Opinie o City Systems Parkingi Sp. z o.o. w Magdalenka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie City Systems Parkingi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w City Systems Parkingi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Systems Parkingi Sp. z o.o. w Magdalenka

zainteresowany Nowy wpis

Czy dzieje się coś u was bo patrząc na forum mam wrażenie, że firma w ogóle nie działa,

Zenek

Bo to nie chodzi o prawdę tylko o to, że niektórzy lubią marudzić i oczerniać firmę w której muszą coś robić!

Ewelina
@Zenek

Ty osobiście masz doświadczenia związane z pracą w firmie City Systems Parkingi? Zastanawia mnie, czy poza rozwojem, który został wymieniony w poprzednich komentarzach, firma daje pracownikowi jasną i przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej? Można awansować na wyższe i lepiej płatne stanowiska w firmie? Wiesz może coś na ten temat?

Sękocin Las, Podleśna Nowy wpis
@Zenek

Ciekawostka: Ulice w Magdalence widoczne na Google Maps to nie ulice, to ścieżki którymi najwyżej sarna parę razy przeszła.

Wojciech Nowy wpis
@Sękocin Las, Podleśna

Sugerujesz, że siedziba firmy City Systems Parkingi nie znajduje się w miejscu, które podane jest w mapach Google? Zastanawia mnie, czy mieszkasz w okolicy tej miejscowości, czy może trafiłeś na ten wątek z zupełnie innych powodów? Mógłbyś odpowiedzieć, jak to wygląda w Twoim przypadku? Zachęcam.

Sękocin Las, Podleśna Nowy wpis
@Wojciech

Adres na stronie firmy i w nagłówku tego tematu się zgadza: ul. Orzechowa 34, Magdalenka. Tylko napisałem jak ta okolica wygląda, gdyby kogoś brak asfaltu zastanawiał.

Pracownik City Systems Sp z oo

Witam, Pracuję w firmie City Systems Sp. z o.o. prawie 4 lata i ze zdziwieniem czytam negatywne komentarze na temat tej firmy. Praca w tej firmie pomogła mi rozwinąć wiele umiejętności jak i nabyć ogromne doświadczenie. Jestem zadowolona zarówno z atmosfery jaka panuję w firmie jak i z wynagrodzenia. Pracuje w zgranym zespole młodych ludzi, którzy mają duży potencjał i wiele pomysłów. Zarząd firmy pracuje razem z nami, omawiamy wspólnie pomysły i wdrażamy je razem. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie

Stały pracownik

Po pierwsze wszystkie te wpisy dotyczą firmy City Systems Sp. z o.o. z tą sama siedzibą a nie City Systems Parkingi Sp.z o.o. - skoro ludzie wpisujecie krzywdzące opinie to tylko o Waszym poziomie świadczy to, że nawet nie wiecie w jakiej firmie pracowaliście. Dla sprostowania: 1. Firma od ponad 4 lat ma stabilną kadrę - nikt w tym czasie z firmy nie odszedł i nie został zwolniony. Proszę zwrócić uwagę, że opinie wpisane w roku 2015 odnoszą się do lat poprzednich a nie roku 2015. Najnowsza opinia z roku 2018 wpisana jest chyba przez jakiegoś desperata, nie jest aktualna i nie jest zgodna z prawdą. Nadmienię, że wpisywanie nieprawdziwych i krzywdzących opinii ma swoje konsekwencje prawne. 2. Od ponad 4 lat firma zmieniła swój profil, kadrę zarządzającą (o której niedobre opinie widoczne są we wpisach), zatrudnia inżynierów po studiach politechnicznych. Stanowimy mały ale zgrany i fajny zespół. Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Jeśli chcesz pracować w rozwijającej się firmie, młodym fajnym zespole ludzi to jest to firma la Ciebie. Pozdrawiam

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w City Systems Parkingi Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Projektu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Pigalak

Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy. Poprzedni wpis bardzo prawdziwy. Praca po kilkanaście godzin dziennie, czy wyjazdy w delegację po całym dniu pracy to norma. Gdy poprosiłem o ustosunkowanie się pracodawcy do kwestii nadgodzin (miałem zanotowane kiedy i ile godzin przepracowałem) dowiedziałem się że nie ma mowy i zostałem zwolniony. Nie należy też liczyć na uczciwość pracodawcy. Nie dotrzymują danego słowa. Sama praca interesująca, ale nauczyć się za wiele nie da. Atmosfera w biurze zwykle przyjemna, zdarza się nawet, że szef częstuje ciastkami, ale może się to zmienić w ciągu kilku minut. Wówczas robi się bardzo nieprzyjemnie. (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś jest bardzo zdesperowany, to może kilka miesięcy popracować, ale bezwzględnie należy szukać w międzyczasie czegoś normalniejszego. W tej firmie nie ma pracowników z długim stażem - to chyba o czymś świadczy...

Janosik

(usunięte przez administratora) Pomimo tego można się parę ciekawych rzeczy nauczyć. Kilka razy nawet udało mi się zwolnić z pracy kilka godzin, lub nawet cały dzień lecz w porównaniu z czasem przepracowanym za darmo to był to promil. Jeśli jednak bardzo potrzebujesz pieniędzy i masz w sobie duże chęci do pracy, raczej nie zamierzasz się wiązać z tą firmą na stałe, a także jesteś bardzo ugodowy to praca w tej firmie jest wymarzona dla Ciebie. Zawsze możesz nie brać tych uwag do siebie i sam spróbować swoich sił w tej pracy i przekonać się ile prawdy jest w tej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o City Systems Parkingi Sp. z o.o. - Magdalenka

City Systems Parkingi Sp. z o.o.
  • Orzechowa 34
    05-506 Magdalenka

City Systems Parkingi Sp. z o.o.