Accace Sp. z o.o.

Opinie o Accace Sp. z o.o.

Początki w Warszawie firma miała trudne ale choć było dużo pracy to naprawdę pracowało się bardzo dobrze z fantastycznymi ludźmi. Niestety zmiana kadry zarządzającej nie wpłynęła pozytywnie na pracę i na zespół gdyż (usunięte przez administratora)Jednak uważam, ze jest to firma mająca wielkie możliwości i dobry menedżer potrafi odpowiednio zmotywować i zachęcić do współpracy cały zespół. Trzymam kciuki za obecnych pracowników Accace.

Angel

Każdy ma prawo do swojego zdania... Ile ludzi tyle opinii. Zmiana opiekuna w outsourcingu? To standard nawet w normalnych wewnętrznych strukturach są zmiany, nikt niczego nie jest w stanie zagwarantować. Uważam, że ocena jest kwestią mocno indywidualną u mnie na plus :-).

bookjunior

Jako młodsza księgowa z pewnym doświadczeniem około (usunięte przez administratora) tys netto, podwyżki trzeba negocjować bo obiecują z początku duże pieniądze i możliwości a potem nagle się wypierają i udają ze nic się nie stało. Zero dodatków na święta.

władca kosmicznych rowerów

widzę że temat wynagrodzeń w firmie Accace nadal pozostaje tak naprawdę nienaruszony, a mianowicie nikt tutaj nie podaje żadnych istotnych konkretów czyli stawek netto/brutto. czy jest szansa że ktoś jednak podzieli się takimi infoirmacjami tutaj na forum publicznym? z góry dziękuję, jako osobie pracy szukającej znacznie życie to ułatwi

Accace zenada!

moje doswiadczenia nie sa dobre. wspolpraca z firma byla ciezka i wciaz sa problemy z ciagle zmieniajacymi sie opiekunami to 3 w ciagu roku i druga zmniana kierownicza w Accace - nie iadomo z kim sie kontaktowac trzeba dzwonic i dowiadywac sie na recepcji. Mila obsluga , natomiast pod wzgledem merytorycznym odnosze wrazenie jakbym rozmawiala ze studentami, ktorzy dopiero zaczynaja uczyc sie fachu;/ Za taka obsluge i brak kompetencji szkoda ryzykowac wspolpracy z firma Accace, to moje osobiste zdanie! Mam nadzieje ze chociaz pracownikow traktuja na poziomie, bo obsluga firm krucho niestety, profesjonalizmu brak, a pomoc w jakiejkolwiek sprawie odnosze wrazenie ze zalatwiana jest od niechcenia;(

gość

Pracuje w Accace od 6 miesięcy i jestem meeega zadowolona. Już kilkukrotnie negocjowałam warunki umowy i za każdym razem każdy szedł mi na ręke. Wsparcie w rozwoju i super atmosfera. Jeszcze nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze.

Bezimienny

Witam, wspolpracuje z firma juz pare miesiecy I nie moge jej zarzucic braku profesjonalizmu. Oczywiscie bledy sie zdarzaja, tak jak wszedzie, ale zawsze jest szybka reakcja I poprawa. Wspolpracowalem z innymi biurami outsourcingowymi I podejscie do Klienta bylo kompletnie inne niz w Accace. Tutaj jednak kieruja sie haslem "Klient nasz Pan" I zawsze mozna sie dogadac. Osobiscie polecam wspolprace!!!

gość

Tak naprawdę wszystko zależy od personelu zarządzającego, i atmosfera i rotacja.... Szukając na managerów i szefów działów ludzi sobie podobnych trudno oczekiwać innych efektów... A to było kiedyś naprawdę fantastyczne miejsce pracy!!! jednak cieszę się, że już tam nie pracuję. Trzymam kciuki za wszystkich , którzy probują swoich sił. Walczcie o siebie!

@gość

W chwili obecnej jestem zatrudniona w Accace I kompletnie sie nie zgadzam z Twoim komentarzem. Jest swietna atmosfera, oczywiscie duzo pracy, ale firma stara sie wspierac pracownikow I widac, ze sie rozwija. Co do samych Managerow - wiedza co robia I moim zdaniem to kompetentne osoby. Wymagajace ale z pomyslami.

gość

nie polecam - cięgła rotacja pracowników, brak możliwości negocjowania wynagrodzenia...

guest

A ja sie nie zgadzam. Ogolnie atmosfera przyjazna, zachecajaca do pracy.. Pracy jednak duzo, wiec tylko dla ambitnych, ale to jak w kazdym biurze. Stawki jak wszedzie indziej choc trzeba negocjowac. W porownaniu z wiekszymi potentatami nawet lepsze. Choc prace od czegos zaczac trzeba. Tempo duze, ale firma ma najgorsze za soba. Sie docenia po fakcie... A i ludzie sa profesjonalni... Jak wszedzie jeden lepiej drugi gorzej...

Karol

Zgadzam się z przedmówcą. Zarobki to (usunięte przez administratora)totalne, moje były wynegocjowane kilkunastoma mailami, w których uzasadniałam dlaczego nie mogę zgodzić się na ich głodowe stawki. Poza tym atmosfera na ogół przyjazna, z mało profesjonalnym teamem, bo niestety kto zobaczy jaka jest syt. ucieka. Lepiej nie wdawać się w szczere dyskusje, bo nieopatrznie ktoś cię może wsypać na imprezie firmowej, chcąc się lepiej zbliżyć do pozostałych z hot newsem!

Zdecydowanie odradzam pracodawce

Zostaw merytoryczną opinię o Accace Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Accace Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accace Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accace Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accace Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Accace Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accace Sp. z o.o.