Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Patryk Kurowski

To co niżej napisał brat to prawda , Pan Leszek robi świetna robotę , cała rodzina jest zachwycona

Arek Kruś

Bardzo podoba mi się robota jaką robi dla nas P Leszek , kuligi są dobrze zorganizowane w miłej atmosferze , zapewnione jest dobre jedzonko oraz pyszny grzaniec pod dostatkiem , ognisko tez jest super , jeśli chodzi o biuro podróży 10/10 szybko znaleźli dla mnie ofertę , nie nudziłem się wręcz (usunięte przez administratora) bawiłem polecam serdecznie

Juleczka

Najlepsze kuligi i biuro organizatorów , to są ludzie biznesu nie ma innej opcji pomocni i kochani polecam

Norbert B

Polecam !!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Blanka Marcinkiewicz

Rodzina zadowolona , organizator stanął na wysokości zadania , 10/10

Marcel M

Polecam serdecznie , Cała rodzina kocha te kuligi

Olaf Szczepaniak

Najlepsze kuligi , super atmosfera polecam również biuro Pana leszka , szybko znaleźli ofertę zorganizowali tak ze się nie nudziłem

Anita Angelina

Widać że Pan leszek jest bardzo doświadczony w tym co robi , poprostu klasa sama w sobie polecam

Wiki Zuk

Zielona Gora pozdrawia i poleca serdecznie !

Maja M

Polecam ! Pan Leszek wie co dobre , przyjeżdżam aż z Zielonej Góry aby udać się na te kuligi

Krzysztof Krześ

Najlepsze kuligi jakie mogą być , nie mam nic do zarzucenia , pyszny grzaniec kuligi w miłej atmosferze na pięknym krajobrazie

Aleksandra Matus

Polecam!!!! Nie warto słuchać negatywnych opini tylko przyjść i ocenić samemu pozdrawiam

Olga

Kocham te kuligi i P Leszka za to że je organizuje i wkłada w to całe serducho

Anita Cieslarczyk

Pan Leszek robi najlepsze Kuligi mój dziadek bardzo je uwielbia i darzy organizatorów wielkim szacunkiem

Wioletta Dydak

Bardzo nam się podobało :) Pozdrawiamy z rodzinka

Andrzej Malkowski

Polecam bardzo firmę kuligi w Beskidach najlepsze w Polsce pyszna kiełbaska i grzaniec ????

Marcela

Komentarze poniżej dają do myślenia... tego samego dnia, i w przeciągu kilku minut tyle komentarzy? Ktoś chyba sobie je kupuje.... Jak Pan może spokojnie spać, po tym jak Pan traktuje klientów. Tak jak obiecałam będę pisać wszędzie gdzie się da, do póki nie oddacie zaliczki. Poczta pantoflowa ma moc. Więc raz dwa ludzie będą wiedzieć gdzie NIE ZAMAWIAC KULIGÓW. NIE POLECAM!!!!

Wiesław
@Marcela

Pan Leszek organizuje bardzo dobre kuligi , a że Pani się nie podobało to nie znaczy że trzeba robić aferę żenada

Marcela

Nie polecam organizowania kuligu w tej firmie! Kilka miesięcy czekam na zwrot zaliczki! Obiecywanie że zwrócą, całość lub na raty to tylko puste słowa! A patrząc na opinie pozytywne, które są dodawane tego samego dnia i w ciągu kilku minut moze swiadczyc tylko o jednym.

Jagoda

Warto było wybrać się na kuligi , piękne miejsca i miły organizator

Mirosław

Ciekawe anegdoty i zabawy podczas biesiady , fajne przeżycie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 103 ocen.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski