Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Mirek

Znam doskonale firmy które zaliczki płacą a za dwa miesiące pełna wypłata i tak w kółko cały rok a to że ta firma dwa dni się spóźni to co jest najgorsza? Wolę tyle spóźnienia niż to co inni mają a żyć trzeba i tu i w Polsce gdzie rodziną została

Myślę że są ludzie co się do pracy fizycznej w ogóle nie nadają a pomimo to pchają się jak muchy... Dzięki tej firmie można się fachu nauczyć jak u obcować z ludźmi nie w swoim kraju

Każdy narzeka ale trzyma się w tej firmie recami i nogami a tak podobno źle. Nie lepiej napisać że dobrze się pracuje ale nie polecę nikogo żeby później nie gadali co robię w wolnych chwilach...

Romek

Jakby tak było naprawdę to moja całą rodzina nie pracowała by u nich a jest nas 11 osób i wszyscy pracujemy w różnych krajach ale aktywnie więc możliwe że nie każdemu taka robota i warunki odpowiadają

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Edek

Nie polecam Płacą z opóźnieniem (usunięte przez administratora) na stawkach Nie wypłacają za urliop Kwatery średnie lub mizerne ja trafilem do beznadziejnej w jakiejś piwnicy bez okna Pracujesz z ludzmi bez doświadczenia bo Ci doswiadczeni już dawno stamtąd uciekli Po 6 miesiacach odszedlem z tego balaganu i nie wypłacili mi wszystkiego Opisuje wylacznie doswiadczenia swoje Mam. 20 lat stazu na budowie w tym 10 na żelbetach Nie warto sa lepsze propozycje za lepsze stawki

Dawid

Pracowałem Nie polecam. Negatywne opinie pokrywają się bardzo z rzeczywistością w której przyszło mi pracować w tej firmie niestety . Kwatery kiepskie, kasa średnia, nie płacą w terminie, jak się zwolnisz to już Ci zaległych pieniędzy nie wypłaca, (usunięte przez administratora) Jak nie wpiszesz w umowie wszystkiego to Ci nie zapłacą niczego co obiecują . Pensja oozusowana tylko od jakieś dziwnej części . Pieniądze przychodzą w 2 transzach z opóźnieniem Za urlop nie płacą, za zjazdy do domu też nie oddają, jak jesteś kierowcą busa to coś Ci tam dodadzą ale też trzeba się wykłócać Ludzie z którymi przebywasz to często niewykwalifikowani pracownicy a nierzadko alkoholicy. Są lepsze firmy w Skandynawii niż oni naprawdę i nie oszukujące pracownika tak jak oni Ja uciekłem. Staż mam 18 lat na budowach w żelbetach więc niech trole z biura nie piszą pierdół w stylu dla chcącego nic trudnego . Lepiej niech zaczną traktować ludzi z szacunkiem a nie jak (usunięte przez administratora)

Mirek

Ja jestem na kartonach gips i na akordzie fajna dniówkę można sobie wyciągnąć jak jest zgraną ekipa to jest wszystko super

Olek
@Mirek

Lambdato super warunkimieszkaniowe daje zarobki na poziomie wieksze o 50 procent niz w podobnych firmach My pracownicy pracujacy pare lat doceniamyto co stwarza ta fajna firma przyjdzie taki petak co rysunku nie zna nieumie wiazac szybko cegami a chcialby zeby za niega pracowac i dac mu duza wyplate za nieudolność nie powinno sie duzo placic gdyz na takich niedacznikowmusimy my pracowac azeby wyrobic zadanie produkcyjne

Artur

U mnie wypłata zawsze się zgadza z małym opóźnieniem ale mi to nie przeszkadza ważne że co do zł jest wypłacone plus premie i dodatki za kierowanie

Kazik

Zawsze może być obsuwa to normalne a że dwa przelewy no skoro tak musi być to zgodnie z literą prawa

Johnny
@Kazik

Kazik a może raczej inna Ania z biura , przestań pisać bzdety że zgodnie z prawem, ta firma kręci na składkach i nie odprowadza wszystkiego dlatego są dwa albo nawet trzy przelewy. Ciekawe jak przechodzą kontrolę skarbówki jak to tam księgują kreatywnie Cwaniaki warszawskie i tyle Pewnie że zawsze może być obsuwa ale czemu kosztem pracownika może kosztem zarządu i leniwego biura które ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Dawid

Zalegają mi z pieniędzmi już trzeci miesiąc. Zwolniłem sie i i pewnie kasy już nie zobaczę. Porażka ta firma . Kierownik, Bp i inni piszący prawdę mają rację wszystko co pisza negatywnego sam doświadczyłem w tej firmie . A te ładne opinie to ludzie z biura piszą lub co bardziej prawdopodobne same szefostwo ci z biura to muszą się wstydzić że ich szefostwo tak ludzi na exporcie w CH..robi . Jak się zwolniłem to już przestali nawet na maile odpowiadać tak szanują ludzi !!!

