Konsbud Audio Sp. z o.o.

Opinie o Konsbud Audio Sp. z o.o.

Marta

Konsbud Audio Sp. z o.o. aktualnie prowadzi kilka rekrutacji, np. na stanowisko inżyniera sprzedaży systemów studyjnych. W ogłoszeniu zauważycie na pewno, że pracodawca oferuje długofalową współpracę i jednocześnie umowę na okres próbny. Ile trwa zwykle taki rodzaj umowy u tego pracodawcy? Jest to praca na specjalnych warunkach? Jak to wygląda w praktyce? Zachęcam do wypowiadania się osoby, które pracują obecnie w Konsbud Audio Sp. z o.o.

Zeta_86

Witam. Szukając pracy i firm branżowych czytałam w internecie różne opinie o tej firmie. Podobno ludzie w firmie ok tylko pewien tam dyrektor jest sfrustrowany i niezrównoważony, wprowadza chorą ponoć atmosferę i mnóstwo ludzi odchodzi stamtąd z jego winy. Czy ktoś może wie o co chodzi? Pozdrawiam.

Michal

Jareczek - podpisuje sie. Firma żenada. Pozytywy pisze tu tylko kadra zarzadzajaca, zeby sie ratowac od negatywnych opinii. Proste. Pozdrawiam

Still working
@Michal 20.10.2017 03:21

Taaa, a negatywne opinie piszą Ci, którym się nie udało, nie mieli odpowiedniej wiedzy i zaangażowania by utrzymać się w zespole. Jak ktoś ma podejscie: czy się stoi, czy się leży 5 tysięcy się należy to zawsze będzie biadolił. Żaden pracodawca nie będzie miał ochoty płacić za oglądanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Facebooka czy innych pierdół w Internecie. A jak ktoś tego nie rozumie to w każdej pracy, w której ktoś będzie od niego czegoś wymagał, będzie miał problem i zawsze będzie to wina kogoś innego.

still working

Ja to się bardzo zastanawiam który to z bardzo "skrzywdzonych" i niedocenionych byłych pracowników wylewa tutaj swoje żale. Niestety nie podejrzewam, żeby miał jaja się przyznać... Cóż czarny PR teraz w modzie, tylko faktów brakuje.

Jareczek

Konsbud Audio to bardzo słaba firma ktora przestala sie juz dawno rozwijac i nie nadąża za konkurencją. Jeszcze z 5 czy 10 lat i po prostu legnie w gruzach. Chyba, ze zmieni sie jej polityka ale to dość wątpliwe, bo kadra zarządzająca i cały system w tej firmie przypomina raczej dobry film Bareji (ty tylko taki pozytyw) :) NIE POLECAM TAM PRACY! SZKODA CZASU!

Marta

@Yoga, celem forum jest zamieszczanie wpisów dotyczących ofert pracy czy informacji na temat zatrudnienia w firmie więc fajnie, że ktoś o tym wszystkim informuje. Tak jak pozostałe opinie @Artur, z których jasno wynika wszytko. Ty jesteś pracownikiem firmy? Może masz coś również do powiedzenia ważnego w tych kwestiach a nie tylko wpisy nic nie wnoszące w temat?

kamila
@Marta 26.07.2017 10:48

a Twój komentarz co wniósł w tej sprawie? rzetelna opinia to taka gdzie pojawiają się konkrety - tak jak np @artur - zgadzam się. Krytyka - ok ale merytoryczna. Co to znaczy "płacą słabo" - tzn na jakim stanowisku?, za jakie zadania? co to znaczy słabo? opinia typu "firma dramat" - mówi Ci to coś? skąd wiadomo, że ktoś kto pisze tu swoje opinie to osoba o jakimkolwiek autorytecie czy umiejętnościach oceny takich kwestii? A nie przyszło Wam do głowy, że zwyczajnie ktoś robi biznes na prowadzeniu takich miejsc wymiany "doświadczeń"? Niektóre firmy są w stanie zrobić wiele aby wygryźć konkurencje i jeśli jeszcze ktoś na tym może zarobić to wszystko się kręci. Nie ma to nic wspólnego z rzetelną oceną jakiejkolwiek firmy - nie tylko tej. Mam bardzo dobrą ocenę współpracy z tą firmą na gruncie zarówno jako klient oraz jako współpracownik. Relacje, ustalenia, podejście do realizacji zadań nawet w trudnych kwestiach - bez zarzutu.

Artur

Pracowałem tam prawie rok. Odszedłem ze względu na odległość od miejsca zamieszkania. Była to najciekawsza praca w moim życiu (20 lat stażu pracy). Co do zarobków; najpierw trzeba coś sobą reprezentować żeby dobrze zarabiać!!! Szefostwo bardzo profesjonalne, charyzmatyczne, wymagające-ale wystarczy dorosnąć, żeby z nimi konie kraść. Mam pracę bliżej, zarabiam nie najgorsze pieniądze, ale moje serce zostało w Konsbudzie. Pozdrawiam i polecam (ale tylko ludziom, którzy poważnie podchodzą do pracy, wiedzą po co do niej przychodzą i wiedzą czego chcą. Pozdrawiam.

Krzysztof

Beznadziejnie płacą i nie radzą sobie jak widać z krytyką ludzi ktorzy zetkneli sie niestety z ta firma podszywajac sie z innych i wypisujac bzdury jako ze jest bardzo fanie itp. Trzymac sie od pracy w tej firmie z daleka!

Yoga
@Krzysztof 29.10.2016 16:14

Znów ten sam sfrustrowany gość.... Żeby to jeszcze jakieś wartościowe wpisy były . To już jest nudne. Chłopaku - książkę napisz, na spacer idź - lepiej Ci to zapewne zrobi niż wypisywanie bzdur.

jolcia

A czy to ważne ile osob pracuje w firmie? Pewnie wystarczająca ilośc na każde ze stanowisk, firma posiada prawie 30letnie doswiadczenie wiec podejrzewam,ze przy ich boku są rowniez pracownicy z podobnym stażem, doświadczeni i kompetentni przede wszytkim

Marli

a ktoś wie ile oósb jest zatrudnionych w firmie?

prof

Ale ja właśnie chwalę poziom rekrutacji w tej firmie pomimo tego że mi się nie udalo bo mam porównanie do innych. Pełna profeska:)

prof

Brałam udział w rekrutacji w tej firmie. Rekrutacja bardzo profesjonalna, przyjazna kandydatom, bez zbędnych ceregieli, konkretna. Mi się akurat nie udało ale otrzymałam odpowiedź po rekrutacji i wszystkie potrzebne podczas rekrutacji informacje.Nie zwracajcie uwagi na opinie frustratów:)

green

Bardzo mało merytorycznych opinii. Większość to prawdopodobnie sfrustrowani,którym się nie udało, hejterzy bo anonimowi lub zwyczajnie konkurencja....

ziggi

firma dramat, nie polecam

opiu
@still working 21.06.2016 22:39
Ocena co najmniej mało pomocna osobom szukającym tam pracy. Jeżeli masz jakieś konkretne zarzuty, to je przedstaw. Pracuję tam...

Chyba jesteś dyrektorem handlowym lub prezesem :) Inaczej nie znam takich ;)

Lubieludzi
@opiu 11.07.2016 17:42
Chyba jesteś dyrektorem handlowym lub prezesem :) Inaczej nie znam takich ;)

"wszystkichznajacy" opiu? ciekawostka.... - a dlaczego niby mam sugerować się akurat Twoją opinią?

Rob

@sowa tak, taniej sily roboczej bo placa tyle co w kkordynatorom w biedronce. najgorsze zarobki w branzy. popytaj to sie dowiesz. pozdrawiam.

Rob

tak @kuba :) odszedlem tak jak i wielu innych swietnych specjalistow :) popytaj ludzi w branzy zanim zdecydujesz sie wstapic do tego obozu taniej sily roboczej

NoNick

No chyba nie jest aż tak fatalnie skoro są w firmie pracownicy ze kilkunasto- a nawet kilkudziesięcioletnim stażem :) Zakolegować się też da jak się chce (chociaż przecież nie to jest najważniejsze w pracy :)). Wszędzie są plusy i minusy. Faktycznie, rotacja mogłaby być mniejsza. Ale z drugiej strony - zostają najlepsi :)

Rob

najlepsi odchodza z tej firmy :)

Lool
@NoNick 15.03.2016 08:52

Paulina, no daj spokój proszę ;)

och_karol

Konsbud Audio jest firmą zajmującą się ciekawymi projektami i sprzedającą dobre urządzenia. Tyle pozytywnego. Wynagrodzeniae jest gorsze niż u podobnych firm (tj. dystrybutorów/instalatorów) w Warszawie. Ludzie są ok ale zakolegować się ciężko ponieważ rotacja jest bardzo bardzo duża. W żadnej innej firmie ludzie nie zmieniają się tak często. Nie chodzi wyłącznie o zarobki ale o atmosferę zwłaszcza ze strony kadry kierowniczej. Zdecydowanie nie polecam!

Czarna

Bardzo nieprofesjonalna firma zatrudniająca nieprofesjonalnych ludzi.

ciekawy

Witam mógłby mnie ktoś wtajemniczyć jak wyglądają kwestie formalne w firmie a konkretnie chodzi mi o podpisanie umowy zlecenie z firmą czy nie ma z tym problemów ? Pozdrawiam

robert

porażka... firma dla studenciakow, bo bardzo slabo płacą, a mają aspiracje na bycie firmą profesjonalną. jeżeli chcesz zarabiać i robić kariere to nie polecam.

bomboniera

Super firma jeśli ktoś lubi miłość grecką lub wakacje na polu bawełny. (usunięte przez administratora)

nie polecam

Zgadzam się z "Nie pracuj w Konsbud-Audio" wieczna rekrutacja trwa. Byłem na rozmowie już dawno i widzę że do tej pory rekrutacja na to samo stanowisko trwa. Ja sobie odpuściłem.

~`

Pracuja fajni ludzie, atmosfera jest ok. Pracy duzo, ale jest ciekawie, duzo sie dzieje. Mozna się sporo nauczyc

kons

nie rzetelna firma w stosunku do klientów jak i pracowników , (usunięte przez administratora)

Nie pracuj w Konsbud-Audio

Konsbud-Audio - to nie dystrybutor audio to firma zajmująca się nieustannie rekrutacją. Ocena firmy niedostateczny

Zostaw opinię o Konsbud Audio Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsbud Audio Sp. z o.o.