Opinie o MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k. w Ruda Śląska

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

GETO2 Nowy wpis

Wyjazd na tydzień a wracasz po dwuch tygodniach na 45h i zpowrotem. Częste wyjazdy w niedziele a wracasz w sobotę. Brakuje Ci na wypłacie 1000zł lub więcej upominanie się a odpowiedź że kadrowa się pomyliła. Nic dziwnego że sama się zwolniła booo... Zostawianie aut w Leipzig "DE" i powrót z innymi kierowcami w kabinie to od roku norma.

Zbyszek Nowy wpis
@GETO2

Czemu z tygodnia w trasie robi się dwa? Chce aplikować na kierowce C+E i zależałoby mi stałym grafiku ułożonym z miesięcznym wyprzedzeniem np. system pracy 3/1. Tu nie ma szans na taką stabilizacje tylko jedzie się jak jest robota? Napisz gdzie gównie trasy.

Rafał

Napisałeś, że ze swoich płaciłeś za parkingi. Ale czy oddali Ci te pieniądze? I co masz na myśli, że stanie po krzakach, zero pieniędzy i na trade wszystko?? Bo widzisz, wpadłem, gdyż widziałem, jak szukają kierowcy C+E na trasy międzynarodowe z UoP. To chciałem wiedzieć, dlaczego dali ogłoszenie?

Były
@Rafał

Oddali ale jak się nie upomnisz to zapomnij . A stanie po krzakach właśnie dlatego że nie dają na parkingi problemy z zwrotami i stanie po 2 dni i czekanie na robotę.

@Były

Ja tam nie narzekam, nigdy nie było problemu ze zwrotem za parking i nie musiałem się o nic upominać. Za darmo stałeś te 2 dni czekając na robotę? Mi normalnie płacą za takie dni tak jakbym jechał.

@.

Jak konkretnie wygląda ten zwrot za parking? Trzeba przynieść kwit z parkingu i oddają? Czy potrzebna jest faktura jakaś? I kasa jest do ręki, czy przelewem razem z pensją? Jak w praktyce taak zwrotka wygląda? I mniej więcej, miesięcznie, ile jest zwrotu za parking?

Miki

Firma transportowa mtd Woźniak jest godna polecenia. Korzystałem z ich usług kilkukrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Przede wszystkim, personel w firmie jest bardzo profesjonalny i pomocny. Zawsze można na nich liczyć na szybką i dokładną obsługę. Pojazdy, którymi firma się porusza są w bardzo dobrym stanie. Wszystkie samochody są czyste, zadbane i wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. To daje pewność, że przewóz towarów odbywa się w bezpieczny i niezawodny sposób. Ceny oferowane przez mtd Woźniak są również bardzo konkurencyjne. Można znaleźć wiele firm transportowych na rynku, ale jakość usług oferowanych przez mtd Woźniak stoi na wysokim poziomie i nie odbiega od ceny, którą płacimy. Kolejnym atutem firmy jest elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klientów. Zawsze można negocjować warunki transportu i ustalić dogodne terminy oraz miejsce odbioru i dostawy towarów. Jestem zawsze mile zaskoczony, jak firma potrafi dostosować się do różnych sytuacji i spełnić nasze oczekiwania. Na podstawie moich doświadczeń, polecam mtd Woźniak jako solidną, profesjonalną i niezawodną firmę transportową.

No cześć, nie widzę, żeby ktoś o tym wspominał tutaj, ale jakie są warunki zakwaterowania teraz ? Bo jak patrzyłem w ogłoszenie na kierowcę C i E, to tam podali info, że istnieje możliwość zakwaterowania. To darmowa opcja czy trzeba z pensji dołożyć ogółem? Bo to zmienia postać rzeczy.

Rozmowę kwalifikacyjną w MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Praca poukładana jedyna firma w której spedycja mówi prawdę jak jest, nie ściemniają. Pieniądze zawsze na czas albo nawet przed. Nowa flota także żadnych problemów z serwisami. Szefostwo bardzo zdroworozsądkowo podchodzi do pracownika nie jesteś numerkiem w komputerze. Polecam każdemu kto chce pracować w transporcie międzynarodowym.

Roxi

No i komu tu wierzyć? Skoro piszesz, że "złotówy" to aż ciekawa jestem jak tu się zarobki przedstawiają? Podasz jakieś widełki? To może na tej podstawie będę w stanie wyrobić sobie jakąś opinie o pracy tutaj

andrzej

dobra kasa, większość stała robota, ze spedycją można się dogadać. polecam.

yugi

Polecam firme, pieniądze zawsze na czas, dobry kontakt z biurem, praca taka jak dogadana została na rozmowie o prace, wyjazdy w poniedziałki (czasem zdarzy sie niedziela) i powroty piatki/sobota. wynagrodzenie netto 8000-10000 w zależności od przepracowanych dni.

@yugi

Wynagrodzenie na poziomie 8000-10000 mówisz.. Czy nowy pracownik też może liczyć na takie wynagrodzenie? Czy jednak na takie zarobki można liczyć dopiero po jakimś czasie pracy? Wykonywana praca jest adekwatna do zarobków?

Sylwia

Widzę, że jest tutaj pełno odbiegających od siebie opinii. Może ktoś raz a porządnie da znać, jak się pracuje w firmie? Czy na ten moment wszystkie wynagrodzenia są na czas? W ogóle to jakie widełki płacowe u was są realne?

Szofer
@Sylwia

Widełki na plandekach 9000 do 10000 z 1 weekendem w miesiącu w kabinie

Sylwia
@Szofer

Netto czy brutto? I na jakiej umowie tak w ogóle? poza tym z wypłatami są terminowo?

.x2
@Sylwia

Netto na umowie o pracę. Wypłaty zawsze terminowo

Szofer

Polecam. 90 procent stała robota. Z szefostwem zawsze idzie się dogadać

Nie polecam zdaleka szkoda czasu ... Daremna spedycja Daremna kasa - czyli kantuje na kasie Zjazdy w weekendy - tak w sobotę o 16 a poniedziałek płacze żeby o 5 wyjechac (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Tomek

Jak to kantuje? To nie wypłacili ci całego należnego wynagrodzenia? Wiesz że możesz to zgłosić do PIP. Także brak odpowiedniego odpoczynku między wyjazdami. Próbowałeś o tym pogadać z przełożonym?

nick
@Tomasz

Nie wypłacają, są problemy.

Kierowca
@nick

Jak nie wypłacaja. Kasa zawsze na czas

04.07.2021 09:38 Ja zwykły(usunięte przez administratora) pracownika nie zostawia się bez pomocy gdyby trafiło to na mnie zostawiła bym tego zloma i poszła spać do hotelu j A nie pilnowala auta każda normalna firma kieruje kierowcę do najbliższej stacji i w jakiś sposób próbuje mu pomóc niestety w tej firmie kierowca radzi sobie sam zreszta widać po parkingu kto się tu dorabia nie pozdrawiam

04.07.2021 09:38 Ja zwykły (usunięte przez administratora) pracownika nie zostawia się bez pomocy gdyby trafiło to na mnie zostawiła bym tego zloma i poszła spać do hotelu j A nie pilnowala auta każda normalna firma kieruje kierowcę do najbliższej stacji i w jakiś sposób próbuje mu pomóc niestety w tej firmie kierowca radzi sobie sam zreszta widać po parkingu kto się tu dorabia nie pozdrawiam

Duża rekrutacja wśród pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k.
1.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kokotek 52
    41-700 Ruda Śląska

MTD Woźniak As Sp. z o.o. sp.k.