Direkta Sp.j. Artur Pęciak Sławomir Supernak

Częstochowa

Opinie o Direkta Sp.j. Artur Pęciak Sławomir Supernak

klient INV

warta polecenia,dobre ceny fachowa wymiana nic dodać nic ująć.

Kot

Kazan
@Kot 07.04.2014 18:33
Jedna z najstarszych firm na rynku opon do wózków widłowych. Stałą kadra. Fajna atmosfera. Dobre zarobki...

Skąd taka wiedza? Jacy fachowcy? Zadnych szkoleń czy kursów. Każdy pracownik na działalnosci. Dlaczego? Boją sie odpowiedzialności gdyby coś się stało? Jak zwykly serwisant moze pracować jako jednoosobowa firma? Chore prsktyki Pana Arturka i Sławka.

Kabat
@Kazan 11.12.2016 01:09

Potwierdzam!!

Zostaw opinię o Direkta Sp.j. Artur Pęciak Sławomir Supernak - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direkta Sp.j. Artur Pęciak Sławomir Supernak