Biuro Turystyczno-Przewozowe Beskid-Trans Czesław Bigos

Żywiec

Opinie o Biuro Turystyczno-Przewozowe Beskid-Trans Czesław Bigos

Pandora :)

Witam. Już 3 razy skorzystałam z usług tego biura i jestem ogromnie zadowolona, moja rodzina również. Wczasy były cudowne, jesteśmy zakochani w Grecji. Jana, Monika i Gosia są wspaniałe :) Dziękuję. POLECAM !!!!!

janek12

Polecam Beskid Trans, moja rodzina była z tym biurem kilkakrotnie i zawsze wczasy spełniały nasze oczekiwania, ceny są przystępne. W tym roku jedziemy z nimi do Czarnogóry. POLECAM!!

Zostaw opinię o Biuro Turystyczno-Przewozowe Beskid-Trans Czesław Bigos - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Turystyczno-Przewozowe Beskid-Trans Czesław Bigos