Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Inzynier

Pracowałem jako inżynier Nie polecam . Wykorzystywanie na każdym kroku. Kadrze z nadzoru nie płacą nadgodzin !!! A tam się przepracowuje ich naprawdę wiele . Dla pracowników fizycznych kwatery są beznadziejne Premie żadne a stawki mniejsze niż na rynku u konkurencji Komunikacja z Warszawą tj siedzibą firmy jest tragiczna. Walczyłem o premie dla ludzi i olali mnie i ludzi. Wypłaty z opóźnieniem dla kadry , pracownicy fizyczni narzekali że czasem zalegają z wypłatami. A w ogóle to fizyczni dostają po 2 przelewy w jakiś dziwnych odstępach czasu . Najgorzej jest jak rozwiążesz umowę , bo pewne jest Cię oszukają lub będą próbować, a na końcu jak trafisz na opór w biurze to trzeba potem latać do sądu pracy. Generalnie to opinie poprzedników , chociaż bardzo ostre to prawdziwe . Rada dla tych co muszą u nich pracować lub pierwszy raz jadą na export : Wpisujecie wszystko w umowę bo nic ponadto nie dostaniecie choćby się zarzekali że tak będzie nie wierzcie. Ja odszedłem od nich , a po mnie jeszcze jeden kierownik i prawie z 50 % ludzi z budowy . Generalnie trzeba uważać co się podpisuje i u kogo się pracuje Pozdrawiam kolegów budowlańców

Emil

Ja tam mam co u nich robić raz jestem zbrojarzem raz kładę karton gipsy i tak czas mi szybko leci a czy mi zapłacą do 10 czy do 12 życie ważne żeby na koncie się zgadzało

Dubiel

Narzekać to każdy potrafi a pracować nie ma komu a jak się chce pracować na budowlance to trzeba mieć podstawy chociażby warunki fizyczne...

Rambo

Jak nigdy nie miałeś doczynienia z budowlanka to dadzą Ci 115 sek na początek a jak ogarniasz temat to dostajesz podwyżkę

K.T
@Rambo

Witam ,mam pytanko czy firma przyjmuje na Niemcy,? obecnie pracuje w Belgii w innej firmie ale nie pasuje mi mała liczba godzin i na dodatek zostałem (usunięte przez administratora) na godzin za postojowe też mi nie wypłacono pomimo że mam w umowie zapisy Dlatego planuje dać wypowiedzenie i przenieść się do rzetelnej firmy co nie (usunięte przez administratora)

Don
@K.T

Robiłem u nich przez wiele lat. Postaojowego nigdy nie płacili tylko urlop bezpłatny dostawałem. To nie jest Rzetelna firma

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Niestety ale dobrze ze ktoś w końcu zaczął pisać prawdę o tej firmie. Kierownik ma rację i w 100% sie z nim zgadzam. Ta część dziwnych opini to nieudolna próba naprawienia wizerunku przez, jak mniemam, kadrę menadżerską. Nieudolna, ponieważ prawda zawsze się obroni. A ta w przypadku tej firmy jest dla nich okrutna. Niemniej sami sobie na to zapracowali. Do rzeczy Oszczedzają na wszystkim co sie da, począwszy od bhp, kwaterach (beznadziejne), środkach czystosci, po sprzęcie do pracy który poza Hilti jest beznadziejnej jakości. Taka prawda Ponadto nie dotrzymują danego słowa, wiec jak ktoś chce tam pracowac to naprawdę wszystko sobie wpiszcie w umowie. Cokolwiek obiecają, a nie bedzie wpisane na umowie, to na pewno tego nie dotrzymają. Jak chcesz wziąć urlop to musisz pisać podanie o urlop, a na tym samym druku podsuwają Ci do podpisu wypowiedzenie za porozumieniem. To jest mało etyczne i na dodatek chamskie bo jak nie podpiszesz to nie ma urlopu . Zachorujesz to tez masz płacone jakies min, bo skladki odprowadzaja okrojone - tak opowiadali koledzy. Zreszta opowiadali rowniez jak zrobili jednego gościa który ulegl wypadkowi na budowie, więc radzę by każde wypadki zglaszac do odpowiednich służb na terenie kraju w ktorym pracujesz bo ta firma na pewno Ci nie pomoże a nawet później zwolni gdyż nie będziesz produktywny. W ogóle wynagrodzenie przychodzi w dwóch etapach i nigdy nie wiesz co poszlo do zusu a co "pod stolem" Ci wypłacili. Mam wrazenie że mają tam mocno kreatywną księgowość. Pracujesz często z ludzmi niewykwalifikowanymi, nieprzygotowanymi do pracy i często nie majacymi pojecia o tym co trzeba zrobic na danym etapie. Przyjmują jak leci bo ludzie jak poznają tę firmę od środka to uciekają do konkurencji, z dwóch powodow czyli stawki i podejścia do pracownika. Generalnie ja sie urywam bo mam juz dosyc tego balaganu i chamstwa. Nie zamierzam spędzić tu wiece czasu niz do konca kwietnia zwlaszcza ze zalegają mi z wypłatą!!!! Tak na logikę jak przegladacie oferty pracy za granicą, to kogo jest najwiecej,właśnie ich, a dlaczego? Na pewno nie z powodu olbrzymiej ilosci kontraktów, po prostu ludzie uciekają a. zostają jakieś osoby z malym przygotowaniem zawodowym z którymi się męczysz. Yka wlasnie jest orawda oczami pracownika ktory zmuszony oracowac za granica trafil w objecia tej dziwnej firmy. Ja uciekam bo pół roku to i tak za dużo z tymi ludzmi nieszanującymi podstawowych zasad współpracy z pracownikiem Pamietajcie wpisujcie wszystko w umowę i nie dajcie się zrobić w konia tak jak ja. Pozdrawiam śmiałków

Majster

Byłem tam majstrem. Długo jak na mnie i za długo. Firma godna pożałowania organizacyjnie oraz za to jak traktuje ludzi Nie szanują pracownika . Nie dbają o pracownika. Kwatery bieda, narzędzia bieda BHP bieda lub tragedia, duże ryzyko w pracy często BHP schodzi na 2 plan. Kasa przychodzi z opóźnieniem, nadgodziny są niezliczone dla nadzoru a dla pracowników fizycznych często zaniżane, trzeba pilnować. Ja po prostu już miałem dosyć i rzucilem papierem z dnia na dzień i pojechałem do pracy gdzie indziej . Jak się potem dowiedziałem 5 kierowników i inżynierów też tak zrobiło w okresie 3 miesięcy . To pokazuje " potencjał "firmy -Wycisną z ciebie wszystko i wyplują jak będziesz niewydolny bo przepracowany Nie polecam szkoda nerwów i zdrowia Dla niezdecydowanych szukajcie lepiej bo znajdziecie bez problemów O Warszawie i ich pomysłach się nie wypowiem bo musiałbym tu rzucać mięsem Kierownik opisał wszystko zgodnie z prawdą. Potwierdzam

Również z nadzoru

Byłem również w nadzorze i na szczęście już nie jestem Kierownik napisał prawdę a Rysiu który mu ładnie odpowiedzi udzielił to zapewne któraś z córek szefa i stawiam na p. Martę w 100% gdyż ona zawsze jeździła na zebrania i lubiła fantazjowanie i mijanie się z prawdą w swoich matywacyjnych beznadziejnych opowieściach. Co roku słyszeliśmy bajkę że premi na święta nie będzie chociaż budowa zyski wypracowała duże i ponadmiarowe , a dlaczego - bo przecież oni płacą za kwatery no i zapewniają transport ja święta Boni wogole cieszmy się że mamy przerwę świąteczną. Co roku ta sama bajka tylko inny wymiar kosztów. Zygac się chciało jak przyjeżdżała i coś mówiła . Mam wrażenie że uczyła się kłamstwa od wielu lat Pamiętajcie jak macie wypadek na budowie koniecznie gonzglaszajcie i nie wierzcie że firma wam pomoże i da coś więcej jak nie zgłosicie. Nie pomoże a po jakimś czasie wyrzuci z pracy. Zgłaszacie każde zdarzenie do odpowiednich służb!!! Co do wynagrodzeń to płacą z opóźnieniem i to dużym . Płacą w dwóch ratach i nie wiesz co masz ozusowane Podejrzewam że kręcą walki na składkach i mają bardzo kreatywna księgowość Generalnie to kierownik ma 100% racji Trzeba pisać prawdę o ludziach którzy z natury lubią wykorzystywać innych i to w sposób haniebny Ja znalazłem pracę w konkurencji za lepsza stawkę w lepszych warunkach i normalnie płacone więc jak się chce i jest się uczciwym to można. Pozdrawiam tych co piszą prawdę

Bartosz

Mam prośbę, napisze ktoś jak przebiega egzamin na montera K-G w firmie lambda. To jest praktyka czy teoria, co każą robić i o co pytają? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Blaker

Brak słów, nie toć ze zjazd do szwecji zaplanowany od razu po świętach bo już w środę to na dodatek ciągle brak wypłaty.... Nawet nie było za co w ciągu tego jednego dnia wolnego, po świętach zrobić sobie zakupów. Człowiek po prawie półtorej miesiąca pracy wraca tam wraz z pustym portfelem

