Polska Grupa Farmaceutyczna Cefarm Kraków sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna Cefarm Kraków sp. z o.o.

Gosia J

Nie polecam!!! Człowiek w tej firmie jest tylko wykorzystywany tylko po to żeby później zamienić go na jakiegos Ukrainca który zapiernicza przez 12 h albo i dłużej ,a nie po 8 h jak Polacy i to im się bardziej oplaca. Po mimo dawania z siebie 200 % i tak nikt tego nie doceni. W tej firmie nie liczy się pracownik tylko statystyki i kto ile wykona pracy ,a mają tam taki bałagan na hali ze nic nie jest na swoim miejscu ,a jak nie znajdziesz danego leku lub się pomylisz to płacisz karę pieniężna z pensji i jeszcze podobno na znalezienie leku masz sekundę i 2 na zmianę daty i nr serii co jest nie realne w tym bałaganie . Panuje tutaj niezły wyścig szczorow ,a starsi pracownicy eliminują tych nowych żeby in przypadkiem nie zabrali posady.Kierownik tylko udaje miłego, a tak po za tym później pokazuje jaki jest na prawdę .Człowiek nie ma czasu nawet napić się wody bo taki jest zapiepsz.Mozesz zapiernicza, a i tak możesz wylecieć z dnia na dzien bo tam od czasu do czasu robią sobie czystki .Co byś nie robił to i tak im będzie za mało .W tej firmie jest więcej kierowników niż pracowników .Radzę omijać szerokim łukiem chyba ze ktoś lubi być wykorzystywanym, a później z dnia na dzień wylecieć.

Małgorzata

j.w.

Zostaw opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna Cefarm Kraków sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna Cefarm Kraków sp. z o.o.