wydawanie mu sprzecznych poleceń, - zlecanie mu niepotrzebnej pracy, - stałe i nieuzasadnione krytykowanie efektów pracy pracownika, - straszenie go zwolnieniem z pracy

Tak15Nie4

Czy Milkpol S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza, 95% osób pracujących w Spółce Milkpol S.A. to osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiamy Dział kadr Milkpol S.A.

Admin

Witam Czy firma Milkpol po podniesieniu płacy minimalnej do 2600 brutto czyli ponad 15% od przyszłego roku dla najmniej zarabiających przewiduje podwyżki pensji dla dla reszty pracowników których pensja wynosi więcej niż ustawowe minimum i o ile procent czekamy na informację od przedstawiciela firmy jak i samych pracowników pozdrawiam

Tak13Nie3
Kier
@Admin

Informuję że narazie cisza w Milkpolu na temat podwyżek do Bożego Narodzenia Milkpol powinien poinformować swoich pracowników na jaką podwyżke mogą liczyć pracownicy którzy zarabiają więcej niż ustawowe minimum bo oni co roku mają podwyżki a reszta załogi od kilku lat czeka na podwyżki

Tak7Nie3
przewodniczący
@Admin

Nie będzie podwyżek to się związek założy pracownicy są za , (usunięte przez administratora), firmy której nie stać na godziwe wynagrodzenia dla swoich pracowników (usunięte przez administratora) siedzi cicho to niedobrze świadczy o firmie ja po świętach się odezwę i zdam relację czy faktycznie podwyżki w roku 2020 są przewidziane w Milkpolu i ile procent

Tak7Nie4
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
issa

Macie rację jak do końca roku nie będzie powyżek dla wszystkich pracowników to w przyszłym roku trzeba chyba będzie założyć związek zawodowy. A dla osoby ze związku zawodowego pani prezes będzie musiała wygospodarować pokój i płacić pensję wtedy będzie miał kto walczyć o godną pensję jak firmy nie stać na podwyżki co roku to lepiej niech kto inny przejmie firmę .Kto za podwyżkami w firmie klika uśmiech Pozdrawiam Panią prezes która ma klapki na oczach no ale cóż jak na nowe samochody jest a na podwyżki niema lepiej udawać że wszyscy zadowoleni

Tak10Nie4
Duda

Proponuję założyć związek zawodowy w firmie Milkpol bo nie ma kto za was pracowników walczyć o podwyżki 5 powodów, dla których warto jest wstąpić do związku zawodowego (zorganizować się w związek zawodowy) i przyłączyć się do NSZZ Solidarność: Pomoc silnej grupy w razie problemów w pracy. Większa możliwość wynegocjowanie lepszych warunków pracy, bądź podwyżki Pomoc w razie dyskryminacji, przemocy, czy też niesprawiedliwego traktowania. Możliwość pomocy innym pracownikom. Możliwość skorzystania z porad ekspertów działających w związku, a także prawników.

Tak16Nie3
rada
@Duda

Pracownicy chcą związku jak do końca roku nie będzie podwyżki pensji dla wszystkich pracujących a nie tylko dla zarabiających to trzeba będzie chyba wprowadzić związek zawodowy oni są wprawieni w załatwianiu takich spraw jak firmy nie stać na podwyżki to oni znajdą który przejmie firmę a Panie prezes do biedronki na kasę jak firmą nie potrafią zarządzać

Tak10Nie4
@rada

Tą nagonkę prowadzi chyba jakiś były pracownik, który nie ma pojęcia, co obecnie dzieję się w firmie. Była odpowiedź Działu Kadr odnośnie podwyżek. Chyba nawet były podane daty podwyżek. Jeśli komuś coś nie pasuje, może się zgłosić osobiście a nie wypisywać bzdury w internecie. W internecie każdy jest bohaterem, a w realu nie ma odwagi. Ja i moje koleżanki i koledzy dostali podwyżki, pensje są zawsze wypłacane na czas. Nie wiem o co chodzi?

