opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AC

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 234 ocen
Opinie(468)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(468)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Jak pracujemy?
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Dlaczego AC?
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt
  • .
  • O nas
  • .
  • Misja - Wizja - Wartości

Jak pracujemy?

Nasze działy

Dlaczego AC?

Proces rekrutacji

Oferty pracy

Kontakt

O nas

Misja - Wizja - Wartości

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
  • Ełk
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Kleosin
  • Zaścianki
  • Izabelin
  • Olmonty
  • Sielachowskie
  • Sowlany
  • Osowicze
  • Ignatki-Osiedle
  • Zagórki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Białystok
  4. /
  5. Opinie o AC S.A.

Opinie

Opinie o AC Białystok

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o AC S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    Company logo

    AC S.A.

    06.05.2019 10:48

    Pracodawca

    Aktualność
    W ostatnim czasie byliśmy obecni na Targach Praktyk i Staży na Wydziale Elektrycznym PB. Ponownie zostaliśmy naładowani pozytywną energią, którą emanują studenci kierunków technicznych. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - wciąż spływają do nas nowe wnioski o organizacje staży i praktyk w naszej firmie. Cieszymy się, że możemy brać udział w zdobywaniu pierwszych doświadczeń przez ambitnych studentów i absolwentów! ;-)
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    Zdjęcie 2
    Zdjęcie 3
    ReviewUserIcon
    Beretta92

    06.03.2019 08:04

    Inne

    No tak. Taki to i portal z opiniami o pracodawcach. Zapoznałam się dokładnie z regulaminem i świadomie opublikowałam wszystko bez danych osobowych, zgodnie z RODO, bez obraźliwych epitetów z merytorycznym uzasadnieniem. WIĘC DLACZEGO USUNĘLIŚCIE GO! Na wszystko jest potwierdzenie. Na szczęście w internecie nic nie zginie :) nie jesteście obiektywni i pomocni potencjalnym pracownikom skoro sterują wami pracodawcy i wywierają presję co ma zniknąć jeżeli opinia jest niewygodna. Dno.
    Company logo
    AC S.A.

    06.03.2019 11:43

    Pracodawca

    AC S.A. jest firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. Zapoznajemy się z treściami pojawiającymi się na forum i staramy się wyciągać wnioski z Państwa pozytywnych opinii, jak również konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność, w tym wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji, ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego podawania nieprawdziwych treści, do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności lub innych dóbr osobistych. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, jak również ujawniania informacji poufnych bądź stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz regulaminem serwisu będą usuwane i archiwizowane przez administratora serwisu. Jednocześnie zapewniamy, że zależy nam na bezpośrednim dialogu z użytkownikami serwisu. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio z nami. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół AC S.A.
    ReviewUserIcon
    Pracownikq

    24.10.2018 12:18

    Inne

    Odradzam krajalnie.Za duza odpowiedzialnosc za male wynagrodzenie. Latwo o pomylke czy niedopatrzenie i niezle sie za to obrywa. A niestety jestesmy tylko ludzmi i przy takiej monotonnej pracy przez 12 godzin szczegolnie na nockach gdzie dochodzi zmeczenie latwo strzelić bubla
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    02.03.2019 23:11

    Inne

    Mniej w telefonach i bubli nie będzie :)
    ReviewUserIcon
    Pollack

    01.03.2019 09:34

    Inne

    Zastanawiałem się nad wysłaniem aplikacji na Key Account Expedia w tej firmie, ale widząc po komentarzach co się tam dzieje postanowiłem zweryfikować plany i oszczędzić sobie rozczarowania. Wyglada na to, że niezależnie od pozycji na rynku każda polska firma traktuje pracownika jak zło konieczne.
    ReviewUserIcon
    XXX

    22.02.2019 19:13

    Inne

    Otrzymaliśmy dziś Kodeks Etyki firmy A C S.A .Zasady , ktòre obowiązują w firmie bardzo mi się podobają .Wyrazy uznania osobom , ktòre opracowały Kodeks Etyki firmy.Wspòlne wartości, relacje międzyludzkie.bezpieczeństwo,zdrowie pracownikòw jak zaròwno nasze środowisko są bardzo istotnymi zagadnieniami we wspòłczesnym świecie.Nasz wizerunek firmy świadczy też o nas (To my pracownicy reprezentujemy firmę , dbamy o jakość naszych wyrobòw)..dlatego też dobry , doceniony pracownik, to (godło) firmy.
    ReviewUserIcon
    siwa

