Auto Centrum Krzysztof Stasica

Radzionków

Opinie o Auto Centrum Krzysztof Stasica

Lucky

Szef z którym nie da się wytrzymać. Dla niego liczy się tylko kasa. Masz zapierdzielać a jak się nie wyrabiasz albo coś spieprzysz to po tobie. Często brakuje szmat, rękawice musisz kupować bo ich nie dostaniesz. Do kibelka najlepiej raz dziennie, ale na krótko. Na chwilę nie możesz przestać pracować-to nie warsztat tylko obóz pracy.

gość

Praca w tej firmie to porażka. Dziesięć godzin dziennie to norma, ale nie licz że wyjdziesz punktualnie. Zapomnij że wyjdziesz wcześniej żeby coś załatwić, a jak dasz się namòwić na pracę w soboty to już po tobie.Szef jest irytujący do bòlu,kawał chama a czasy napraw bierze z kosmosu.Jak się nie wyrobisz to wyżywa się na tobie,zresztą co dziennie musi znaleźć jakąś ofiarę ktòrą opieprza.Psychicznie nie da się wytrzymać.Duża rotacja pracownikòw to potwierdza.

Lol
@gość 23.08.2016 18:27

Potwierdzam pracowałem tam i żałuję zmarnowanego zdrowia i czasu.

Zostaw opinię o Auto Centrum Krzysztof Stasica - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Centrum Krzysztof Stasica