Proton-Archeo Łukasz Porzuczek

Opinie o Proton-Archeo Łukasz Porzuczek

emigrantka

znający temat
@emigrantka 28.09.2014 17:58
Ciekawa firma można się sporo nauczyć z praktyki geofizycznej i geodezyjnej przed wyjazdem np. na zachód....

Należy tej firmy unikać ze względu na właściciela, który jest bardzo niesolidny i niesłowny! Jeśli ktoś ma wątpliwości, to proszę zapytać o opinię w środowisku fachowców. Czy o to chodzi, aby na chwilę popracować, podszkolić się i wyjechać? Bądźmy poważni - z dobrej firmy pracownicy się uciekają.

Nacięty

Zdecydowanie odradzam kontakt z właścicielem firmy, a tym samym sugeruję unikanie korzystania z jego usług. Chaotycznie działanie, brak solidności (usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Proton-Archeo Łukasz Porzuczek - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proton-Archeo Łukasz Porzuczek