    25.02.2019 18:56

    Inne

    Ten ostatni post o kodeksie etyki to jakaś kpina. Do złudzenia przypomina scenę z filmu Miś. Mianowicie , stojącego Jarząbka przed szafą Prezesa Ochódzkiego i chwalącego go wniebogłosy. Tam przynajmniej było śmiesznie, tutaj jest żałośnie. Nie zdawałam sobie sprawy , że w XXI wieku , można tak nisko upaść i traktować ludzi jak idiotów. Jeżeli coś wprowadziliście i chcielibyście się pochwalić. "Że jesteście rzetelną i godną zaufani firmą, szczególnie w świecie dezinformacji, w którym przyszło nam żyć" to zróbcie to z klasą i przynajmniej udawajcie, że macie pojecie o użytkownikach, którzy korzystają z tego serwisu. Moja rada, jeżeli już musicie pisać posty sami sobie , to poproście kogoś niezwiązanego z firmą , przedstawicie mu sytuację a gwarantuje, że napisze to w sposób nie ujmujący inteligencji osób , które to czytają. Na miejscu szefa zabrałabym dostęp do tego serwisu , bo jako spółka giełdowa po takich wpisach wypadacie na poziomie warzywniaka... No offence Ps. weźcie przykład z Comarcha lub 11 bit .
    ReviewUserIcon
    Falevius

    08.02.2019 12:08

    Inne

    Zarobki są średnie mało tego przy każdej możliwości premia jest zabierana np : po remamancie na magazynie przez rok starty wyniosły 5700 zł gdzie towaru jest na 26 mln jak nie lepij kiosk ruchu na lipowej ma większy minus a rozmawiamy o magazynie w fabryce oczywiscie premie zostały ucięte tak samo a jak idzisz na urlop za ten dzień nie dostajesz premii zastanówcie się 2 razy za nim się zatrudnicie poczytajcie wiecej
    ReviewUserIcon
    Prawie "zrekrutowany"

    19.11.2018 00:15

    Inne

    Sytuacja wygląda następująco dla ludzi którzy faktycznie pracują a nie siedzą za biurkiem - na produkcji najniższa krajowa, obsługa CNC i innych trochę lepiej ale też śmiech na sali, monterzy gazu 2300 to górna granica start oczywiście od najniższej krajowej - czyli krótko mówiąc jeślli nie potrzebujesz zarabiać na życie, kochasz ziemniaki i schabowego raz w tygodniu to będzie praca idealna.
    ReviewUserIcon
    Czerni

    10.10.2018 15:14

    Inne

    Profesjonalna obsługa. Uzyskałam wyczerpujące informacje na temat instalacji lpg w moim samochodzie.
    Company logo
    AC S.A.

    06.11.2018 15:24

    Pracodawca

    @Czerni, bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo ważne, jak zadowolenie naszych Pracowników. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i tego typu potwierdzenia są dla nas ogromną motywacją. Dziękujemy za skorzystanie z usług i zapraszamy ponownie! Zespół AC S.A.
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 14:32

    Inne

    nie można dodać opinii bo jest u was cenzura.trzymaj mordę cicho i się nie odzywaj.komuna wróciła!!!!!!!!!!!!!!!!
    Company logo
    AC S.A.

    18.10.2018 09:54

    Pracodawca

    @RAINO, dziękujemy za komentarz. Gwarantujemy, że działamy zgodnie z regulaminem serwisu oraz polskim prawem. Administratorzy dokładnie weryfikują zgłoszenia użytkowników, jak i pracodawców. Negatywne komentarze, które nie łamią prawa, nie podlegają usunięciu. Subiektywna ocena pracodawcy nie ma tutaj żadnego znaczenia. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby rozwiewać pojawiające się wątpliwości. Pozdrawiamy! Zespół AC S.A.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    27.06.2018 09:26

    Inne

    @retro, dziękuję Ci za podpowiedź. Rzeczywiście zakładka kariera zawiera co najmniej 10 ogłoszeń rekrutacyjnych na bardzo różne stanowiska. Ciekawa jestem, czy znajdzie się na forum osoba, która jest świeżo po doświadczeniu rozmowy kwalifikacyjnej i całego procesu rekrutacyjnego, aby mogła podzielić się z nami swoim przeżyciem.
    ReviewUserIcon
    nev

