Accace Sp. z o.o.

Opinie o Accace Sp. z o.o.

Jola

Wszystkie informacje są na pewno po części prawdziwe, ale czy ktoś może przybliżyć ile możemy się spodziewać na stanowisku młodszy księgowy? Albo w jakim przedziale można negocjować warunki z firmą?

Wojtek

Zola, Parzyć herbatę na pewno będziesz dla siebie :) Spełniać warunki trzeba obustronnie. Firma zatrudnia chyba 330 osób i jest międzynarodową firmą więc standardy zachowuje, spokojnie:)

Wojtek

Zola, Lepiej sobie darować brzmi dosyć dziwnie:) jeśli masz zatrzęsienie ofert z firm międzynarodowych to plus dla Ciebie i możesz porównywać zarobki, ale generalnie zawsze dobrze uczyć się w firmach trochę mniejszych niż BIG4, bo tam to dopiero ciśnienie jest i stres. Ponadto jesli zdobędziesz już odpowiednie kompetencje możesz prosić o więcej. Tutaj możesz mieć mniejszy stres, różnorodność, bo możesz mieć więcej projektów, też międzynarodowych, a takicj jest sporo, więc i szybciej się nauczysz jeśli masz odpowiednią motywację. Grunt to potem wpisać do cv konkrety, spółki patrzą czy kompleksowe usługi świadczyłaś, jak duży stopień skomplikowania, czy US GAAP, HBII, jakie ystemy. Tutaj pracują na Navision, to jeden z njlepszych, w innych biurach na popularnych systemach księgowych ale takich od których firmy już zaczynają odchodzić.

@Wojtek

Drogi Wojtku, Dziękuję Ci za Twoją odpowiedź. Raczej rzadko wyszukuje opinii na temat danego pracodawcy, ale jak coś gdzieś przypadkiem się trafi to każdy czyta i zawsze coś w głowie zostaje. Mnie bardziej chodzi pod kątem takim, że dla mnie wiąże się to z przeprowadzka do Warszawy - gdzie zawsze jest jakieś ryzyko że pracodawca jednak nie spełnia warunków tak jak było to wcześniej uzgodnione i potem jest problem bo jakoś się trzeba utrzymać i rachunki zapłacić :-) - a dla mnie najważniejsze jest ze starając się na takie stanowisko nie będę przez 3 miesiące kierować dokumentów czy robić kawy, bo chciałabym się nauczyć jak najwięcej :-) więc jeżeli ta firma daje takie możliwości to dla mnie jest ok bo o to mi tez chodzi :-)

Zola

Dzień dobry Przeczytałam całość opinii i mam pytanie do osób, które wystawiają opinie 50/50. Czy dla osoby początkującej bez doświadczenia jest to dobry start czy lepiej sobie darować ? Aplikowałam na stanowisko asystent księgowości i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Podobno chcą zatrudnić 2 osoby z czego jedna chyba na umowę o prace, a druga umowa zlecenie.

Mela

Fajnie mi się pracuje w Accace , bo to dobra firma.11

Zuzia A jakie stanowisko Cię interesuje? Z tego co wiem często szukają młodszych księgowych.

Joanna

Zuzia Zależy co Cię interesuje, na ich stronie Accace.pl są jakieś ogłoszenia.

Zuzia

Czy firma robi jakieś nowe rekrutacje? Nigdzie nie widziałam a bardzo bym chciała w Accace pracować, chociażby ze względu na atmosferę i warunki rozwoju. Może ktoś wie o nowych przyjęciach to proszę o informacje.

Małgorzata

Generalnie atmosfera bardzo przyjazna, nie czuje się tutaj korporacyjnego wyścigu szczurów, napięcia w rozmowie z szefem, atmosfery nieufności, wręcz przeciwnie. Można liczyć na zdobycie doświadczenia przy różnych zleceniach np. obsługa księgowa, kadrowo-płacowa dużych międzynarodowych firm, co przydatne jest później jako doświadczenie i do cv. Na pewno trzeba znać języki (ang, niemiecki) bo przydaje się w rozmowie z klientami. Fajne są konkursy i gry:) gdzie nagrodą może być, hm...bonus finansowy. Darmowe owoce nie są pewnie jakąś rewelacją, ale to pierwsza firma w której podsuwają zdrowe jedzenie pracownikom. Myślę, że dla tych co wykazują się samodzielnym myśleniem, szybko się uczą jest szansa na awans. Ogólnie firma cały czas zwiększa liczbę pracowników i wg mnie popracować warto.

łucja

Gosc' wlasnie widzialam oferte pracy na Młodszego Ksiegowego i aplikowałam, weszłąm tu by dowiedziec sie czegos wiecej na temat atmosfery tam i wynagrodzenia, w ogłoszeniu nie pisali nic o stwkach i umowie, na co moge liczyc? wiem ze szkolenia oferuja,prawda?

Gosc

Wypowiem sie na temat dzialu ksiegowosci bo tam pracowalam. Atmosfera bardzo przyjazna, mozna sie bardzo duzo nauczyc w krotkim czasie, wynagrodzenia jak we wszystkich tego typu firmach. Polecam dla osob ktore chca sie rozwijac nie tylko merytorycznie ( koniecznosc kontaktu z klientem, rowniez w jezykach obcych itp)

gość.

całe szczęście że Ci się wydaje "ek" ale zatrudnianie niedoświadczonych stażystów przedkłada się na jakość świadczonych usług.

gość

jedna na "milion" - gratuluję statystyk.

gość

najgorszemu wrogowi nie polecam!(usunięte przez administratora) To tyle.

Na ten moment są oferty na: księgowego, staż na młodszego księgowego, specjalistę ds. kadr i płac oraz direktora podatkowego. Co do stażu to zapewniam, że jeśli tylko pokażecie swoją pracowitość i chęć rozwoju dostaniecie standardową umowę.

gosc

Pojawila sie nowa osoba, a stara ekipa uciekla... czyzby szlo ku lepszemu? Dajcie znac, czy warto tam sie starac o prace?

gosiu

a jak dostac sie tam do pracy? poprosttu isc zaniesc CV? wyslac mailem? jak wy zaczeliscie tam pracowac? przez znajomego?

ktoś

i jak wygladaja rozmowy rekrutacyjne ?:)

ktoś

a dają umowę o prace czy zlecenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Accace Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Accace Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accace Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accace Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accace Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Accace Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accace Sp. z o.o.