gosc Nowy wpis

Witam Odniosę się do wypowiedzi osoby, która była na rozmowie kwalifikacyjnej i pokrótce to opisała. Ja przeszedłem etapy rekrutacji ( 2 etapy)i miałem tą "przyjemność" pracować w tej firmie ładnych kilka miesięcy. Stanowisko sprzedawca - magazynier jest tylko po części związane z tym stanowiskiem. Robisz w tej firmie wszystko po za sprzątaniem wnętrza budynku. To co napisał "gość" jest dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości. Ogólnie rzecz biorąc atmosfera w tym zakładzie jest daleka od ideału. Jak to w prywatnej firmie, zapomnij człowieku o terminowości czegokolwiek - oprócz wypłaty(trochę więcej niż najniższa krajowa) O jakiejkolwiek premii (uznaniowa) do wypłaty, możesz zapomnieć. Brak jakichkolwiek dodatków dla pracownika typu - opieka medyczna, karta sportowa itd. Ubezpieczenie grupowe - jest. Ubranie robocze otrzymałem dopiero po kilku miesiącach, ale i tak musiałem używać również prywatnego. Czy dostawałem dodatek na pranie odzieży - tego nie wiem (raczej nie) Po przepracowaniu 3 miesięcy dostałem podwyżkę - 100zł brutto (śmieszne)Trzeba uważać co się komu mówi bo może to być wykorzystane przeciwko Tobie. Ja po kilku miesiącach pracy w tej firmie powiedziałem dość i szukałem już innego zajęcia czekając tylko kiedy dostanę wypowiedzenie. Fakt jest to firma rodzinna, jest mało znana, nie daje nic od siebie pracownikowi, większości osób kojarzy się nazwa z Dworem Artusa w Toruniu a nie z firmą związaną z zaopatrzeniem w artykuły związane z branżą oponiarską. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gosc

Witam Chciałbym podzielić się wiedzą rekrutacyjna tej firm. Cała rekrutacja tej firmy to totalne dno.. Nie wiem jak wy ale odebrałem tą firmę negatywnie ponieważ osoba zajmująca się spotkaniami rekrutacyjnymi w ogóle nie ma styczności z rekrutacją, nie potrafi przedstawic firmy przez telefon, co do spotkania wyglądało fatalnie siedzące osoby w ilości 4 to chyba właściciele firmy i oczywiście pan w okularach przeciw słońecznych makabra. z całej 4 tylko on zadawał dziwne pytania? czy wiem jaka to firma , co robiłem przed. W ogóle żadna z osób nie opisała firmy czym się zajmują kogo szukają co oferują?? Widać było rodzinną spółkę? No i oczywiście pytania jednej z pani oczekiwania finansowe??? pewnie chodziło o najniższą krajową bo tak to wyglądało. dodam że aplikowałem na stanowisko magazynier-sprzedawca. Jeśli chodzi o całą otoczkę rekrutacji to nie polecam. Obecnie mam pracę szukałem z czystej ciekawości . firma jest mało znana i z tego wynika iż nie oferują pracownikowi nic poza pensją.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Artus sp.j. Jolanta I Adam Placha - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Artus sp.j. Jolanta I Adam Placha
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • M. Skłodowskiej-Curie 75
    87-100 Toruń
  • NIP: 8791734836 REGON: 870412230 KRS: 0000169849
Artus sp.j. Jolanta I Adam Placha