Kierownik

Witam wszystkich chcących pracować w firmie Lambda przekazuje swoje spostrzeżenia jako były pracownik Firma nie dba o swoich pracowników zarówno fizycznych jak i kierowników Pracownicy fizyczni mieszkają nierzadko w piwnicach domów lub budynków wielorodzinnych przerobionych na kwatery w których czasem trudno znaleźć normalne ogrzewanie a jedynie pleśń na meblach i stechlizne Stawki mają kiepskie a zarząd wymyśla co chwilę preteksty by nie płacić . Dodatkowo transport odbywa się przestarzałymi i czasem niesprawnymi autami. Przerwy na zjazd do domu są beznadziejne i za owe nie płacą Jeżeli chcesz wziąć urlop to zmuszają cię do podpisania jednocześnie wypowiedzenia o pracę za porozumieniem stron i za urlop nie płacą albo płacą ninimalną stawkę krajową . Co do stawek to te za moich czasów były naprawdę najmniejsze na rynku Niejednokrotnie roztaczają obietnicę podwyżki po przepracowanym okresie próbnym i ta obietnica często pozostaje wyłącznie obietnicą BHP które rozdaj pracownikom to nierzadko kiepskiej jakości materiały. Co do kadry kierowniczej to zapomnijcie o nadgodzinach a tych w Lambda jest ogrom. Ta firma za nadgodziny nadzorowi nie zapłaci!!! Są kierownicy którzy nawet pracownikom fizycznym obcinają nadgodziny . Ja musiałem walczyć o swoich ludzi i poległem więc się zwolniłem i odźylem gdzie indziej w normalnych zasadach i też za granicą więc można! Dodatkowo presja ze strony zarządu lub przedstawiciela owego zarządu jest ogromna a czasem podchodząca pod (usunięte przez administratora)i mam na to dowody -nagrania i korespondencję mailową Niejednokrotnie firma ta karana była za nieuczciwe praktyki wobec pracowników przez szwedzki czy norweski urząd pracy. Taka jest prawda o tej firmie oczami nadzoru. Ja na szczęście nie muszę już od dawna z nimi współpracować. Dla mnie to był najgorszy pracodawca w całej mojej historii Większość tych dobrych komentarzy to mam wrażenie że jest napisane przez p. Martę czyli samą górę w firmie Nie doradzam nie odradzam . Przekazuje tylko swoje spostrzeżenia

Rysiek
@Kierownik

Firmy idealnej nie ma. Ale nie wydaje mi się żeby było aż tak źle pracuje u nich juz jakiś czas i nie ze wszystkim się zgadzam. Mają wiele płaszczyzn do nadrobienia i poprawienia ale dramatu aż takiego nie ma jak by się wydawało. Ja zawsze jak zgłosiłem problem z kwaterą miałem go rozwiązany.

Rafaradza
@Rysiek

A co powiesz na temat wypłat? Na umowie jest napisane do 10 każdego miesiąca. Wczoraj tj. 12.04 połowę wynagrodzenia, które zarobiłem. Dziś jest 13.04 i drugiej połowy nie ma i dziś już nie będzie bo zawsze przelew wpływa mi ok. godziny 10. Jutro jak nie dostanę kasy to zgłaszam to do związków szwedzkich. Na mój powrót mnie mają co liczyć. Ile można się (usunięte przez administratora) Firmie słuchy chodzą, że wyżej wymieniona firma kolejny raz została ukarana przez związki na kwotę 12mln SEK. Od jakiegoś czasu jest tam coraz gorzej. Zdecydowanie odradzam podejmować tam pracy.

@Rafaradza

1.4m koron wg strony bygnadssu

Dwanaście koła to są bardzo dobre pieniądze ale jak komuś mało to zawsze może zmienić

@Gość

Na 12k to ty musisz yebac 235h w danym miesiacu u pana Ż na budowie kultywowane jest 8h bez sobot, mam ci liczyc ile to wychodzi? Prosze bardzo ,165x123=20295, odejmij sobie jeszcze z 5k sek na utrzymanie a zostanie zawrotna suma 6300zl, i za ta sume masz utrzymac rodzine w polsce, jedz jeszcze na urlop bezplatny, co trzevi miesiac, wezmiesz wtedy 10k sek-4200 za dany miesiac, chcesz o czyms jeszcze pogadac?

Marko
@Kontur

No ja w tym miesiącu miałem blisko 230h każda sobota i po 9h roboty dziennie. Teorytycznie 11500 w przybliżeniu, ale dowiem się pewnie po świętach bo oczywiście na święta żadnej wypłaty nie było

@Marko

A za kwiecien 8 tys zł, urlop bezplatny, skladka zus od 5900zl

Tedi
@Marko

Nie wiem o co wam chodzi Pracujesz zarabiasz tyle w temacie. Ja dzis dostałem wypłatę i jestem mega zadowolony. Nawet zaskoczony. Dla mnie oni są spoko.

