opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AC

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 234 ocen
Opinie(468)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(468)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Jak pracujemy?
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Dlaczego AC?
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt
  • .
  • O nas
  • .
  • Misja - Wizja - Wartości

Jak pracujemy?

Nasze działy

Dlaczego AC?

Proces rekrutacji

Oferty pracy

Kontakt

O nas

Misja - Wizja - Wartości

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
  • Ełk
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Kleosin
  • Zaścianki
  • Izabelin
  • Olmonty
  • Sielachowskie
  • Sowlany
  • Osowicze
  • Ignatki-Osiedle
  • Zagórki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Białystok
  4. /
  5. Opinie o AC S.A.

Opinie

Opinie o AC Białystok

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o AC S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dj bobo

    14.05.2020 16:02

    Inne

    U nas wszystkie z matko mieszkajo i so zadowolone praca tez fajna jest. Do zobaczenia w pubie w sobotkje vipy juz w miendronce kupilem pod pazucho wniese a jak nie to w gacje wsadze.
    ReviewUserIcon
    Czadomeeen Piotrek

    13.05.2020 16:37

    Inne

    Jak sytuacja na chwile obena z zatrudnieniem bo ja nie mam.robotki a chetnie bym przyszedl ? Ktos cos?
    ReviewUserIcon
    Targona

    11.05.2020 18:54

    Inne

    Dobry wieczór , ja chciałem napisać tego typu ,że ja na ławie 1976 spożywał obiad ,z buraczkami wekowanymi z 1978 jeszcze moja św pamieci robiła . I tego że zakład dostał dotacje od tarczy kryzysowej . Bardzo fajne są ,oby robota była . Ja pracuje sie . Nasz żąd dobry jest . Anatol remontuje zakłada i fajno . Ja tam chwale sobie se. Pozdrawlajem z zabłudows . to zjem pitze z żonką moją jak dostane wypłate z dpsu . Rekrutujcie sie ja mam pomoc od mopru to fajno.polecan zekłada
    ReviewUserIcon
    Prycznic

    08.05.2020 13:33

    Inne

    O kurna ale jestem zadowolony wstawili nam nowe prycznice dzisiaj po robotce alehancko sie umyje pod prycznicem kurna nie wytrzymam ale.luksuk super dzienki za prycznice kurde ale super ale prycznic
    ReviewUserIcon
    Lustrzyk

    06.05.2020 11:56

    Inne

    Jest fajnie ale kurna obizenie pensji za co ja teraz te fajki kupie albo zatankuje audice kurna dla mnie ta stowa czy dwie jest bardzo wazna wy nie potraficie niczeeeegooo ......
    ReviewUserIcon
    Texas boy

    02.05.2020 12:13

    Inne

    Udanej majoweczki klopcy idzta do biedronki ferrero w promocyjii !!!! Do zoba ziomeczki w poniedzialeczek
    ReviewUserIcon
    Swedzi dziurka

    01.05.2020 15:09

    Inne

    Wiosna idzie dobrze sie robi pensja w miare ale No gruby ass to sie rzuca sie do klopcow z produnkcji ja se new balansiki ostanio za 150 zakupilem to odrazu zapieklo go paszteta smierdzoncego siedzi z ta matka w boazerii i mu odwala niech on sie wezmie za robote bebzun jeden wogle jak on wyglada i z ust mu wali niech tam zaczna myc.zeby i jakie skino z biedry aplikiwac
    ReviewUserIcon
    Stasio

    30.04.2020 17:05

    Inne

    Chlopcy slinka slineczka tylko my to z andrzejem na.majowke do wegrowa i do lochowa jedziemy pytal czy moze sie przejechac ja mowie pewnie tylko plotow nie porozwalaj a w poniedzialek powrocik do robotki alehancko milej majowki a gruby niech sie uspokoi lepiej bo do chlopcow sie rzuca
    ReviewUserIcon
    Operator faworek

    28.04.2020 11:52

    Inne

    Big boy A gdzie taki kredycik mozna dostac mnie tez sie podoba ale telewizorem tez bym kupil sobie bo w izbie mam taki z gruba (usunięte przez administratora) wiecie jak sie urodzilem.35lat temu to od.tamtej pory nie wymieniali rodzice a jak macie namiar na jakiego agenta to piszcie na dps znaczy na mojego maila faworek rzecz jansa
    ReviewUserIcon
    Morus