Wwaaa

Masakra jest z tą firmą, 11,04 a wypłat nie ma... Ciekawe czy 12 będą;) te dobre opinie to chyba z biura piszą bo aż nie chce mi się wierzyć że to jakiś pracownik pisał. Kwatery tragedia, narzędzia tragedia ogólnie ta cała firma to jedna wielka tragedia. Pracuję do końca kwietnia i uciekam z tej firmy bo to szkoda nerwów;))

Ja jak pracowałem to się godziłem na pracę w święta czy weekendy. U mnie sytuacja była ciężka więc musiałem dużo pracować żeby to wszystko poukładać...

Beata
@Marcin

cześć, opowiesz na ten temat coś więcej? dosłownie przez każde święta podejmowałeś się pracy? finansowo jak udało się na tym wyjść i wydolnościowo? dużo pracy czyli ile max godzin w miesiącu dawało radę dźwignąć? jaki przy tym zarobek? warto?

Zygi
@Marcin

Po to się jedzie zagranice aby pracować i mieć z tego pieniądze. A nie siedziec i biadolic.

Dramat

Właśnie miałem pisać opinie o tej firmie ale kierownik jakiś mnie wyprzedził To tylko tak krótko Dramat panowie to słowo opisuje w pełni burdqel organizacyjny i (usunięte przez administratora) w traktowaniu ludzi Obiecują i g o w n o z tych obietnic jest Najgorzej spędzony czas za granicą Moja opinia jest negatywna Zatrudniają wszystkich jak leci i musisz pracować z kimś kto nie ma pojęcia o zelbetach i tylko się wku....wiasz. ciągle i na każdym etapie tylko masz ciśnienie w kosmos wywalone Na szczęście ja mam to już za sobą Nawet jakby nie było pracy to do nich nie wrócę a pracy jest w opór czy w Szwecji czy w norwegii. Zresztą oni w Norwegii dają ludziom lepsze stawki niż w Szwecji i to jest niby równe traktowanie Kwatery do du.py . Ja byłem w jakieś piwnicy śmierdzącej przerobionej w pokoju bez okna nawet . Jakby się zapaliła stara kuchenka to by mnie tam sfajczylo bo nie byłoby jak uciec Dramat

Lolek
@Dramat

Czemu dramat? Ja pracowałem i wracam do nich co jakiś czas. Jak jesteś ogarnięty to sobie raz dwa poradzisz. Ustalisz wszysyko żeby było po twojemu i tak jak jest dla ciebie wygodnie. Ja sobie u nich wszystko ustawiłem pod siebie.

Kierownik

Witam wszystkich chcących pracować w firmie Lambda przekazuje swoje spostrzeżenia jako były pracownik Firma nie dba o swoich pracowników zarówno fizycznych jak i kierowników Pracownicy fizyczni mieszkają nierzadko w piwnicach domów lub budynków wielorodzinnych przerobionych na kwatery w których czasem trudno znaleźć normalne ogrzewanie a jedynie pleśń na meblach i stechlizne Stawki mają kiepskie a zarząd wymyśla co chwilę preteksty by nie płacić . Dodatkowo transport odbywa się przestarzałymi i czasem niesprawnymi autami. Przerwy na zjazd do domu są beznadziejne i za owe nie płacą Jeżeli chcesz wziąć urlop to zmuszają cię do podpisania jednocześnie wypowiedzenia o pracę za porozumieniem stron i za urlop nie płacą albo płacą ninimalną stawkę krajową . Co do stawek to te za moich czasów były naprawdę najmniejsze na rynku Niejednokrotnie roztaczają obietnicę podwyżki po przepracowanym okresie próbnym i ta obietnica często pozostaje wyłącznie obietnicą BHP które rozdaj pracownikom to nierzadko kiepskiej jakości materiały. Co do kadry kierowniczej to zapomnijcie o nadgodzinach a tych w Lambda jest ogrom. Ta firma za nadgodziny nadzorowi nie zapłaci!!! Są kierownicy którzy nawet pracownikom fizycznym obcinają nadgodziny . Ja musiałem walczyć o swoich ludzi i poległem więc się zwolniłem i odźylem gdzie indziej w normalnych zasadach i też za granicą więc można! Dodatkowo presja ze strony zarządu lub przedstawiciela owego zarządu jest ogromna a czasem podchodząca pod (usunięte przez administratora)i mam na to dowody -nagrania i korespondencję mailową Niejednokrotnie firma ta karana była za nieuczciwe praktyki wobec pracowników przez szwedzki czy norweski urząd pracy. Taka jest prawda o tej firmie oczami nadzoru. Ja na szczęście nie muszę już od dawna z nimi współpracować. Dla mnie to był najgorszy pracodawca w całej mojej historii Większość tych dobrych komentarzy to mam wrażenie że jest napisane przez p. Martę czyli samą górę w firmie Nie doradzam nie odradzam . Przekazuje tylko swoje spostrzeżenia

