Opinie o Mariusz Owczarczyk Colina w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Owczarczyk Colina. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mariusz Owczarczyk Colina o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Owczarczyk Colina w Warszawa

Poszkodowana

Witam.Chciałabym dołączyć się do pozwu

Halina Nowy wpis
@Poszkodowana

A przed kursem była podpisywana jakaś umowa z firma?

Lukas Nowy wpis
@Halina

Tak

Bartłomiej Jarmużewski

Jestem kursantem który zapłacił 1800 zł i ani razu nie wyjechał na ulicę. Zapłaciłem 14.03.2022r a do teraz nie mogę się doprosić o pieniądze, nie odbierają telefonu itp. @kursantka planuje złożyć na niego pozew, jeżeli ktoś miał podobnie jak ja bądź Ani kursantka to proszę o kontakt poprzez odpowiedź na tą wiadomość

Wiktor
@Bartłomiej Jarmużewski

Dzień dobry, też jestem zainteresowany złożeniem pozwu.

beata
@Bartłomiej Jarmużewski

witam , ta sama sytuacja, nikt nie odbiera telefonu , osrodek zamkniety

Oksana
@Bartłomiej Jarmużewski

Proszę napisać na maila oksanagordey2015@gmail.com Brat też poszedł do tej szkoły i teź taka sama sytuacja jak u Pana. Nie wiemy co robić

Poszkodowana Nowy wpis
@Bartłomiej Jarmużewski

Witam.ja wpłaciłam 2500zł i córka kursu nawet nie rozpoczeła.Też chciałabym złożyć pozew.mój num.tel.530131601

Oszukany klient Nowy wpis
@Bartłomiej Jarmużewski

Dzień dobry również mam podobny problem chętnie dołączę do pozwu grupowego mail : gdulskijakub@gmail.com

Kursant Wkurzony

Przestrzegam przed nawiązywaniem jakichkolwiek umow z tym Panem i jego szkola jazdy Colina i ColinaDuo. Odwoływane jazdy, brak zaplecza, rozklekotane auta, brak kadry - nie płaci instruktorom. Poszkodowanych wiele osób.

@Kursant Wkurzony

Jak często te jazdy odwołują, że tak zdenerwowany jesteś? :( To chyba egzamin przez to też się przesuwa? :/

KursantWkurzony
@Elżbieta

Problem jest w tym, że właściciel zapadł się pod ziemię, instruktorzy się pozwalniali, także sprawa trafiła na Policje.

@KursantWkurzony

Dosłownie zapadł? Zostawił tak firmę i zniknął? :o Bo jeśli tak to co teraz?

Renata
@KursantWkurzony

Jak sprawa się rozwija?

Łukasz

Niestety miałem okazję pracować u tego Pana jako instruktor na kat B, od początku współpracy wiarygodność tego Pana malała z każdym dniem, jego słowa były dalekie od rzeczywistości, w dniu gdy dostałem karty kursantów do ręki mogłem zauważyć, że przy 10 godz. kursu jestem ich 4-tym instruktorem (duża rotacja instruktorów), a to nie jest normalne. Zawarliśmy umowę, że płatność nastąpi 5 dni od wystawienia faktury, na dzień dzisiejszy zalega mi z płatnością 30 dni, brak kontaktu z tym Panem. Z powodu płatności instruktorzy podziękowali za współpracę, kursanci stracili szansę ukończenia kursów, nie mogą odzyskać kart i pieniędzy, sprawa trafiła do Prokuratury.

Kursantka
@Łukasz

W pełni zgadzam się z powyższą opinią. Wszyscy instruktorzy się zwolnili, nie ma kto mnie uczyć, z resztą nie jestem jedyna bo ludzie cały czas próbują się dodzwonić bez skutku. Kurs został przeze mnie w pełni opłacony, nie mam jazd a szef nie odbiera, a gdy odbiera po dwóch tygodniach śmie kłamać o pobycie w szpitalu i obiecuje kontakt, czego oczywiście nie robi. Dostałam propozycję dopłacenia jedynemu instruktorowi, który został, kolejnych pieniędzy, żebym mogła ukończyć kurs. Niestety nie mogę ani odejść ze szkoły ani chociażby zdać egzaminu teoretycznego w szkole bo jestem zablokowana w systemie. Oczywiście umówienie się na jazdy graniczy z cudem bo instruktor ma już swoich uczniów i nie jest w stanie przyjąć większej ilości. Ta szkoła to jeden wielki żart, a p Mariusz to zwykły (usunięte przez administratora)

@Kursantka

Witam mam podobnie jak Pani. Może byśmy wspólnie złożyli pozew? Jest jeszcze kilka po mniejszych środków które podjąłem i które dopiero podejme i którymi się mogę podzielić żeby nie było więcej oszukanych osób. Zachęcam do kontaktu :)

agregat
@Bartłomiej Jarmużewski

Witam, Dołącze sie do pozwu od 2 tygodni brak kontaktu.

Aneta
@Bartłomiej Jarmużewski

Dzień dobry w dniu dzisiejszym zgłosiłam sprawę na policje po czym okazało się że szkoła Colina a dokładnie przeciwko niej jest już ponad 200 zgłoszeń i ciągle przybywa

Oszukany
@agregat

Jak można dołączyć do pozwu, proszę o informację.