    27.04.2020 19:51

    Inne

    Siema robota spoko ale juz dosyc tych obostrzen mam czlowiek pojechal na rekse do kielc do nagany albo do wawy przy weekendzie a teraz co siedziec w.domu mamy ja juz wariuje dobrze ze internetu nie odcieli to mozna chociaz cyk cyk cyk jutuba jakiego albo co i dobrze zem wzial tera plazme na raty do splaty to.moge chociaz radzikowmskiego tego pakera poogladac bo jest coraz cienzej jest wytrzymac slonce pada deszczyk swieci (usunięte przez administratora)pozdro ziomeczczczki
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.04.2020 13:53

    Inne

    Jak jest z pracą dla absolwentów szkół technicznych, głównie o profilu technik mechatronik? Czy jest możliwość pracy na stanowisku odpowiadającemu temu profilowi ?
    ReviewUserIcon
    Kris asss

    27.04.2020 16:09

    Inne

    A wiadomo niewiadomo ja koncze zawodowke i odrazu bende na rekrutancje udezal. Moze jakis kredyncik ta plazme albo jakis samohud mozna bendzie udzielic oby byli szanse jakies
    ReviewUserIcon
    Damian moze.piwko na linie

    16.04.2020 18:02

    Inne

    Ja sobie tez hwale prace pensja uwlaczajaca jak na prawie 40ke ale.mamy lodoweczke zawsze.mozna schowac pifko schlodzic bo jak.ostatnio.przynieslem ze zabki to matka mnie tak o .....lila ze raban byl na 2tygodnie a tak cyk.pyk pifko schlodze wylaze z robotki pyk biore zimne i w domu pije i zadowlony jestem
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    11.04.2020 22:00

    Inne

    Wesolych świat wszystkim duzo gazu w kelyszkach i pomyslnosci ja to teraz na diecie jestem to nie pofikam za bardzo ale wszystkim jeszcze raz.wesolych swiaaat
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.02.2020 09:24

    Inne

    Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?
    Company logo
    AC S.A.

    20.02.2020 11:54

    Pracodawca

    Na wynagrodzenie pracowników AC S.A. składa się nie tylko wynagrodzenie zasadnicze (tzw. podstawa), ale również premia. Oprócz wynagrodzenia pracownicy mogą korzystać z szerokiej oferty benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalne, pożyczki itp.). Serdecznie pozdrawiamy, Zespół AC S.A.
    ReviewUserIcon
    Nick

    09.04.2020 20:36

    Inne

    Po co komu te benefity. Zapłaćcie porządnie to ludzie sami sobie kupią. Za ciężką pracę na produkcji marne grosze.
    ReviewUserIcon
    Ubek dziad

    09.04.2020 18:56

    Inne

    Kurde na wolnym lipa jest zlozylem pismo.o wize do usa i sie zapytali co ja robie i jak.powiedzialem ze u nas robie to powiedzieli out i zapytali ile.mam.kasy to powiedzieli out moze jak w 50ke nazbieran z 10tysiecy to zloze na nowo.o wize.moze.przyjma mnie. Poki co ac gaz ale moze po jakas podwyzke poprosze bo.teraz to wysmiewajaca pensje mam
    ReviewUserIcon
    Damjanek

    08.04.2020 20:40

    Inne

    O siemanko kurna ale dobrze ze jest robotka bo naprawde siedze w domu to juz hodyny odliczam zeby pojsc dzialac bo naprawde nigdzie nie mozna wyjsc a dzieki.robocie moge wyjsc z domu i sie nie nudzic a tak zawsze jakies figo fago i jalos tam leci
    ReviewUserIcon
    Pigulski blacharnstwo

    06.04.2020 20:09

    Inne

    Fajna robota de best ale teraz lakieruje to.mniejsze ryzyko zarazenja niz w takim duzym zakladzje. Chociaz ostatnio przyjechal taki maczczo zeby mu pomalowac merka to balem sie ze dla szefa zeby nie (usunięte przez administratora) w ac gazie natomiast pelna kultura.ludzie sie szanowali takze moze jak bendzje jakas rekrutancja to zloze papiery do was
    ReviewUserIcon
    Strzyga the road kanapowiec

    05.04.2020 10:36

    Inne

    Ja to wam powiem ze juz sie ciesze ze jutro bede pracowal bo taka strzyga mnie dopadla siedze uwalony na (usunięte przez administratora) matka sie cos proje do mnie smarzy cebule non stop z ziemniakami.ani gdzies wyjsc ani co dobrze ze mam telewyzje i ynternet bo.mozna kanapowcow obejrzec albo jaki film od lat 18 bo juz by sie zwariowalo w tym domu ciesze sie ze jutro pelna geba rusze do zakladu i bede dzialal dobrodziejstwo ta firma a w jak kandonowyrus panuje to super elegancka sprawa pojsc i dzialac tu tego pozdrawiam marlenke z pabu moze jakis.numet mi dasz kevin sam w domu z wasilkowa rzecz jasna
    ReviewUserIcon
    Karantanna