Tak3Nie14
@Pracownik

Odpowiedź kadr w sprawie podwyżek (usunięte przez administratora) nie było podwyżek (usunięte przez administratora)ludzie mają cierpliwość ale do czasu

Tak9Nie2
rolnik

Mlkpol oddawaj moje pieniążki za mleko nie jestem instytucją charytatywną długo mam czekać może mam naliczać odsetki karne ? Co się z Milkpolem porobiło za starych prezesów takich wianków nie było nie pozdrawiam

Tak9Nie
@rolnik

Wszystkie przelewy wyszły w terminie (potwierdzenia do wglądu w księgowości). Jeśli jest Pan członkiem Grupy Producenckiej proszę pytać u Waszej Pani Prezes. Gdyby jednak miał Pan jakieś pytania prosimy o kontakt z Biurem w Łodzi. Pozdrawiamy.

Tak4Nie7
pracownicy

Firma Milkpol - kadry (usunięte przez administratora) żadnej podwyżki w lutym nie było napisali że były, żeby dobrze w opiniach wyglądało. Jak szanownego Milkpolu nie stać na podwyżki to niech się przyzna bo załodze nerwy puszczają jak czytają że podwyżki były a ich wcale nie było Trzeba będzie napisać do Krajowej Izby Gospodarczej że Milkpol nie zasługuje na nagrodę Fair play w sprawie nieprawdziwych informacji na temat podwyżek może przedstawiciele Izby zerkną czy były podwyżki i od kiedy bo parę lat ludzie pracuja za tą samą pensję

Tak11Nie1
Dyrek

Panie adminie informuję że podwyżek za rok 2019 do dnia dzisiejszego w firmie Milkpol brak

@Dyrek

Witam informujemy, że ostatnia zmiana wynagrodzeń (podwyżka) w roku 2019 została wprowadzona z dniem 01.02.2019. Pozdrawiamy Dział Kadr Zespół Milkpol S.A.

Tak2Nie14
Admin

Witamy Czy firma Milkpol przewiduje podwyżki pensji w roku 2019 jeżeli tak to w którym kwartale i o ile procent dziękujemy za informację Pozdrawiamy

milasek
@Admin

Chyba nie chcą dać pracownikom podwyżek muszą przecież nowe samochody kupować

Tak1Nie7
Balbinka
@Admin

Milkpol cicho siedzi widocznie nie ma nic do zaproponowania swoim pracownikom w sprawie podwyżki pensji

Tak1Nie4
Nika
@Balbinka

Panie Prezes proszę pamiętać że jak tata był prezesem to podwyżki były co roku i każdy pracownik je otrzymywał procentowo jak wam szkoda dać pracownikom podwyżki wystarczy powiedzieć a że cicho pod miotłą siedzicie to świadczy o waszym nieprofesjonalnym zarządzaniu firmą pozdrawiam

Tak2Nie1
Nazwa działu: Produkcja
@Admin

Informuję że na dzień dzisiejszy w firmie Milkpol podwyżek pensji nie było

Instruktor

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w dziale skupu mleka. Czy jest możliwość podjęcia pracy w Państwa firmie na stanowisku Instruktor służby surowcowej? Posiadam 10 letnie doświadczenie na ww stanowisku pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Gienek
@Instruktor

Daj sobie spokój z tą firmą byłbyś osobą pozaprodukcyjną jedną i to samą pensję byś miał przez kilka lat bez podwyżki

@Instruktor

Dzień dobry, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Kadr lub z Kierownikiem Zakładu Produkcyjnego. Pozdrawiamy.

Instruktor
@MILKPOL S.A.

Witam. Porozmawiać zawsze można o warunkach ewentualnej współpracy... lecz nie jest to miejsce tutaj na forum. Pozdrawiam serdecznie ????

