K & K School of English Barbara & Marek Kokosińscy

Kraków

Opinie o K & K School of English Barbara & Marek Kokosińscy

lektor

żenada, mają się za nie wiadomo co. Mobbing, słabe warunki zatrudnienia, brak zaplecza metodycznego!

lektorka

Dane mi było pracować w tej firmie pewien okres czasu. Dyrekcja fatalna moim zdaniem. Ma się za nie wiadomo co, sugerując to pracownikom na każdym kroku. Bardzo niejasne warunki zatrudnienia i wrzucanie dodatkowych rzeczy. Jakby tego było mało dostaje się rozkaz uczestniczenia w średnio ciekawych "szkoleniach" np. w sobotę, które mają formę apelu czytanego z kartki (oczywiście za free). Poza tym brak metodyka z odpowiednim wykształceniem i kasa nie zawsze na czas. Ogólnie nie polecam i naprawdę przestrzegam przed tą firmą. Be careful :)

Zostaw opinię o K & K School of English Barbara & Marek Kokosińscy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K & K School of English Barbara & Marek Kokosińscy