Kontur

Otrzymalem pit oraz q10 czy ktos z szanownego biura moze mi objasnic czym jest zaswiadczenie gdzie zapisane jest " wypłacono zagraniczne diety" pytam kiedy niby wyplacono mi owe diety? Gdzie jest potwierdzenie przelewu owych diet?

Kontur

Wlasnie czytalem artykuł że banki w okresie swiatecznym maja normalne sesje xd, ciekawe jaka znow wymowka? Obstawiam ze w biurze od czwartku pomieszczenia swiecily pustkami

Kierownik

Witam wszystkich chcących pracować w firmie Lambda przekazuje swoje spostrzeżenia jako były pracownik Firma nie dba o swoich pracowników zarówno fizycznych jak i kierowników Pracownicy fizyczni mieszkają nierzadko w piwnicach domów lub budynków wielorodzinnych przerobionych na kwatery w których czasem trudno znaleźć normalne ogrzewanie a jedynie pleśń na meblach i stechlizne Stawki mają kiepskie a zarząd wymyśla co chwilę preteksty by nie płacić . Dodatkowo transport odbywa się przestarzałymi i czasem niesprawnymi autami. Przerwy na zjazd do domu są beznadziejne i za owe nie płacą Jeżeli chcesz wziąć urlop to zmuszają cię do podpisania jednocześnie wypowiedzenia o pracę za porozumieniem stron i za urlop nie płacą albo płacą ninimalną stawkę krajową . Co do stawek to te za moich czasów były naprawdę najmniejsze na rynku Niejednokrotnie roztaczają obietnicę podwyżki po przepracowanym okresie próbnym i ta obietnica często pozostaje wyłącznie obietnicą BHP które rozdaj pracownikom to nierzadko kiepskiej jakości materiały. Co do kadry kierowniczej to zapomnijcie o nadgodzinach a tych w Lambda jest ogrom. Ta firma za nadgodziny nadzorowi nie zapłaci!!! Są kierownicy którzy nawet pracownikom fizycznym obcinają nadgodziny . Ja musiałem walczyć o swoich ludzi i poległem więc się zwolniłem i odźylem gdzie indziej w normalnych zasadach i też za granicą więc można! Dodatkowo presja ze strony zarządu lub przedstawiciela owego zarządu jest ogromna a czasem podchodząca pod mobbing i mam na to dowody -nagrania i korespondencję mailową Niejednokrotnie firma ta karana była za nieuczciwe praktyki wobec pracowników przez szwedzki czy norweski urząd pracy. Taka jest prawda o tej firmie oczami nadzoru. Ja na szczęście nie muszę już od dawna z nimi współpracować. Dla mnie to był najgorszy pracodawca w całej mojej historii Większość tych dobrych komentarzy to mam wrażenie że jest napisane przez p. Martę czyli samą górę w firmie Nie doradzam nie odradzam . Przekazuje tylko swoje spostrzeżenia

mariusz

mi miesiecznie wychodzi 12 tys polskich zlotych to gdzie ja tu na polskiej budowie zarobilbym tyle tak w dwa miesiace

Zajc
@mariusz

8 godzin i czasami sobotę się zrobi XD ja miałem większą stawkę niż ci co przyjeżdżają za 115 kr i mi czasami wychodziło 12 tys . Odlicz żarcie . Jedziesz na bezpłatny urlop do domu . Czyli zwykła naganianie pracowników przez biuro. Nie opłaca się jechać . Nigdy więcej do lambady. Szerokim łukiem omijać . Pozdrawiam

Ja ostatnio wchodzę na konto a tu premia za kierownicę super sprawa będzie na święta

Grzesiek

A u nas w piątek wyjeżdżamy ale to wszystko dogadanie z kierownikiem kiedy chcemy i jak więc nie ma problemu z takimi sprawami

Pracowałem, było Ok choć mozna się doczepić Teraz mam znajomego, który tam pracuje na jednym z projektów, pracują jak woły po 12 h i jeszcze na święta pracują w Wielki piątek, zamiast wracać do bliskich, porażka. Co to hoteli w których są zakwaterowani, mają trochę do zarzucenia sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 712.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.