    04.04.2020 14:03

    Inne

    Noi co tu dzialac w taka sobotke matka cybulke.smarzy ale.siedzi czlowiek w.tym domu jak na jakiej karantannie jakiej na wolne wyslane zostali wszystkie my ile.mozna tych filmow.ogladac i tych programowm oby szybciej te kandonowirusy mijali.bo.juz mnie w.glowie zagrzalo sie i nie wiem.sam.co robic mam chce sie wrocic juz na ta produkcje i dzialac a nie puste dni z telewimzorem
    ReviewUserIcon
    Kusy podziemie

    01.04.2020 17:52

    Inne

    Noi co wysylaja nas na wolne a wiadomo czemu nie wiadomo mam nadzieje ze nie na za dlugo za co ja oplace mieszkanie pozatem kredyt zem wzial na boazerie w calej izbie noto co noto co samo sie nie splaci a marek z tej reklamy mowil ze bez ryzyka. Wszystkie klamia. Ciwi zlozylem do mleczarni itd bedzie okezja to uciekne...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AC?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - AC S.A.

    42 Pułku Piechoty 50 15-181 Białystok

    NIP:9661319418

    KRS:0000294978

    https://www.ac.com.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Misiek

    14.03.2020 12:36

    Inne

    Czesc mnie pasowala robotka ale teraz z chlopaczkiem takim z nadarzyna silnym pracuje we islandi lepsze zarobki l wogole ale milo wspominam ac gaz tam latali z praskimi tego.ale.sumarycznie musialem wyjechac tego ale mowie robota dobra byla tam latali 1 2 3 amg . Pozdrawiam norbi binkos
    ReviewUserIcon
    Rafcio orzeszek

    07.03.2020 14:13

    Inne

    Mi sie podoba. Dzis sobotka. Mozna odpoczac. Bylem w wuchan znaczy w auchan nakupilem makaronow kanserwow alkoholu nie kupilem bo nie pije od malenkosci teraz jade bede pyry jad. A 10tego super bo juz wyplatka bedzie mozna gdzie wyskoczyc do jakiego pabu albo co czy galerii jakiej. Wstepujcie w nasze szeregi nie ma lepszej firny od naszej polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Jarus po co uczysz

    04.03.2020 17:33

    Inne

    Polecam robotke tylko uwazajta na karanowirusy dobze ze nam dali te dezynseksyjne pachniuchi bo jednak pczezorny zawze ubezbieczony
    ReviewUserIcon
    Aa

    03.03.2020 14:06

    Inne

    Chce się dowiedzieć jak wygląda różowa kwalifikacyjna w tej firmie na produkcję. I czy muszę mieć jakieś doświadczenie. Ciekawe zy zadają jakiegoś świadectwa z poprzednich firm i innych dokumentów
    Company logo
    AC S.A.

    03.03.2020 15:47

    Pracodawca

    Rozmowa rekrutacyjna w firmie AC S.A. polega na wywiadzie, który ma na celu ocenę doświadczenia i kwalifikacji kandydata, oraz krótkim teście manualnym. Elementem rekrutacji jest również zapoznanie z obszarem pracy.
    ReviewUserIcon
    Kamaro

    01.03.2020 16:22

    Inne

    Brygadzista z alkomatem w reku chce bym sie bal.lecz ja nie czuje leku...
    ReviewUserIcon
    Piotrek worker

    29.02.2020 13:01

    Inne

    Fajna robotka byla !!! Siema ja se chwalilem se robotke kcialem robyc ale nie kcieli mnie hiba ale polecam wszystkym fajna robitka byla zadowolony rybki kupowali przy srodzie a teraz szukam pozdrawiam was czystkich
    ReviewUserIcon
    Szreder fajki

    14.02.2020 17:45

    Inne

    Mam kolege pracuje tylki dlatego ze nie ma.nocek i nie ma.sobot pracujacych gdyby nie zrezygnowalby bo p3nsja zalosna a osoby ktore z nim.robia z ust jedzie i higiena na bakier ale oni tez pracuja a to bo komornik a to bo dziecko a to bo w kredycie auto...apeluje do was podniescie pensje bedzie lepiej!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2020 10:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktos

    15.01.2020 15:33

    Inne

    plus podwyżki od 2020roku po 200zł brutto najniższa krajowa to jest 2600zł brutto a nie jak u polowe pracowników firmy 2500zł no premia ratuje niby ale jak wyżej widać tą premie w komentarzu
    Company logo
    AC S.A.

    21.01.2020 15:32

    Pracodawca

    AC S.A. jest firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. Zapoznajemy się z treściami pojawiającymi się na forum i staramy się wyciągać wnioski z Państwa pozytywnych opinii, jak również konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność, w tym wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji, ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego podawania nieprawdziwych treści, do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności lub innych dóbr osobistych. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, jak również ujawniania informacji poufnych bądź stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz regulaminem serwisu będą usuwane i archiwizowane przez administratora serwisu. Jednocześnie zapewniamy, że zależy nam na bezpośrednim dialogu z użytkownikami serwisu. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio z nami. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół AC S.A.
    ReviewUserIcon
    Zbawiciel

    06.12.2019 22:35

    Inne

    Pracowałem w AC z 2-3 lata temu. Nie wspominam dobrze tego krótkiego okresu pracy w tej firmie. Stałem wśród kobiet i z nimi pracowałem, natrętne starsze typowe samotne kobiety/matki, użalające się nad swoim życiem i wierzące, że za niedziele i soboty będą miały więcej płatne i zapie.. tak cały czas gdy była mozliwosc a co do czego przy wyplacie rozczarowanie i żalenie mi się jak ich ac potraktowalo hehe. Jedyne co wspominam z tej firmy, to natrętne te kobiety pracujące na hali i jedną kobietke co nie dawala mi zyc i zapraszala do 'kina' na film albo pizze. Nie polecam tej firmy, pieniadze tak samo cienizna.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    19.11.2019 23:30

    Inne

    Szukają niewiadomo kogo za marne grosze. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Marcelini

    13.11.2019 13:04

    Inne

    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy opłaca sie zacząć pracę w tej firmie? Jak z pieniędzmi i atmosfera w pracy?
    ReviewUserIcon
    Dan

    16.10.2019 10:07

    Inne

    Czy można tu dowiedzieć się ile realnie zarabia taki pracownik magazynu na przykład.
    ReviewUserIcon
    Skryta

    30.05.2019 12:12

    Inne

    AC (ALE CYRK!0 Nie polecam . Było spoko ale pozniej juz było tylko robienie w h.. i podobno to nie koniec Jesień 2018 Tuz po zapowiedzi podniesienia minimalnej krajowej przez Polski Rząd dyrekcja AC robi 2-3 spotkania i oznajmia ze oni już teraz w dobrej wierze podnoszą nam ZASADNICZĄ .. :) 2 miesiace wczesniej niż Rząd karze Ciemnota sie cieszy Tuż przed styczniem 2019 firma likwiduje premie roczną i dodatek za niepalenie wrzuca na do rubryki Płaca zasadnicza dzieki czemu 2 miesiace przed styczniem 2019 wypelniono koniecznosc podniesienia płacy zasadniczej ... Takze ani dodatku za niepalenie ani premi rocznej .. ani papieroska i minimalna krajowa , Premia uznaniowa jakas była ale razem wciąz do 2 tysiecy bylo daleko
    Company logo
    AC S.A.

    23.09.2019 08:15

    Pracodawca

    Standardowy pakiet, z dostępem do kilkunastu głównych specjalistów i szeregu badań, łącznie z podatkiem kosztuje pracownika jedynie 5,9 zł.
    ReviewUserIcon
    Chuck_Norris

    04.10.2019 17:35

    Inne

    Ok. więc niech @Iwona (która jak mniemam jest pracownikiem AC) nie pisze o bezpłatnej opiece medycznej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.10.2019 08:41

    Inne

    Ciekawe... będzie ewakuacja czy nie? Znowu zabawa z losem... Czy pan od bhp nie może podjąć męskiej decyzji chodz raz? Kolejny raz są bóle głów, i brzucha od smrodu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.10.2019 08:09

    Inne

    Czyżby znowu miała być ewakuacja? Ciekawe jak pan od bhp postapi? Znowu muszą się karetki pojawić, aby podjął decyzję?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    31.01.2019 16:20

    Inne

    Czy ktoś może napisać o pracy biurowej w AC? Jakie warunki finansowe, czas pracy i atmosfera?
    Company logo
    AC S.A.