Admin

Witamy.Czy firma Milkpol przewiduje bony na święta dla pracowników w tym roku ? Dziękujemy za odpowiedź

Milkpol
Nazwa działu: Finanse
@Admin

Dziękujemy za zainteresowanie naszym profilem. W odpowiedzi na pytanie Spółka Milkpol S.A informuje, że w planie rocznych wydatków z Zakładowego Funduszu Socjalnego na rok 2019 przewidziano bony świąteczne dla pracowników jedynie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiamy Milkpol S.A

TakNie7

Firma wyjaśniła kto dostał podwyżki i które osoby zostają pomijane czy w tym roku też tak będzie ? że nie wszyscy dostaną podwyżki ?

Tak14Nie

Joguś

JOGO chętnie przyjmie do pracy Zapraszamy. Proponujemy wyższe pensje w zależności od stanowiska pracy

Tak19Nie

Milkuś
@Joguś

Aaa...To już wiemy, kto rozpętał tę burzę nieprawdziwych informacji :). Trochę słabe praktyki nawet jak na konkurencję. Z tego, co mi wiadomo to pracownicy ŁSM starają się o pracę u nas. Pozdrawiam serdecznie :).

Tak6Nie6

pracownicy

obecny zadowolony pracownik pewnie zadowolony bo podwyżke dostał a co z tymi osobami co nie dostali mają siedzieć cicho ? Jakby Milkpol dawał wszystkim pracownikom podwyżki to nikt by nic nie pisał na forum na pracę nie narzekamy tylko na podwyżki dla wybranej grupy pracowników prawda w oczy kole, kadrowa dobrze wie kto dostał podwyżki a kto nie zawsze można sprawdzić Pozdrawiamy obecnego zadowolonego pracownika

Obecny pracownik firmy

Podwyżki jakie podwyżki podwyżek pensji w ubieglym roku oficjalnie dla wszystkich pracujących w firmie Milkpol nie było wstyd

Tak15Nie1

@Obecny pracownik firmy

Podpowiesz nam, na jakie warunki finansowe mogą liczyć przyszli pracownicy na różnych stanowiskach czy istnieje szansa aby w nowym roku pensje uległy zmianie na lepsze? W wielu firmach okres pierwszego kwartału nowego roku jest czasem podwyżek, stąd moje pytanie.

obecny zadowolony pracownik
@Obecny pracownik firmy

Wstyd to prawda.Wstyd,że pracownicy piszą takie rzeczy w sieci o swoim pracodawcy. Tacy jesteście odważni tylko na forum.Jak wam nie pasuje praca w naszej firmie to czas na zmiany.Nikt za takimi ludźmi tutaj płakał nie będzie. Pozdrawiam i żegnam. Szkoda czasu.Nie będę zniżać się do Państwa poziomu.

Tak6Nie2

Pracownicy

Kto powiedział że pracownicy produkcji dostają podwyżki ? Obecny pracownik firmy powiedział że pracownicy mający wkład w pomnażanie zysków firmy dostają podwyżki i dobrze ze podwyżkę dostał to się ciesz za to nie wszyscy mają takiego farta żeby podwyżki otrzymać ,pracownicy produkcji i handel pewnie otrzymali podwyżki i te osoby które wskazała pani prezes oficjalnych podwyżek w fimie nie było ile procent wyniosła podwyżka pensji ?

Admin

Czemu tylko pracownicy produkcji którzy są wkładem w pomnażanie zysku firmy. otrzymują podwyżki pensji a inni są pomijani ? Oni nie zasługują na podwyżki . Czy firma Milkpol przewiduje podwyżki w 2019 r. Większość firm przewiduje podwyżki w pierwszym kwartale 2019 jak wygladaja place firmie Milkpol czekamy na opinie

@Admin

Kto powiedział,że tylko pracownicy produkcji dostają podwyżki?Nie jestem pracownikiem produkcji i dostaje podwyżki.Moje koleżanki i koledzy również.Proszę o konkrety.Jakie działy nie dostały?Bicie piany.

