Opinie o Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta w Mielec

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta rekrutuje na stanowisko Kierowca c. Może ktoś planuje aplikować?

Kondzio Nowy wpis

Nie polecam , omijać szerokim łukiem! Podejście do klienta dramatyczne , po oddaniu auta na reklamację Pan stwierdził żeby następnym razem nie kupować zloma..

Klient Nowy wpis

Straszny chlew, jeżeli chcesz wymienić pół auta i zostać (usunięte przez administratora) to polecam. W innym wypadku trzymać się z daleka

@Klient

Witam, serwisował Pan tam auto? Korzystam z usług tej firmy od kilku miesięcy i do tej pory wszystkie naprawy przebiegały bez żadnych "dodatkowych kosztów" stąd moje zapytanie czy interesować się bardziej w czasie naprawy samochodu.

Damian

obsługa klienta niby miła, szkoda, że przed wejściem do sklepu usłyszałem, że "zaraz przyjdzie tu ten (usunięte przez administratora) Ceny normalne ale do końca nigdy nie wiadomo ile zapłacisz bo ceny ustalane są chyba w zależności od humoru. Ogólnie nie polecam.

@Damian

Jak to nigdy nie wiadomo ile się zapłaci w tym sklepie? Ceny inne na półkach, a inne przy kasie?

@Karolina

Jest tam warsztat samochodowy, mówiłem o wycenach za naprawy. Terminy realizacji też pozostawiają wiele do życzenia

Barbara
@Damian

Czyli mają spory ruch, skoro są takie problemy z terminami? To chyba jednak pozytywnie o nich świadczy?

@Barbara

Problem nie jest z dostaniem się ale z wykonaniem usługi. No chyba, że lubi pani zostawiać auto na jakiejś łące której nie widać nawet z tego warsztatu, żeby sobie stało parę dni zanim się wezmą za niego! Brak organizacji pracy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Maria

Mąż jest mechanikiem samochodowym i szuka pracy. Widzę tu sprzeczne opinie, ale głównie od klientów. Może akurat zajrzy tu ktoś, kto obecnie pracuje i może mi nakreślić, jak wygląda współpraca z właścicielami? Czy mogę liczyć na podstawę i premie?

Manola

Bardzo słaby warsztat samochodowy. Szef chamsko podchodzi do klientów, woli rozmawiać ze "znajomymi" a na pytania związane z autem nie odpowiada. Samochód trafial do nich 3 razy zanim inny mechanik powiedział że to co oni wymieniali to tak naprawdę jest sprawne, wystarczyło poprawić kostki elektryczne które były lekko luźne. Sytuacja była taka że przyjechałam zapytać ile wyszło za naprawę i powiedziałam że po odbiór auta zgłoszę się do godziny czasu z pieniędzmi i kierowca, na to szef odpowiedział że pieniądze muszą być teraz i auto zabierać już bo mu przeszkadza. Chciałabym nadmienić że przez 9 dni stało nieruszone na jakiejś łące. Ogólnie nie jestem zadowolona z ich usług i każdemu znajomemu odradzam ten warsztat, dawniej gdy siedział tam Pan Chrabaszcz można było spokojnie zostawić samochód i bez obaw je odebrać ????

Wściekły jeż

Nie polecam, szef chamski ma problem z płaceniem wypłat na czas najbardziej podoba mu się system ratalny

psikut

strasznie słaby jeż

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Duo-Bis S.C. Jacek Jeż Rafał Rączka? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta - Mielec

• Jak się pracuje w Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta?

Zobacz opinie na temat firmy Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Duo-Bis S.C.Jeż Jacek Jeż Elżbieta
  • Nałkowskiej 8