    12.08.2019 15:53

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Chcielibyśmy zapewnić, że rozwój w strukturach naszej firmy ma się dobrze, o czym świadczą realizowane rekrutacje wewnętrzne oraz awanse, o których sukcesywnie komunikujemy. Na bieżąco szkolimy naszych pracowników – również dla pracowników produkcji staramy się organizować szkolenia cyklicznie - ostatnie odbyło się w ubiegłym miesiącu. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, iż podwyższenie kwalifikacji ma sens, o ile dotyczy obecnie zajmowanego stanowiska. Dodatkowe kursy, które realizuje pracownik, a które nie mają związku z branżą pracodawcy nie stanowią wartości dodanej w zakresie rozwoju pracownika na dotychczasowym stanowisku pracy. Wszelkie możliwości w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawarte są w wewnętrznym regulaminie, serdecznie zapraszamy do zapoznanie się. Gdyby pojawiły się pytania, zapraszamy do Działu Personalnego.
    ReviewUserIcon
    hę ciekawe

    12.08.2019 20:07

    Inne

    Przez te lata nikt mi nie proponował szkoleń kursów itp.Siedzę jak kołek na stanowisku wiedząc,że nie dziś mnie to spotka zaszczyt zmian osobowych,nie którym to pasuje ale nie mi.Widzę to po innych jak ludzie kombinują dziwaczeją na stanowiskach tych samych od lat,tylko kierownik sie zmienia co jakiś czas.Współczuję
    ReviewUserIcon
    Pracownik...

    01.08.2019 20:28

    Inne

    Nie róbcie imprezy firmowej która niczego pozytywnego nie wniesie do naszego życia wręcz przeciwnie, a wypłacajcie przynajmniej to co obiecaliście! Ludzie ciężko pracują , góra tego nie czuje i nie jest w stanie sobie tego wyobrazić jak ciężko trzeba u was harować, a tu proszę nawet premi człowiek nie zobaczy, tak samo technolodzy umieją normy narzucać kontrolować. Premie są ucinane pracujesz kilka lat miesiąc przepracowany - premia 200zł! Wyzysk!!!!
    Company logo
    AC S.A.

    08.08.2019 11:39

    Pracodawca

    Drogi Macieju, Większość ankietowanych pracowników w badaniu satysfakcji pozytywnie ocenia imprezę integracyjną oraz oczekuje na realizację kolejnych wydarzeń. Zgodnie z tą potrzebą, niezmiennie od wielu lat co roku organizujemy dużą imprezę (w formie piknikowej bądź stacjonarnie w lokalu), w czasie której świetnie spędzamy czas, bawiąc się i integrując. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w imprezie, musisz zostać naszym pracownikiem, do czego zachęcamy ;-) A zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniu kierowane jest bez wyjątku do wszystkich pracowników ;-)
    ReviewUserIcon
    Nick

    30.06.2019 21:39

    Inne

    Nie polecam tej firmy. Zarobki niskie, normy wysokie.Człowiek jest traktowany przedmiotowo. Obiecują stałą współpracę i dają umowę o pracę ale z uwagi na zastoje - i w konsekwencji następujący brak pracy zrywają umowy albo przerzucają na inne działy Wczasowe tylko dla najuboższych, na Wielkanoc po 2 bilety do kina.
    ReviewUserIcon
    haha

    28.06.2019 22:45

    Inne

    boże stał się CUD!!!!najgorszy w historii tej firmy doradca techniczny (jak sie dzwoiniło w technicznej sprawie o był handlowcem) sławomir głąb cisz...przestał tam pracować.świat będzie lepszy bez ciebie w tej firmie.idź w świat byle dalej od lpg o którym masz marne pojęcie...
    Company logo

    AC S.A.

    05.06.2019 08:08

    Pracodawca

    Aktualność
    Z zdrowym ciele zdrowy duch! ;-) I my chcieliśmy sięgnąć rąbka tajemnicy zdrowia w pracy. Dlatego, we współpracy z firmą Benefit Systems, zorganizowaliśmy niesamowity event profilaktyczny. Wszyscy pracownicy, zarówno produkcyjni, jak i administracyjni, mieli okazję oderwać się od pracy, potrenować ciekawe ćwiczenia do wykorzystania w pracy, poznać właściwą postawę na stanowisku pracy, posłuchać ciekawych wykładów o zmęczeniu oraz wziąć udział w angażującym treningu, który dodał energii na kolejną część dnia:)
    News image

    Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.