Humane & Business Progress Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Humane & Business Progress Sp. z o.o.

Anna

Fajna firma, świetny zespół. W tej chwili się rozwijają. Mają Klientów z Polski, Europy i prawie całego świata. Miła atmosfera pracy. Biuro przy ul. Kineskopowej ma dobry dojazd, bo nie trzeba się przebijać przez Piaseczno. Praca z Klientami głównie zdalnie. Polecam dla osób, które chcą się nauczyć, popracować, zdobyć doświadczenie we wdrożeniach i supportcie SAP'a głównie w środowisku międzynarodowym. Polecam

Macie nowe informacje o Humane & Business Progress Sp. z o.o.? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.

Zostaw opinię o Humane & Business Progress Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Humane & Business Progress Sp. z o.o.