Zajc
@Tedi

Biuro chyba dostaje 1 tak mi się wydaje . Spadaj z trolu stąd

@Tedi

Podpisujesz osle umowe o prace, owa umowa zapewnia pelne oskladkowanie oraz prawo do PŁATNEGO urlopu wypoczynkowego, tak samo zapewnia prawo do wynagrodzenia chorobowego, na terenie Szwecji firme zobowiazuje Szwedzki kodeks pracy a nie widzimisie kogos z biura na zielnej, firma wyplaca zaniżone stawki, firma uchyla sie od placenia swiadczenia urlopowego oraz chorobowego, firma nie wyplaca nadgodzin, firma nie placi diet, i ta firma zostanie lub juz zostala ukarana przez sąd Szwedzki za stosowanie dumpingu wobec innych firm, ta firma robi (usunięte przez administratora) na Szwedzkim rynku pracy, wobec Szwedów jak i wobec was samych chyba ze lubisz byc okradany, jesli wolisz dostawac na konto o 1/3 mniej niz powinienes to jestes po prostu głupim pachołkiem

Były

Są orły co latami pracują a potem narzekaja że mało zarabiają to ile trzeba miesięcznie zarabiać żeby godnie żyć?

Bartek

Ja słyszałem że jest 65-70 złotego na godzinę od tego roku więc wcale to nie są małe pieniądze

Ja tam jestem z nimi już kilkanaście lat i bywało różnie ale nigdy nie narzekałem że jest źle czy coś ogólnie jestem cały czas na rynku Szwedzkim i leci do przodu

Wrona

Nigdy na dzień dobry nie dostanie się kokosów i nie ma takiej firmy co by dała tyle ile pracownik chce! Wpierw wykaz się pokaz na co cię stać wtedy zobaczysz jak to wygląda a nie narzekać i poprawiać kilka razy jedna część

BP
@Wrona

Wrona jeszcze jedno a co powiesz na to że zalegają z kasą ? Albo że płacą w ratach? Albo że po rozstaniu nie zapłacą Ci wszystkiego? Albo że grają w (usunięte przez administratora) Z urlopami i nadgodzinami? To jakby tak było różowo u nich to by się wiecznie nie ogłaszali wszedziej bo im ludzi brakuje. A dlaczego brakuje bo lecą z nimi w trąbę i może nie dotrzymują warunków umowy?

Gary
@Wrona

Nie pisz tak daja zarbic spora kwote pisza o firmie zle ludzie leniwi nie znajacy siena pracy, ktorzy nie czytaja dokumentacji technicznej czesto skacowani ludzie z choroba alkoholowa na ktorych trzeba pracowac zwlaszcza wponiedzialki Ja np dostaje spore wynagrodzenie bo jestem rzetelnym i takich ludzi jak ja cenia Czestomusze pracowac z tepakami ktorym musze tlumaczyc rysunek gdyz sa tacy ze nic nie kumaja Dlatego tepaka ileniom nie mozna dac tyle co madrym ipracowitym fachowcom

Mason
@Gary

Chlopie ta firma placi 123 korony na godzine, przy obecnym kursie wychodzi 49zl, przy 165h to ty 8k zarobisz z czego 2.5 wydasz na miejscu, przelejesz żonie trzy i zostanie ci 2k na to abys kupil bilet na urlop za ktora firma nie wyplaca żadnych pieniedzy

Tyson

Niektórzy tak się potrafią maskować że wyjdzie to na święta ale które nie wiadomo...

Ludzi z problemami wątrobowymi ukazują się zaraz po przekroczeniu granicy pomagając im się rozpakować i usadowić na kwaterze ponieważ jadąc tyle godzin naprawdę można się nieźle zmęczyć????

Wiesiek

Niech każdy pisze co chce bo tak jest najłatwiej a mało jest ludzi co by fizycznie dało radę i to jeszcze nie w swoim kraju

BP

Stawka na początek to 115 sek czyli beznadzieja Jak się nie znasz dostaniesz 145 max też szalu nie ma. Pokoje średnio mierne Kierownicy coraz bardziej porąbani a Ci super dawno już u konkurencji Traktowanie ludzi tak samo jak stawki marne Wyplaty z opóźnieniem, ucinane, musisz walczyć o swoje. Ja właśnie zrezygnowalem. Tak sie nie da pracować

Beata
@BP

ci super juz u konkurencji? o których działach tu mowa i jak liczna była ta grupa? w czym ich podejście mogło się różnić od obecnego kierownictwa, że w ten sposób podsumowujesz warunki? jakie sa perspektywy co do awansu?

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 712.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.