    02.10.2018 07:13

    Inne

    ja rozmoawiłem w sprawie pracy na cnc i odrazu z miejsca powiedziałem za najniższą krajowa to czerwonych ukraińców zatrudnić bo tak to zawracanie dla mnie i dla was (usunięte przez administratora) na początek ok okres próbny nie dostaniesz 2tyś na łape ale jak zapytał się o oczekiwania to odrazu że minimum 2300na łape plus premie
    ReviewUserIcon
    gosc_1

    24.09.2018 15:23

    Inne

    Wszyscy tylko tutaj marudza narzekaja, az mdli i napewno nie maja odwagi powiedziec tego wszystkiego w twarz. tylko musza sie tutaj wyplakac. Typowe nocniki. Jak ci tutaj tak zle to sie zwolnij NOCNIKU jeden z drugim ! Jak dzieci. Serio......????
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 16:15

    Inne

    odpowiem ci chętnie ale zanim to przeczytasz cenzura to usunie,pozdrawiam cenzora-ile ci płacą ?
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 16:25

    Inne

    mylisz się człowieczku ja powiedziałem w oczy a i tak płaca jak była niska tak jest i teraz nie wystarcza na jedną oponę do suva bmw.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    14.06.2018 10:05

    Inne

    W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w AC S.A.?
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 14:27

    Inne

    dlaczego kasujecie prawdę o firmie
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 14:47

    Inne

    kasujesz baranie wszystko ale pomyśl,że pracowałem ladny szmat czasu na krajalni i wien dużo ale tobie pasuje tylko to co dobre.otworzę swoją stronę i napiszę to co będę chciał i co jest prawdą.ty potrafisz tylko kasować człowieku bez honoru wstąp do PiS tam ci dadzą medal.ciekaw jestem czy zarząd wie ,że wszystko kasujesz może pani prezes tego nie wie a może wiedzą udziałowcy o twoich wyczynach
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 20:38

    Inne

    Nie polecam harowac za marny groszrz. Ręce w (usunięte przez administratora) w chodzą nikt nie widzi ma to gdzieś..
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 10:56

    Inne

    jesteś cwany bo tego nie robisz a jak myślę masz piękną żółtą koszulkę !!! Tylko pomyśl ile osób przewala się przez krajalnie i jak mogą się czegoś nauczyć,żeby robic dobrze to wymaga wprawy.myślę,że ustawiacz i technolog jest jeden na jedną maszynę i nie trzeba go szukać a narzędzia potrzebne do zaginaków i maszyny jak np.dysze są do oporu ? jeśli tak jest to mi odpowiedz a czteropak super browara masz gratis.ale sam wiesz,że tak nie jest !!!!
    ReviewUserIcon
    RAINO

    29.09.2018 14:18

    Inne

    ten portal to ściema dziś dodałem odpowiedź i została wykasowana bo napisałem prawdę o krajalni
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.07.2018 09:12

    Inne

    Nie polecam. zadowolony pracownik to wydajny pracownik. A firma jest tego zdania, ze uciecie premii zmotywuje pracownika. Jestem pracownikiem krajalni i odradzam tego stanowiska. Zamiast podwyżek to ciagle kombinacje za co by tu uciac premie. Na 12 godzin pracy pol godziny przerwy to jest jakas kpina.zanim sie dojdzie na jadalnie to juz trzeba wracac. Ja juz nie mam motywacji tu pracowac zreszta nie tylko ja
    ReviewUserIcon
    RAINO

    17.09.2018 10:30

    Inne

    czy są babole czy nie to kierownik bardzo się stara aby kasy dla pracownika krajalni nie było,a były wielkie obietnice przed wprowadzeniem czterobrygadówki.Są tacy byli pracownicy którzy odeszli z krajalni na wiosnę i nigdy nie widzieli premi a ni większych zarobków.Pan M jest ok! Ale jak każdy ma swoje naloty choć pierwsze pytanie brzmi zawsze - w jakim jest humorze bo powinien być przyjacielem na krajalni a nie wrogiem ! A co do części do zaginaków i maszyn to myślę,że dysz ,sprężynek,narzędzi,lup i innych elementów jest do "oporu" obecnie ??? I nie trzeba stosować zamiennie sprężynki od długopisu ? A ,że brak pieniedzy dla pracownika to tego nie zmieni nawet pisząca tu Pani Iwona i jej jmowy i inne profity
    ReviewUserIcon
    Mistrz zaginaków