Tak3Nie

Kierownik TB

Nikt nie pisze bzdur na temat podwyżek w firmie Milkpol - Obecny pracownik firmy potwierdził tylko swoim wpisem że firma daje podwyżki tylko pracownikom produkcji reszta jest pomijana proszę powiedzieć ile procent niby w październiku 2018 została podniesiona pensja pracownikom niby wszystkim co nie jest prawdą pozdrawiam

Tak14Nie

Zawiedziona
@Kierownik TB

To w październiku 2018 i wcześniejszych latach były jakieś podwyżki pensji ? Ile procent ? Ktoś coś wie ? że też ja się jej nie może mieli dać ale zapomnieli

Tak4Nie

SZYBCIEJ SZYBCIEJ(usunięte przez administratora)

Ela

Podwyzki są ale nie dla wszystkich pracujących w firmie Milkpol nikt nie zaprzecza że podwyżek nie ma tylko nie wszyscy je otrzymują i o nich firma zapomina a ludzie się boją upomnieć o podwyżkę pozdrawiamy

@Ela

Zapraszam na rozmowę do firmy.Nie ma się czego bać.Nikt poważny nie załatwia takich tematów w sieci. Pozdrawiam i apeluję o rozsądek.

Ania
@Ela

Poważna firma daje podwyżki wszystkim pracownikom a nie tylko wybranym działom, inne działy nie zasługują na podwyższenie pensji od kilku lat hmm ? Gdyby wszyscy dostawali podwyżki nikt by tutaj nie pisał niby w październiku 2018 r była podwyżka tylko ja jestem ciekawa które lub który dział je otrzymał bo ja jak i inne osoby do tej pory otrzymują pensję bez żadnej podwyżki pensji a wszystko drożeje niestety pozdrawiam osobę podpisującą Obecny pracownik firmy pewnie otrzymała podwyżkę zazdroszczę chodów u pani prezes

@Ania

Nie jest zabronione pisanie podań o podwyżkę,które należałoby umotywować swoim wkładem w pomnażanie zysku firmy jeśli rzeczywiście została Pani pominięta choć bardzo w to wątpię.Kolejny raz apeluję o rozsądek w pisaniu bzdur na temat firmy Milkpol. Pozdrawiam.

Obecny pracownik firmy Milkpol

Witam, Jestem od kilku lat pracownikiem firmy Milkpol Czarnocin. Zapewniam Państwa, że podwyżki były teraz i wcześniej również. Jeśli tak źle komuś z nami to zawsze może odejść. Rynek pracy jest otwarty. Idźcie i zarabiajcie więcej, bierzcie te super podwyżki w innych firmach. Psujecie to, co my przez te kilka lat budujemy. Jesteśmy jednym zespołem. Ludźmi, którzy powinni grać do jednej bramki, wspierać się i razem walczyć, a Wy co robicie? Jak można takie rzeczy wypisywać o swoim pracodawcy, który w obecnej chwili karmi wasze rodziny? Wstyd. Nie chce mi się wierzyć, że te wszystkie złe rzeczy napisała osoba z Milkpolu. Nasze Panie Prezes są otwarte na ludzi. Można z nimi porozmawiać zarówno na tematy zawodowe jak i osobiste. Nigdy nie zawiodły. Zapraszamy zatem do biura w sprawie podwyżek, problemów zawodowych czy osobistych bo to nie jest odpowiednie miejsce do rozwiązywania problemów – zwłaszcza ,których nie ma. I love this Job. I’m happy to be here  Pozdrawiam

Tak9Nie3

Pracownicy

Informujemy że Milkpol nie dał wszystkim swoim pracownikom podwyżek , tak jak we wcześniejszym wpisie Milkpolu że podwyżki otrzymali pracownicy produkcyji i około produkcyjni reszta pracowników zostaje od kilku lat pomijana przy podwyżkach pensji i dalej czekamy może coś w tym roku się zmieni w tym temacie Pozdrawiamy Panią Prezes

Tak17Nie

Admin

Jak wygląda praca w firmie Milkpol ? Są jakieś nowe miejsca? Jak wygląda sprawa podwyżek dla pracowników ? czy firma oferuje karty Multisport czy jakieś inne bonusy ? Oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich? A Milkpol milczy na temat podwyżek tylko napisali że zmieniają wynagrodzenia tylko czy w dól czy w górę ? Pozdrawiamy i czekamy na opinie również Milkpolu

@Admin

Dzień dobry cieszymy się z zainteresowania Firmą Milkpol S.A. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik produkcyjny oraz operator maszyn-aparatowy, miejsce pracy Czarnocin. Natomiast sprawę zmiany wynagrodzenia -podwyżek wyjaśniliśmy już w innym komentarzu. Wracając do pytania o bonusy, niestety nie posiadamy w pakiecie świadczeń pozapłacowych karty Multisportu, jednakże staramy się rozszerzać pakiet bonusów pracowniczych. Obecnie w ofercie mamy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Kasę Zapomogowo Pożyczkową, a także Pracowniczy Program Emerytalny finansowany całkowicie ze środków Pracodawcy. Pozdrawiamy Milkpol S.A.

Jan
@Milkpol S.A.

Witam na jakie zarobki może liczyć aparatowy

@Jan

Dzień dobry w celu omówienia szczegółów dotyczących zatrudnienia na stanowisku aparatowy prosimy o kontakt z Zakładem w Czarnocinie. Pozdrawiamy Milkpol S.A.

Maciek
@Jan

Janek ja dzwoniłem do nich o prace jako aparatowy potem byłem na rozmowie to co mi zaproponowali to śmiech na sali w JOGO dostałem 300 zł więcej plus 10 % premii a oni tylko 5 procent hahaha popłakałem się ze śmiechu w JOGO potrzebują ludzi do pracy jak chcecie więcej zarobić niż w Milkpolu to JOGO chętnie was przyjmie

Admin

@Aszanti 17.12.2018 23:09 To jest przykre co piszesz Aszanti że firma nie daje wam podwyżek i jeszcze wam pensje obniżyła przez zamrożenie premii , w tych czasach poważne firmy zaczynają dbać o pracownika bo o niego coraz trudniej na każdym stanowisku Życzymy pracownikom Milkpolu w przyszłym roku podwyżki pensji i przywrócenia premii, może firma ma jakieś plany co do podwyżek w 2019 r , ale umiejętnie omijają ten temat Pozdrawiamy

@Admin

Pragniemy się odnieść do zarzutów zamieszczonych na profilu Firmy Milkpol S.A dotyczących braku podwyżek oraz wstrzymanych premii. Informujemy, że premie dla wszystkich Pracowników są wypłacane regularnie w cyklach miesięcznych w wysokości 5% od podstawy wynagrodzenia, jednocześnie informujemy, że premie nie były wstrzymywane ani zawieszane. Oprócz tego wypłacane są również premie uznaniowe, o które wnioskują kierownicy poszczególnych działów. Nasi Pracownicy otrzymują co miesiąc paski z wypłatą wynagrodzenia gdzie można samodzielnie sprawdzić wysokość otrzymanej pensji i premii. Jeśli Pracownicy mają jakieś uwagi i je zgłaszają, natychmiast je wyjaśniamy. Chcielibyśmy również przypomnieć terminy zmian wynagrodzeń dla Pracowników produkcyjnych oraz działów powiązanych z procesem produkcyjnym, podwyżki zostały wprowadzone w m-cu wrześniu 2016 r., maju 2017 r. oraz październiku 2018 r., również w maju 2017 r. został wprowadzony dodatkowy składnik wynagrodzenia tj. dodatek stażowy który pozwala docenić naszych Pracowników oraz wieloletnią współpracę z nimi. Na wszystkie wątpliwości związane ze zmianami wynagrodzeń odpowie dział kadr lub prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym. Zarzuty dotyczące braku podwyżek uważamy za bezpodstawne i nieprawdziwe. Zmuszeni jesteśmy poruszyć sprawę nagrody Przedsiębiorstwa Fair Play którą otrzymujemy od wielu lat co roku i otrzymaliśmy również w roku 2018. Nagroda ta zostaje przyznana na podstawie szczegółowych audytów, dokładnej weryfikacji dokumentacji, a także na podstawie rozmów z pracownikami. Oceną rzetelności Firmy zajmują się niezależni eksperci. Pozdrawiamy Milkpol S.A.

