Amelia Cukiernia Sp. z o.o.

Opinie o Amelia Cukiernia Sp. z o.o.

Kasia

Cukiernia Amelia dowozi we wszystkie dni tygodnia, co bardzo mnie ucieszyło.Urodziny synka wypadały akurat w niedzielę i dzięki ich dostawie miałam pewność że tort jest świeży. Wygląd zrobił wrażenie. Znakomity zarówno w smaku jak i wizualnie.

Sylwia

Wspaniałe tory, wyśmienite. Wykoanywali tort na moje wesele i jestem bardzo zadowolona z wyboru ich cukierni na wykoannie tortu weselnego, tort smakował wszystkim gościom, a wyglądał cudownie, to profesjonalna i rzetelna cukiernia

Zostaw opinię o Amelia Cukiernia Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amelia Cukiernia Sp. z o.o.