    26.09.2018 20:07

    Inne

    Zamiast siedzieć w telefonach wystarczy sprawdzać efekty swojej pracy to i baboli nie będzie...
    ReviewUserIcon
    alex

    18.09.2018 16:17

    Inne

    zastanawiam się nad złożeniem cv na dział montażu jakie sa tam warunki czy lepiej jest na wiązkach z góry dziękuję za pomoc
    ReviewUserIcon
    życzliwy

    19.09.2018 15:23

    Inne

    zależy jakie masz oczekiwania, zarobki i szanowanie pracownika jak człowieka (nie polecam) rozczarujesz się, atmosfera w pracy , zależy od Ciebie i gdzie trafisz (ale powoli się pogarsza)
    ReviewUserIcon
    Dział Personalny AC

    20.09.2018 12:23

    Inne

    Zapraszamy do aplikowania. Już na pierwszej rozmowie otrzyma Pan/i szczegółową informację nt. warunków zatrudnienia, benefitach oraz organizacji, jak również będzie miał/a Pan/i możliwość od razu zapoznać się z działem oraz stanowiskiem pracy, tak by móc ocenić czy nasza firma jest właściwym miejscem do rozpoczęcia współpracy. Jeśli chodzi o atmosferę, jak pokazują coroczne badania opinii pracowników, jest ona bardzo dobrze oceniania. Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do Działu Personalnego, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    05.07.2018 12:39

    Inne

    Większość opinii dotyczy pracy na produkcji, czy są na forum osoby, które mogą się podzielić informacjami jak wygląda praca w pozostałych działach firmy AC? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi? Możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma poszukuje osób, które raczej rozpoczynają karierę zawodową, czy doświadczonych specjalistów? @Anonim, możesz jeszcze powiedzieć w jakim systemie czasu pracujesz, czy są nadgodziny dodatkowo płatne czy przysługują dni wolne? Firma oferuje bardzo dużo benefitów pozapłacowych jak to wygląda w rzeczywistości? Według Twojej opinii zabieranie premii powoduje brak motywacji do pracy? Czy pracownicy rozmawiali z przełożonymi na ten temat? Czy pracodawca umożliwia i jest otwarty na zgłaszanie uwag?
    ReviewUserIcon
    Dział Personalny AC

    20.09.2018 12:15

    Inne

    Szanowna Pani Iwono, Od dłuższego czasu obserwujemy Pani aktywność na forum dotyczącym pracy w firmie AC. Pani pytania oraz sama obecność są całkowicie bezcelowe. Forum skierowane jest do osób zainteresowanych pracą w AC. Nie jest Pani ani pracownikiem AC, ani nie jest Pani zainteresowaną pracą w naszej firmie. Będąc tylko pracownikiem serwisu gowork jedynym Pani zadaniem jest pobudzanie do dyskusji poprzez pytania, które nie są przedmiotem zainteresowań osób wypowiadających się na forum. Rozbieżności w treści informacji staramy się na bieżąco weryfikować, jak również jesteśmy otwarci na bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami, którym na bieżąco wyjaśniamy wszelkie wątpliwości oraz odpowiadamy na zgłaszane uwagi. Bardzo prosimy o zaprzestanie udzielania swoich pytań oraz sugestii na temat organizacji, o której nie ma Pani wystarczającej wiedzy. Jeśli byłaby Pani zainteresowana pracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośrednio do siedziby firmy, gdzie dokładnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, gdyż w teraz z centrali w Warszawie trudno jest Pani ocenić jak faktycznie wygląda specyfika naszej firmy.
    ReviewUserIcon
    cutting room