Tak8Nie1

Ela
@Admin

Milkpol zapomniał dodać że kiedyś premia wynosiła 10 procent i została obniżona do 5 procent. No podwyżki to dostali na produkcji

Anka
@Ela

Tak było ale to za czasów jak pan Prezes żył a pani przes pewnie nie wiedziała że tymczasowo to miało być i dalej jest tylko 5 % :(

Pracownicy

Czy na święta firma szykuje jakieś podwyżki ? Czy mamy sie obejść smakiem jak zwykle może pani prezes się ustosunkuje do zapytania pracowników bo nie wiemy czy iść do pracy do biedronki lub lidla

Tak28Nie

@Pracownicy

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Informujemy, że Spółka Milkpol S.A. cyklicznie podwyższa wynagrodzenia swoim pracownikom. Prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym w celu wyjaśnienia wątpliwości w tej sprawie. Pozdrawiamy, Milkpol S.A.

@Milkpol S.A.

Czy wszyscy pracownicy dostają podwyżki co roku czy tylko część ? to jest ważna sprawa dla przyszłych pracowników

@Admin

Dzień dobry zmiany wynagrodzeń wprowadzane są z podziałem na działy, nie zawsze uwzględniane są wszystkie jednym czasie, jednak przy podwyżkach są uwzględniani wszyscy pracownicy. Pozdrawiamy Zespół Milkpol S.A.

@Milkpol S.A.

Dziękujemy za informację Czy w tym roku w waszej firmie były podwyżki pensji ? jeżeli tak to o ile procent i czy wszyscy pracownicy je otrzymali ? czy jakieś działy zostały pominięte ? Pozdrawiamy

Tak9Nie

@Admin

Dzień dobry w bieżącym roku przy zmianie wynagrodzeń uwzględnione zostały wszystkie działy . Pozdrawiamy Milkpol S.A.

Tak3Nie

@Milkpol S.A.

Dziękujemy za odpowiedź Na czym polegały zmiany wynagrodzeń ? bo nic państwo nie odpowiedzieli na pytanie na temat podwyżek przez słowa w bieżącym roku przy zmianie wynagrodzeń uwzględnione zostały wszystkie działy - produkcja , magazyn ,kierowcy ,księgowość , kadry ,handel znaczy mamy rozumieć że te działy zostają uwzględniane przy podwyższkach pensji ? Ile procent wyniosła podwyżka pensji za bieżący rok ? Pozdrawiamy czekamy na informacje jak i przyszli pracownicy

Mariola
@Milkpol S.A.

To w tym roku były podwyżki serio ? bo ja jakoś zmiany w wypłacie nie zauważyłam zmiany w wynagrodzeniach może i były , może i z podziałem na działy , ale nie wszyscy dostali podwyżki tak się zastanawiam w którym miesiącu było ogłoszone że od tego miesiąca firma daje podwyżkę swoim pracownikom ? ile procent niby poszły w górę wynagrodzenia w Milkpolu ? ktoś coś wie na ten temat ? może Milkpol powie w którym miesiącu były podwyżki jak nie odpowiedzą to wiecie co to znaczy

@Mariola

Dziękujemy za pozostawienie komentarza, w celu wyjaśnienia wątpliwości odnośnie zmian wynagrodzeń prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiamy Milkpol.S.A.

Aszanti
@Milkpol S.A.

Potwierdzam co mówiły koleżanki wcześniej w tym roku jak i kilka lat do tyłu podwyżek nie było zmiana wynagrodzeń polegała na wstrzymaniu wypłacania premii i do tej pory nie zostałą przywrócona Plus dla firmy jest taki że dają bony na święta i paczki dla dzieci Szkoda tylko że panie prezes nie widzą tego że za pensje coraz mniej można kupić ,siła nabywcza pensji w Milkpolu spada niestety a podwyżki żywnośći i prądu itd są co roku i coraz mniej możemy kupić Miejmy nadzieję że w przyszłym roku panie prezes dadzą swoim pracownikom podwyżki bo w tym nie ma chyba już co liczyć Milkpol dostał w tym roku nagrode Przedsiębiorstwo Fair Play 2018 tylko za co ? firma nie jest Przedsiębiorstwem Fair Play dla swoich pracowników trzeba bedzie napisać do nich co przyznają nagrode co i jak że tak różowo to wcale nie jest Tak więc czekamy na podwyżkę chociaż w 2019 r Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku miejmy nadzieje że z podwyżką