@Łukasz

Witam, ma grupę 6 osób chętnych złożyć pozew, jeżeli jest Pan chętny proszę o kontakt. Na fb moje imię i nazwisko. Bądź mail. B.jarmuzewski@outlook.com

@Oszukany

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mariusz Owczarczyk Colina? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
OSK

Dzień dobry. Wszystkim, którzy zostali oszukani przez tą szkołę polecam podejść do urzędu tam gdzie wyrabiali PKK - niestety wtedy jedyna opcja to uwolnienie PKK z Coliny i zaczęcie kursu w nowej szkole.... albo czekać na rozwój sytuacji z nadzieją, że jakoś się rozwiąże... ale na to nie za bardzo bym liczył - też zostałem oszukany przez tą szkołę i poszedłem do szkoły obok - okazało się, że nie byłem pierwszą osobą, która przychodzi z zapytaniem czy wiedzą co sie dzieje w colinie... sprawa zgłoszona na policje, urząd uwolnił mi PKK, musiałem drugi raz zapłacić (na szczęście można rozbić na raty) i jestem w trakcie kursu...

Elżbieta

Ile zarabiają instruktorzy w tej szkole? podobno kursy stosunkowo tanie jak na Warszawę, ale to się chyba nie przekłada na niższe zarobki pracowników?

Nie polecam tej szkoły. Kurs zaczęłam po 3 tyg opóźnieniu z powodu chorób i nieobecności instruktorów. Odwoływano jazdy w ostatniej chwili skrócone zajęcia i brak kultury i podejścia instruktorów. Żenada. Miło było tylko do wpłacenia pieniędzy. Potem trzeba było walczyć i wydzwaniać kolejne jazdy. Jeśli nie ma możliwości realizowania kursu to nie należy brać pieniędzy.

Jolanta

Jak oceniacie tego pracodawcę? Brakuje w tym wątku wpisów pracowników. Chciałabym wiedzieć, czy warto starać się o zatrudnienie. Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Można liczyć na elastyczne godziny pracy? Wszystkie Wasze wskazówki mogą się przydać.

Stefańczuk

Wykwalifikowana kadra, bardzo przystępne godziny jazd, cena niezwykle niska jak na warszawe :)

Kamila T.

Rewelacyjny zespół świetnych instruktorów, bardzo skuteczna nauka, świetna organizacja i trzymanie się harmonogramu, super to wszystko jest ułożone :)

Maniek Zduńczyk

Polecam :D . Robiłem prawo jazdy na A oraz kwalifikacje i zdałem za pierwszym razem :) Żona robi kategorie B i również jest zadowolona, polecamy wam wszystkim ;)

Dani1997

Wykupiłem o Colina 15h doszkalających bo szkoła w jakiej zdawałem prawojazdy to było kompletne (usunięte przez administratora) nikomu jej nie polecam: ) Tutaj instruktor Mariusz nauczył mnie poprawnego parkowania rówonegłego, wszelkich manewrów oraz dał kilka rad na wypadek niektórych zdarzeń dorogowych. Polecam :)

Zibi

Czy firma jest działalnością jednoosobowa cz=y też zatrudnia pracowników?

Bartek
@Zibi

Firma zatrudnia wykwalifilowanych instruktorów

Marceli

Kurs u pana Mariusza wspominam niezmiernie miło, bardzo przyjazne podejście do mnie jako kursanta, oraz ogrom cierpliwości ze strony instruktora, jak i pomocnej reki. Dzięki jego poradom, po wyjeżdżeniu wszystkich przeznaczonych godzin, zdałem egzamin bezbłędnie, oczywiście za pierwszym razem :) bardzo dziękuje i pozdrawiam

Ola

Bardzo źle wspominam kurs odbyty w tej szkole. Szkoła bez uzgadniania tego ze mną zmieniała instruktorów z którymi odbywałam jazdy. Zdarzyły się sytuacje w których przyjeżdżałam na jazdy i okazywało się ze ich nie mam. Pod koniec kursu okazało się, że nikt nie pokazał mi wnętrza samochodu (jest to pierwsza cześć egzaminu praktycznego) jak również kilku manewrów które są sprawdzane podczas egzaminu np zatrzymania we wskazanym miejscu. Jeżeli chodzi o wykłady to są bardzo nudne i w 90% puszczane jest nagranie wiec osoba prowadząca kurs praktycznie nic nie mówi. Dodatkowo do książki która dostajemy nie jest dołączona płyta z pytaniami. Dostajemy adres strony internetowej na której jest dostępna baza pytań, jednak za dostęp do niej trzeba zapłacić. Także swój egzamin teoretyczny który zdałam za 1 razem zawdzięczam tylko sobie i dodatkowemu kosztowi czyli wykupieniu bazy pytań (z innej niż pokecana strony). Jeżeli chodzi o egzamin praktyczny to po kursie odbytym w tej szkole nie miałabym szans go zdać, dlatego od razu po zakończeniu kursu musiałam przenieść się do poleconego mi instruktora. Zdanie tego egzaminu zawdzięczam tylko jemu.

Niestety nie mogę nic pozytywnego powiedzieć o szkole COLLINA. Instruktorzy nie mają podejścia, zniechęcają do nauki. Obcinanie zajęć jest na porządku dziennym. Z zajęć 60 minutowych robią się zajęcia 45. Instruktorzy nie mają za grosz kultury. Nie są nastawieni na przygotowanie do egzaminu. Pan Darek jedynie reprezentował jakiś poziom, reszta instruktorów naprawdę bardzo słaba. Bez podejścia pedagogicznego. Bedac w innej szkole widzę jak powinny wyglądać wartościowe zajęcia.

Marlena

Nie polecam. Od kilku miesięcy staram się odzyskać pieniądze za odwołane jazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Owczarczyk Colina - Warszawa

• Jak się pracuje w Mariusz Owczarczyk Colina?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Owczarczyk Colina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Owczarczyk Colina?

Mariusz Owczarczyk Colina
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Mydlarska 6
    04-690 Warszawa