    19.09.2018 20:56

    Inne

    Pracuję w AC od 2017 r sytuacja jest coraz bardziej nie ciekawa jest bardzo dużo sprzecznych komunikatów nie ma precyzyjnych informacji, jednego dnia najważniejsza jest wydajność następnego po znalezieniu "babola" jakość , oczekiwania nowego kierownika pana O. po zdegradowaniu p. M. są coraz większe a z zapowiadanych podwyżek i lepszej organizacji i atmosfery pracy nic nie wyszło. Nie chcę wyjść na malkontenta ale naprawdę trudno znaleźć pozytywy. Czytając nowe oferty pracy można mieć wrażenie, że firma dba o pracowników ale to tylko wrażenie. Nowy k. p. O jest mistrzem w delegowaniu swoich obowiązków na innych i robienia dobrego wrażenia i tu kończą się Jego kompetencje . Dodam jeszcze ,że podejście do szkolenia jest bardzo beztroskie a wymagania później bardzo wysokie. Przez ten czas jak tam pracuję przewinęło się kilkanaście osób tak więc obrazuje to jakie są warunki pracy i płacy. Większość obecnej załogi zastanawia się nad jakąś alternatywą bo trudno uwierzyć ,że będzie lepiej. Dział jest kluczowy i jak tak dalej będzie firma obudzi się z ręką w nocniku.
    ReviewUserIcon
    Arkaszka

    19.09.2018 21:09

    Inne

    Pan M. zdegradowany? A do jakiego stanowiska jesli mozna wiedziec? I co z jego przydupasami? Dostali sie na technologow, czy dalej nocna walka z kablami?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    12.09.2018 22:10

    Inne

    @RAINO, widzę że dużo opinii dotyczy premii, a możesz powiedzieć jak wyglądają pozostałe aspekty zatrudnienia. Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych? Jaka jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonymi?
    ReviewUserIcon
    RAINO

    15.09.2018 18:58

    Inne

    Witam cie (usunięte przez administratora) ! co ma do tego,że AC daje umowę o prace,pakiet socjalny,siłownię jeśli "górze " potrzeba tylko kasy a tę kasę wypracowują robole na wiązkach czy krajalni.Trzeba tych ludzi szanować i z nimi rozmawiać a nie tylko opieprzać,zabierać premię za byle bzdurę a tak postępuje kierownictwo.Gdy pracownik na krajalni potrzebuję narzędzi to trzeba mu je dać a nie czakać na nie miesiącami,tak jak i na części zamienne do zaginaków i maszyn,gdy chce się produktu na światowym poziomie to i narzędzia powinny być na tym poziomie a nie chińszczyzna.Kierownictwo wiele obiecuję ale czy dotrzymuje słowa,ile zarabia się na krajalni jak wysokie są premie,jeśli jest tak dobrze to po co tyle ogłoszeń o pracy ? Chyba trzeba otworzyć oczy !!!
    ReviewUserIcon
    Tonik

    25.07.2018 09:22

    Inne

    Idealnych firm nie ma ale z pracownikami dobrymi jest również problem. Mało jest takich osób.
    ReviewUserIcon
    prawda

    07.08.2018 14:35

    Inne

    bo dobry pracownik będzie tak długo szukał ,aż trafi na dobrą firmę,gdzie go docenią i godnie zapłacą,a firmy o złej opinii są znane,przecież Białystok nie jest wielką metropolią
    ReviewUserIcon
    ADHD

    28.07.2018 17:38

    Inne

    To jest tragedia zero szacunku dla prcownika tylko normy kosmiczne dyrektor i kierownik niespełnieni karierowicze odradzam każdemu tą firmę .
    ReviewUserIcon
    Babyface

    29.07.2018 14:16

    Inne

    Dlatego teraz zatrudniają ludzi z Filipin :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AC?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - AC S.A.

    42 Pułku Piechoty 50 15-181 Białystok

    NIP:9661319418

    KRS:0000294978

    https://www.ac.com.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    alex

    26.07.2018 20:03

    Inne

    Witam wszystkich Mam kilka pytań potrzebuję rzetelnej odpowiedzi. Zastanawiam się nad złożeniem cv na stanowisko operator produkcji i stąd moje pytania; 1.jakie sa godziny i dni pracy 2. czy nadgodziny płacą czy tez trzeba odbierać wolne 3.ile dostaje na start nowo przyjęty pracownik Dziękuję bardzo za pomoc
    ReviewUserIcon
    Czarny

    28.07.2018 20:06

    Inne

    Na operatora zamontuj motorek bo się nie wyrobisz
    ReviewUserIcon
    Kokosik

    25.07.2018 09:20

    Inne

    Dno i wodorosty, tyle w tym temacie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.07.2018 18:44

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie. Pan KIEROWNIK traktuje ludzi jak tanią siłę roboczą, zero szacunku do pracowników i zrozumienia. Nie wspomnę już o pracy po 12 godzin przez cały tydzień. Premie zabierane nie wiadomo za co, normy nieludzkie, których nie da się zrobić w 8 godzin, wynagrodzenie także pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    r&D

    08.10.2014 20:26

    Inne

    ze co?? - ciekawe uzasadnienie dla niskich płac i mentalnego pomiatania ludzi pracujących w ac.: placimy wam malo bo na zachodzie moze być gożej, a jednocześnie w ten sposob przy okazji walczymy o lepsze jutro w polsce,.. heh... Czyli czekacie az na zachodzie będzie gozej niz w polsce, wtedy w Polsce relatywnie bedzie lepiej....., no to sobie troche poczekacie :) ..........tyle wam powiem.... Ale kiedys ktos sie wku.. i i zlapie za widly, pomiatajcie ludźmi dalej. Pani Prezes Kasia wyciąga 50 tys na lape, tyle wynika z raportu jaki ac składa wobec udzialowcow. Jednoczesnie jak Pani R. widzi kogos posiadajacego rodzine na utrzymaniu to uznaje za stosowne ze płaci mu pieniadze jak robotnikowi fabryki z "Ziemi obiecanej". Mało tego R., wstaje z rana , widzi swoje odbicie w lustrze patrzy sobie w oczy i myśli, ale jestem zaje..ista!! :) Zyski jej spadają rok do roku, wiec na czyms trzeba oszczedzac, wiadomo na plebsie najlatwiej, sama sobie nie odbierze kasy, jest niezbędna dla funkcjonowania firmy, Przecież zasłuzyla! Gdyby mogla popracowac na tasmie to by dopiero pokazala jak to sie robi:) Jej zdaniem widocznie robotnicy sa sami sobie winni ze nie zarabiają tyle ile ich odpowiednicy na zachodzie, widocznie sa nie wydajni :) Ona na pewno by byla wydajna, ale nie ma czasu by nam to udowodnic!!
    ReviewUserIcon
    oj aj

    06.01.2018 09:30

    Inne

    bo siedzi jak glonojad i patrzy co by komu skubnąć,wstydzi się do ludzi wyjść.Współczuje bo ma tyle dyplomów i nagród itp.Maskotka prezesów bo ktoś musi przed kamera być.
    ReviewUserIcon
    ja to

    05.07.2018 17:51

    Inne

    oj aj to Prezesi biedni i brzydcy skoro chowają sie w domach tylko na zbiór rocznych nagród wychodzą,a Prezesowa wiadomo trochę ładniejsza jest wiec maskotka medialna na świat.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    21.06.2018 22:04

    Inne

    Sprawdzałam na stronie internetowej firmy czy są jakieś ogłoszenia rekrutacyjne, ale nic takiego nie znalazłam. Ciekawa jestem, czy któraś z osób obecnie pracujących w firmie AC S.A., słyszała coś o potrzebie zatrudnienia nowych pracowników? A jeśli tak, to jakie kwalifikacje byłyby potrzebne, żeby aplikować?
    ReviewUserIcon
    retro

    22.06.2018 14:46

    Inne

    @Iwona Oferty pracy są bardzo łatwe do znalezienia. Wystarczy wejść w zakładkę KARIERA. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana?
    ReviewUserIcon
    Pracownik od 15lat

    07.04.2018 15:47

    Inne

    Nie będę się ujawniać ale pracuje już w ac znacznie za długo 15lat I powiem wam ze nie jest źle ale dla tych tzw.pupilkow którzy niemal bez wazeliny nie mogą żyć . Sporo widziałem i słyszałem na temat pracowników .osoba fizyczna jest po to żeby odwalic robotę i następny żadnych sentymentów TAK TO JEST BIZNES . Taki człowiek który ma ogromną wiedzę doszedł do wynagrodzenia 2tysiecy to jest kpina. Zadajesz pytanie dla przełożonych odnośnie zarobków otrzymujesz standardowy tekst - a co ja mogę zrobic - najsmieszniejsze jest to ze zamiast dac podwyzke chociaz 200zl i zostawic tego czlowieka to puszczają go w piz.....U i zatrudniają dwóch temp....W i dają im więcej niż ten co odszedł. Taka polityka firmy jest od 10lat . każdy jeśli siedzi na wyższym szczeblu nie naraża się . Siedzi na (usunięte przez administratora) i używa wazeliny szepczac dla dyrektora jak obciąć premię dla pracownika. Wszędzie szukają oszczędności ale tam gdzie nie trzeba.O powiem wam taki głupi przykład -opowieść nazywasz się kalendarz - zbliżał się koniec roku i oczywiście jak zawsze firma zamawia kalendarze dla klientów i różne wizytówki dział marketingu . W sumie potrzebowałem jeden kalendarz na Nowy rok dla babci bo chciała poszedłem do marketingu zapytałem czy mogę jeden kalendarz bo potrzebuje odp.Nie jeszcze nie bo nie wiadomo kto zamawiać itd. Przełożony oczywiście też może załatwić bo się boi . Poszedłem na koniec stycznia i znowu zapytałem czy coś mają z kal. Odp.wiesz ale mało zostało a to jest zamówione. Myślę sobie kupię w sklepie.H..J. ci w oko. Setno sprawy jak to w zakładzie każdy wszystko wie i zobaczyłem utylizacja śmieci wysokość 150cm palety ze starymi kalendarzami. I tak jest z pracownikiem wolą wyrzucić i wziąść nową osobę do pracy . Tak więc niestety firma AC powinna trafić na czarną listę za to ze nie szanuję pracownika
    ReviewUserIcon
    H2O

    10.04.2018 23:45

    Inne

    No to czegoś tu nie rozumiem! Skoro tak Ci źle i sądzisz, że jesteś skrzywdzony to co Ty robisz w tej firmie i chwalisz się jeszcze wieloletnim stażem. Masz jakiś przymus? Przykuty jesteś? Otóż jak znam życie frustracja i nieporadnosc życiowa przemawia przez ciebie. Byle ponarzekać, byle poużalać nad soba. Nie pasuje coś to dziękuję i do widzenia. Ale nie bo przecież kredyt trzeba spłacić , ale nie w sumie to posiedzę sobie, ale nie kawę wypiję, poplotkuję na fajeczce w spalarni. A wypłatę wezmę i posieję zamęt. Jak takim specjalistą jesteś z wieloletnim doświadczeniem to jesteś kozak na rynku pracy i na pewno wszyscy Cię przyjmą i dadzą więcej zarobić. Nie blokuj miejsca.
    ReviewUserIcon
    15lat

    15.06.2018 06:54

    Inne

    Daje wam tylko informacje co się dzieje w firmie . A czy mi smutno czy mi źle to wypije wódkę albo dwie i idę dalej. Nie wiem czy wiesz co to jest stabilizacja ? Zastanów się nad tym.
    ReviewUserIcon
    Bena

    13.05.2018 18:52

    Inne

    Witam !A może ktos powie jak się pracuje w AC osobom niepełnosprawnym ? W jakich godzinach i czy są przestrzegane prawa w.w. osób?
    ReviewUserIcon
    info

    14.05.2018 13:20

    Inne

    W AC zatrudnionych jest sporo osób niepełnosprawnych, którzy pracują już wiele lat, więc chyba jest mi dobrze w tym miejscu pracy, a ich prawa są przestrzegane. Godziny są zależne od tego na co pozwala medycyna pracy.
    ReviewUserIcon
    Hello

    26.04.2018 14:05

    Inne

    W AC praca na 2 czy 3 zmiany?
    ReviewUserIcon
    inż.

    19.10.2016 19:25

    Inne

    Pracowałem w AC i trzeba przyznać, że płacą mało i nie ma co oczekiwać więcej. Na obecną chwilę firma bez wizji. Jak ktoś jest młody to warto wyjechać w ogóle z Białegostoku, bo wiele firm działa tu na niskich kosztach pracownika.
    ReviewUserIcon
    prawda

    21.10.2016 19:59

    Inne

    przecież mają takie zyski,a jest taki wyzysk pracowników,ludzie pracują za najniższą krajową jak roboty
    ReviewUserIcon
    prawda

    21.12.2017 12:29

    Inne

    a jest na Podlasiu jakaś firma z wizją,wykorzystać pracownika maksymalnie ,a zapłacić minimum oto cała wizja
    ReviewUserIcon
    Iwona

    19.04.2017 10:26

    Inne

    @Marek Jak na stronie podaje AC S.A., pracownicy mogą liczyć na między innymi na: imprezy integracyjne, świąteczne bony, bezpłatne akcje prozdrowotne, zniżki na firmowe produkty i usługi, niskooprocentowane pożyczki, dofinansowanie do urlopu oraz do karty sportowej. Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w firmie?
    ReviewUserIcon
    a co mi tam

    11.12.2017 20:46

    Inne

    tak 24 lata pracy na jednym stanowisku bez prawa awansów i zmian a na koniec roku bon o wartości 150 złotych na karcie przed płacowej no i kubeczek z mizernym tekstem.kpina.
    ReviewUserIcon
    ja

    11.12.2017 22:03

    Inne

    Prawda..wysilili sie z kubeczkami ma święta ????
    ReviewUserIcon
    ziomek

    24.09.2017 15:24

    Inne

    Człowieku jeżeli naprawdę musisz, masz nóż na gardle i pusty garnek to tylko wtedy możesz się zatrudnić w AC i to tylko na czas zagrożenia,najgorszemu wrogowi nie polecam.Pozdrawiam były długoletni pracownik tej plantacji bawełny.
    ReviewUserIcon
    ana

    24.07.2017 13:34

    Inne

    widzę,że niewygodne wpisy są usuwane,całe ac
    ReviewUserIcon
    Ona_ja

    06.06.2017 21:33

    Inne

    dzięki za info wszystkim, właśnie zastanawiałam się nad aplikowaniem.już się nie zastanawiam :)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    22.05.2017 15:42

    Inne

    @prawda rozumiem, że informacje jakie są podane na stronie nie zgadzają się według Ciebie z tym co jest oferowane pracownikom w rzeczywistości? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy AC S.A.?
    ReviewUserIcon
    ana

    02.06.2017 19:05

    Inne

    jak jest tak dobrze to dlaczego obiecuje się pracownikom premię za przyprowadzenie do pracy kogoś z ulicy,przecież chętni powinni pchać się drzwiami i oknami
    ReviewUserIcon
    Hh

    13.04.2017 19:49

    Inne

    I nie możesz nic zaplanować sobie dajmy w majówkę czy coś bo przyjdą ci i dzień dajmy przed wolna sobotę powiedzą że sobota pracująca i niby 100 % płatna oczywiście brutto ale i tak praktycznie nic lepiej nie wychodzi bo premia dorównuja do dajmy tego 1700 przykladowego
    ReviewUserIcon
    Hh

    13.04.2017 19:43

    Inne

    Pracuje tam fakt zarobki słabe ludzie wporzadku atmosfera fajna tylko? Normy coraz większe wypłaty mniejsze przycinaja na premiach robią wszystko żeby wyszło Góra 1700 zł a wymagania coraz większe zabiorą premie to zarobisz 1400 tak naprawdę swojego się nie doliczysz
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    17.03.2017 18:20

    Inne

    Może ktoś z firmy się wypowie na temat Atmosfery na hali ? Jak przełożeni podchodzą do swoich pracowników ? Jak Ludzie odnoszą się do ludzi ? Jak z rozwojem osobistym na indywidualnym stanowisku np Brygadzista, operator cnc, technilog itd. Jak z zarobkami ? Jak się maluje przyszłość firmy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Iwona

    13.03.2017 12:42

    Inne

    Osobom szukającym informacji na temat pracy w firmie polecam przeglądanie strony internetowej firmy http://www.ac.com.pl/pl-kariera-praca-w-ac Znajdziecie tam między innymi informacje na temat oferowanych benefitów.
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.04.2017 20:12

    Inne

    A czy mogłaby pani przybliżyć na czym polega "bogaty pakiet socjalny"?
    ReviewUserIcon
    Mak

    12.03.2017 21:02

    Inne

    10.03.2017 brak wypłaty. Super firma!!
    ReviewUserIcon
    Ustawiacz procesu

    23.02.2017 18:03

    Inne

    Witam. chciałem sie dowiedzieć jak wygladaja zarobki na stanowisku ustawiacz wtryskarek/ brygadzista? Oczywiście spełniam wszystkie wymagania, w tej chwili jestem brygadzista/ustawiaczem

    Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.