Jagna

ja się modle co roku o podwyżkę jeszcze troche i nie bede miała co do garnka włozyć słyszałam że konkurencja lepiej płaci u nas zarobki spadły niestety a nasza firma kiedys najlepiej płaciła niż inne firmy z branży mleczarskiej troche przykro ze tak panie prezes sie nie przejmuja pracownikami

Tak23Nie

Praca fajna... Szkoda że zwalniają ludzi po 3 latach pracy... Oddanej pracy... bo są nagle nie,, elastyczni,, czytaj nie chcą pracować bez zastępstwa po 13h..... No cóż wielka szkoda..

Tak2Nie

Meg

Tak sobie czytam te niektóre komentarze i mam taką uwagę: wydaje mi się, że nick King i Ach to jedna i ta sama osoba. Chyba mało prawdopodobne jest, żeby tego samego dnia (a raczej nocy, bo jeden wpis jest z godz. 03.06 a drugi z 03.11) praktycznie o tej samej porze pisały dwie różne osoby. Nigdy wcześniej ani później się to nie zdarzało. Zatem mam prośbę do wszystkich, którzy oceniają swoich pracodawców, żeby te opinie były faktycznie rzetelne a nie były opiniami byłych sfrustrowanych pracowników. Teraz chyba nie zwalnia się pracownika ot tak? Pamiętajcie, że zaglądają tu ludzie, którzy faktycznie szukają pracy.

Ella
@Meg

Sfrustrowani pracownicy są dzięki pani prezes M i wydaje mi się że ona wie dlaczego

Tak17Nie

Mimi
@Meg

O i prezes się odezwała widać wie żenie jest wporzadku w stosunku do ludzi hehehe, niech lepiej powie kiedy ostatnio podwyżki pensji były jeszcze troszkę i sama będzie pracować pozdrawiam

Życzliwa

Mój partner był kierowca magazynierem i kim było trzeba a zatrudniał się na kierowcę. Został zwolniony bo potrzebował dnia wolnego na żądanie bo miałam wypadek samochodowy. Pani prezes ma gdzieś wszystko. To jest (usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu bo tylko szkoda czasu i zdrowia.

Tak26Nie

King
@Życzliwa

No to przerąbane a prawnie mogła tak zrobić żeby zwolnić ? bez przyczyny to juz prawie mobbing do sądu ja podac mąż do psyhiatry niech idzie ze przez to ma problemy i prezeska udupiona że hej

@King

Odnosząc się do zarzutów i negatywnych wypowiedzi jakoby osoba zatrudniona na stanowisku kierowcy, o której pisze we wpisie osoba pod pseudonimem Życzliwa została zwolniona „bo potrzebowała dnia wolnego na żądanie” informujemy, iż umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, na wyraźną prośbę Pracownika, który wielokrotnie informował Pracodawcę o zamiarze wyjazdu do pracy za granicę. Pracownik pod porozumieniem złożył swój podpis dobrowolnie.

Jola
@MILKPOL S.A.

Tak tak tak a życzliwa tak dla hecy napisała że cytuje ( Został zwolniony bo potrzebował dnia wolnego na żądanie bo miałam wypadek samochodowy. Pani prezes ma gdzieś wszystko ) a umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, na wyraźną prośbę Pracownika >>> prędzej na polecenie pani prezes zeby podpisał bo jak nie to .....dopowiedzcie sobie ja wierze Życzliwej nie pani prezes ona nie liczy się z ludźmi ma ich w wielkim poważaniu że tak łagodnie powiem

Zostaw opinię o Milkpol S.A. - Czarnocin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie