Opinie o Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół w Łódź ul. Wólczańska 81

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół w Łódź ul. Wólczańska 81

Ala

Podejście do ucznia jest na pierwszym miejscu w tej szkole, nauczyciele poświęcają czas, nie czuć że wybija godzina i wychodzą. Także bardzo dobrze można się poczuć w szkole, a nic się za nią nie płaci. Przekazywana wiedza również na wysokim poziomie.

Halina

Jestem zadowolona ze szkoły, żadnych opłat, ciekawe zajęcia . Najlepsza oferta w mieście

Nikola

W szkole pracują cudowni ludzie, od pierwszego dnia w sekretariacie już uzyskałam wielką pomoc, na zajęciach u nauczycieli również, pokazują bardzo dokładnie praktykę. Do tego szkoła zapewnia pakiet office i zniżki a wszystko to za darmo.

Ewka

Bardzo sympatyczna szkoła, dba o uczniów a wiedza zostaje przekazana głównie poprzez praktyke także nie jest to siedzenie w ławce co daje ogromny plus dla szkoły. Egzamin kończy się państwowym z CKE co też było dla mnie dużym plusem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wika

Bardzo fajna szkoła, wszystko darmowe no i co najważniejsze ciekawe zajęcia i egzamin państwowy zdany pozytywnie !

Iza

Pracownia przepiękna, czysta, ułatwiająca naukę. Korzystamy z niej cały czas, mili nauczyciele a szkoła za darmo, polecam.

Rozalia

Najlepsza szkoła w Łodzi! Odrazu jak weszłam to pozytywne wrażenie, Pani w sekretariacie pomogła mi z wyborem i wszystko wyjaśniła. Za nic nie płaciłam, ani nie podpisywalam żadnej umowy. Dostałam legitymacje. Na koniec egzamin państwowy, dyplom też szybko wydany. Polecam cosinusa, bo jest bardzo dużo zajęć w specjalnych pracowniach i można się wiele nauczyć.

Ela

Skończyłam niedawno masaż i super wspominam szkołę, najlepsza do jakiej chodziłam. Dużo praktyki , dobrze przygotowana zostałam do egzaminu państwowego, także nie mam zastrzeżeń.

Gosia

Ukończyłam kosmetykę, a obecnie jestem na drugim kierunku, masażysta. Nie ma lepszej szkoly, zero opłat, żadnej umowy, legitymacja, wszelkie zaświadczenia jak potrzebowalam to dostalam od ręki, bardzo mili nauczyciele i cała grupa.

Anja

Ja ukończyłam niedawno i oceniam szkołe 10 na 10. Wszystko za darmo, egzamin państwowy więc zawód zdobyty, zajęcia na czas i do tego w specjalnych pracowniach.

Olga

Ale to forum pracownicze więc takie informacje słabo opiniują samą prace,

Mateusz

Zgadzam się z Tobą!!! Ja też chodzę do Cosinusa.i jestem zadowolony. Nie to że nauka jest za free to dostałem jeszcze legitymację, która upoważnia mnie do zniżek To jest szkoła na 5 z plusem

Zosia

Co wy piszecie. Ja jestem słuchaczem Cosinusa i jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Cosinus jest całkowicie bezpłatny. Mega polecam

Ekierka

W szkołach dla dorosłych w łódzkim cosinusie zdaje dwa razy tyle osób niż we wszystkich pozostałych razem???? Pzdrawiamy konkurencję!????

Hanna
@Ekierka

Skąd masz dostęp do takiej wiedzy? Pracujesz w Cosinusie w Łodzi? Jeśli tak to świetnie, bo chciałam pogadać z kimś takim o warunkach zatrudnienia. Możesz opisać, czy są tam jakieś premie?

admin

Jakie twoim zdaniem trzeba mieć predyspozycje aby pracować w firmie Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

@admin

Trzeba starannie pisac. Nie wyjezdzac za limie, no i umiec pisac roznymi charakterami pisma. To samo co w zaku czy gdzie indziej

Jarek

Ale w żaku jeszcze potrzebują czasem do tego słuchaczy. U nas już jesteśmy na wyższym poziomie :D :D :D

Hanna

Skoro pracujesz w Sieci Szkół Cosinus z Łodzi to może miałbyś do przekazania jakiekolwiek informacje przydatne dla osób, które są zainteresowane podjęciem się tam pracy? Jakie konkretnie umiejętności / wykształcenie należy posiadać, by móc zacząć tam swoją pracę? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

uczeń

szkoda że w szkole jest tak brudno a sprzątaczki zamiast sprzątać to sprayem zapachowym pryskają w wc niech ktoś to skontroluje czy lubicie pracować w takim syfie ? bo my uczyć tam się nie chcemy jak jest taki syf biurka nie wytarte , schody to nie wiem jaki maja kolor masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół - Łódź

• Jak się pracuje w Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosinus Sp. z o.o. Sieć Szkół