Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Aldona

Jestem bardzo zadowolona z imprezy zorganizowanej przez p. Leszka Młodzianowskiego. Od samego początku rewelacyjny kontakt z właścicielem, profesjonalne podejście i bardzo miły personel. Polecam!

Współpraca z p. Leszkiem Młodzianowskim to czysta przyjemność. Profesjonalizm, sumienność i rzetelność czynią Zbójnicki Szlak firmą godną zaufania.

Klara

Świetna atmosfera i profesjonalizm w każdym detalu.

"Zbójnicki napad" był prawdziwym zaskoczeniem. Kulig rozpoczął się spokojnie. Z pochodniami, nocą i w wyśmienitym towarzystwie. Natomiast późniejsza zabawa w "Kolibie" przerodziła się w prawdziwą zbójnicką imprezę, którą rozkręcała świetna góralska kapela. W trakcie nastąpił "zbójnicki napad", który wszyscy mile wspominamy, bo "Janosik" okazał się być prawdziwą duszą towarzystwa. Prowadził tak ciekawe zabawy, że oderwał wszystkich od stołów. Było bardzo fajnie, na pewno jeszcze nie raz skorzystam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kliencizkuliguwalentynkowego

Przykro Nam to napisać ale myślę że warto podzielić się z Państwem Nasza opinią (usunięte przez administratora) Wraz ze znajomymi zarezerwowalismy u Pana Leszka kulig walentynkowy z pochodniami na dwie pary, po opłaceniu samego kuligu Pan Leszek zaproponował Nam miejsce noclegowe w hotelu na miejscu kuligu, pomyslelismy że fajna opcja bo nie będziemy musieli brać taksówek i nie potrzebnie płacić i generować koszty. Przelałem Panu Leszkowi pieniądze za hotel a od niego dostałem potwierdzenie miejsca hotelowego dla 4osob. Po przyjeździe na miejsce tzn do hotelu okazało się że nie mamy pokoi ponieważ Pan Leszek nie dogadal się z właścicielem hotelu i ten nie zarezerwowoal dla niego miejsc tym samym zostaliśmy na lodzie a do kuligu została nam godzina czasu....Pan Leszek po kontakcie telefonicznym załatwił nam nocleg ale w oddalonym o kilka km hotelu tym samym musieliśmy skorzystać z taksówek co wygenerowalo niemale koszty bo w dwie strony dla 4osob wyszło 200zl!!!!Chyba mają tam jakaś specjalna taryfę nocną!!!!!Dam kulig uznajemy za udany, impreza po nim super a jeśli chodzi o samo jedzenie no to pozostawie to już bez komentarza...

Ledana77

Miałam przyjemność współpracować z panem Leszkiem Młodzianowskim, szefem BP Zbójnicki Szlak w Żywcu. Praca dawała mi wiele satysfakcji. Współpraca z panem Leszkiem to przyjemność. Jeśli chodzi o firmę to rzetelność, sumienność, uczciwość, dbałość o klienta.

Angelika

Wspaniałe imprezy, pyszne jedzenie i pozytywna energia. Zbójnicki szlak zapewnia wyjazdy na najwyższym poziomie. Najbardziej podobał mi się występ kapeli góralskiej. Gorąco polecam!

kowal

super organizacja . swietna impreza , pozdrawiam

Kasia Hańczak

Doskonała organizacja imprez, profesjonalizm i pozytywny klimat. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość wyjazdów.

Peter

Genialny kulig, super jedzenie, obsługa bardzo dobra, trasa kuligu w Istebnej przepiękna. Wszystko na 5 + PETER!

Bożena

Jest dzień przed wyjazdem na Sylwestra i dzisiaj dowiedziałam się podczas rozmowy telefonicznej od Pani pośrednik , że pokój 4 -osobowy zarezerwowany przez nas posiada dwa łóżka pojedyncze i jedno łóżko piętrowe. Nie zostałam poinformowana o tym podczas rezerwacji pokoju a jest to dla nas, osób po 50 -ce nie do przyjęcia. Gdybyśmy wiedzieli to wcześniej to wybralibyśmy inną ofertę. (usunięte przez administratora)

LESZEK MŁODZIANOWSKI
@Bożena

Dostała pani najlepszy pokój bez łóżek piętrowych. Dlatego proszę o przeprosiny i o odwołanie pani wpisu. Jest to bardzo krzywdząca opinia mnie jako organizatora oraz moich pracowników. Nie życzymy sobie wpisów które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Włożyliśmy mnóstwo serca w organizację tego pakietu. Jest nam bardzo przykro że niesprawiedliwie nas pani oceniła. Leszek Młodzianowski

Zamówiłam kapele Zbojow na wesele mojej siostry jako niespodziankę Od samego początku kontakt i wszelkie formalności prowadzone z Panem Leszkiem były bardzo profesjonalnie.. Jak kapela dotarła na miejsce wszyscy goście wylądowali na parkiecie.. Było 6 osób z kapeli każda z porządnym instrumentem a co za tym idzie grali i śpiewali niemozliwie..z racji iż wesele było w okolicy Krakowa, połowa gości jakby znała klimaty a dla drugiej była to nowość ale absolutnie wszyscy byli zachwyceni. Górale zrobili też kilka super zabaw typowo weselnych z jajem.. Naprawdę jesteśmy mega zadowoleni i polecamy z całego serca.. Ja osobiscie napewno skorzystam jeszcze z ich uslug????????????

@Ania

Bardzo dziękujemy, to był zaszczyt zagrania u WAS na weselu! Pozdrawiamy!

Barbara i Rafał

Zmówiliśmy "odwiedziny u weselników" na nasze przyjęcie i było to wydarzenie wieczoru! Goście dosłownie oszaleli z radości jak Kapela zaczęła grać! Świetne prowadzenie zabaw przez Pana Tomka wyciągnęło wszystkich gości zza stołów. Wszyscy nas pytali jak znaleźliśmy Karpackich Zbójów? A odpowiedź jest prosta z internetu, jak widać ryzyko się nam bardzo opłaciło! Dziękujemy i serdecznie polecamy!

@Barbara i Rafał

Bardzo wam dziękujemy za tak ciepłe słowa! Bardzo dziękujemy za super opinię! I polecajcie nas innym! Staramy się zawsze żeby było na maxa dobrze! Leszek! hej!

Dagmara

Niebanalny sposób na zaskoczenie swoich gości weselnych? Występ kapeli góralskiej! A w szczególności, jeżeli goście są z regionu, w którym nie ma z taką muzyką styczności! Bardzo polecamy! Bawiliśmy się świetnie!

@Dagmara

Wielkie dzięki! :)))))))))))) Bardzo nam miło!

Leszek Młodzianowski

Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów! :)))))))))))))

Halina

To super, że masz takie miłe doświadczenia z Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Dziękuję za wyczerpującą opinię na temat praktyk. A czy są tu jakieś osoby, które pracują obecnie w tym miejscu? Zachęcam do dyskusji na temat warunków pracy.

Olo

Super miejsce!!! Bez problemów można wszystko załatwić :) polecam.

Będę polecać znajomym to biuro podróży ;)

Eliza

Biuro podróży godne polecenia!!!

Ada

Wizy również na miejscu, polecam :)

Błażej

Polecam kupować tutaj bilety PKP Intercity :) wygoda, wszystko na miejscu, nie trzeba specjalnie jechać do Bielska.

@Błażej

Cieszymy się że mogliśmy zadbać o wygodę mieszkańców Żywca :))

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 103 ocen.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski