Dual plus

Opinie o Dual plus

Nieważne kto.

Niewypłacalny i niesłowny. Czaruje jak dżin z butelki ile to forsy zarobisz a później płaci w ratach po 300 zł. Umowa na najniższą krajową a nawet tego nie płaci. Praca dla meneli którzy mają minimalne wymagania. Zakres usług nie jest taki jak podano na stronie. Ogolnie oszust, omijać szerokim łukiem i nie zawracać sobie głowy. Grabienie liści to lepsza praca niż rzeźbiarstwo u tego jegomościa.

Czy uważasz że Dual plus zapewnia odpowiednie warunki zatrudnienia? Dodaj opinię. Pomożesz wielu osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do tej firmy.

Zostaw opinię o Dual plus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dual plus